Oferty pracyTokarz - Frezer CNC - atrakcyjne warunki
Tokarz - Frezer CNC - atrakcyjne warunki Wertheim (Niemcy)
Tokarz - Frezer CNC - atrakcyjne warunki Wertheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 7 maja 2024, do końca 2 dni

Twój zakres obowiązków

  • praca na stanowisku tokarz/ frezer CNC

  • praca na maszynach konwencjonalnych

  • wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku technicznego

Pracodawca oferuje

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • długoterminową współpracę

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • wynagrodzenie miesięczne od 2450 € netto

  • stawka godzinowa 16,16 € brutto

  • możliwość pobierania zaliczek

  • punktualne wypłaty

  • bonus powitalny w wysokości 50 €

  • 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca

  • 200 € premii za zwerbowanie kolegi / znajomego do pracy

  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, składki emerytalne, Kindergeld, płatny urlop, dodatki urlopowe i świąteczne itp)

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie na stanowisku tokarz/ frezer

  • prawo jazdy kat. B

  • własny samochód (mile widziane)

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów:

+48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335

(Data aktualizacji: wtorek, 7 maja 2024)