Oferty pracySpawacz ze znajomością angielskiego i prawa jazdy kat.B
Spawacz ze znajomością angielskiego i prawa jazdy kat.B Frankfurt Nad Menem (Niemcy)
Spawacz ze znajomością angielskiego i prawa jazdy kat.B Frankfurt Nad Menem (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 czerwca 2024, do końca 6 dni

Niemiecka firma zajmująca się budownictwem zatrudni pracownika na stanowisko:

Ślusarz/Spawacz

Wynagrodzenie: 19,35 euro/h  + dodatki, premie, dopłaty

Miejsce pracy: Monachium, Frankfurt nad Menem

Zadania:

  • Przygotowywanie i montaż konstrukcji stalowych na potrzeby danej budowy,
  • Prace konserwacyjne i przeglądy urządzeń, maszyn, narzędzi oraz pojazdów,
  • Spawanie, wiercenie oraz cięcie.

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie jako ślusarz lub porównywalne wykształcenie lub szkolenia,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Podstawowa znajomość niemieckiego.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Dodatki, premie, dopłaty.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ŚLUSARZ” – oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

(Data aktualizacji: wtorek, 11 czerwca 2024)