Oferty pracyKUCHARZ - PRACA W NIEMCZECH
KUCHARZ - PRACA W NIEMCZECH ImpactJob Bad Windsheim (Niemcy)
KUCHARZ - PRACA W NIEMCZECH ImpactJob Bad Windsheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 23 maja 2024, do końca 4 dni

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KUCHARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie potraw wg ustalonych receptur i przepisów
  • Organizowanie pracy w kuchni
  • Kontrola jakości wydawanych potraw
  • Koordynacji zamówień i zarządzania zapasami
  • Kreatywny rozwój receptur, prezentacja potraw i dostosowywanie potraw w zależności od pory roku, dostępności składników i życzeń klientów.
  • Przestrzeganie ścisłych zasad higieny i norm bezpieczeństwa w kuchni, w tym właściwego obchodzenia się z żywnością, czyszczenia urządzeń i powierzchni oraz usuwania odpadów

WYMAGANIA:

  • DOBRA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pracy jako kucharz
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd  (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
  • Pełny pakiet socjalny
  • Możliwość długotrwałego lub sezonowego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,95 euro brutto/godzina + 20 euro netto diety /przepracowany dzień + 130 euro netto diety /przepracowany tydzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 23 maja 2024)
inne

oferty pracodawcy

Hilpoltstein (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Berg (Niemcy)