Oferty pracyAsystent biurowy (KG/06/24)
Asystent biurowy (KG/06/24) Weegree Opole (opolskie)
Asystent biurowy (KG/06/24) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 24 maja 2024, do końca 5 dni

 Asystent biurowy (KG/06/24)

Miejsce pracy: Opole
Wymiar pracy: pełny etat
Typ umowy: umowa o pracę lub zlecenie

Kluczowe kwalifikacje: skrupulatność / komunikatywna znajomość języka angielskiego

Poszukujemy osoby, która nie boi się pracy z dokumentami, jest dokładna i lubi ludzi. ;)

Masz orzeczenie o niepełnosprawności i nie wiesz czy aplikować? Śmiało!

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością długoterminowej współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazny program wdrożeniowy oraz wsparcie doświadczonego zespołu
  • Szkolenia i warsztaty wspierające Twój ciągły rozwój
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Dofinansowanie dojazdów na rowerze
  • Darmowy parking przy biurze
  • Darmowy masaż w godzinach pracy
  • Darmowy dostęp do prywatnej siłowni na terenie biura
  • Program poleceń pracowniczych
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Opis stanowiska:

  • Współpraca z liderem zespołu Weegree One- roboty humanoidalne
  • Generowanie umów i wszystkich niezbędnych dokumentów dotyczących sprzedaży
  • Wsparcie organizacji wyjazdów służbowych w tym rezerwacja hoteli
  • Wyszukiwanie i wstępne pozyskiwanie nowych, potencjalnych klientów (mailowo i telefonicznie)

Wymagania:

  • Rzetelność, dokładność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Pozytywne nastawienie i chęci do działania
  • Lekkość nawiązywania relacji

Dodatkowym atutem będzie:

  • Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 532 768 399
  • E-mail - m.maslikiewicz@weegree.com

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

(Data aktualizacji: piątek, 24 maja 2024)
inne

oferty pracodawcy

Bütgenbach (Belgia)
Opublikowano dzisiaj
JELCZ LASKOWICE (dolnośląskie)
Opublikowano 15 czerwca 2024
06729 Elsteraue (Niemcy)
Opublikowano 14 czerwca 2024