Oferty pracyPracownik ogólnobudowlany-mury,żelbety,docieplenia,wykończenia
Pracownik ogólnobudowlany-mury,żelbety,docieplenia,wykończenia Piaseczno (mazowieckie)
Pracownik ogólnobudowlany-mury,żelbety,docieplenia,wykończenia Piaseczno (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 5 września 2024, do końca 1 dzień

Firma zajmująca się budową domów murowanych oraz prefabrykowanych z keramzytobetonu, poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Złotokłos g. Piaseczno i okolice

Zadania:

  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych. Budownictwo modułowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu ww. prac budowlanych,
  • Prawo jazdy kat. B + auto (do siedziby firmy, trudno dojechać komunikacją miejską, auto jest niezbędne),
  • Solidność i uczciwość.

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie plus premia uznaniowa i świąteczna,
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin,
  • Wysokiej jakości narzędzia,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OGÓLNOBUDOWLANE” – na pewno oddzwonię!

(Data aktualizacji: czwartek, 5 września 2024)