Oferty pracyKontroler/-ka jakości części samochodowych (Niemcy, Heilbronn)
Kontroler/-ka jakości części samochodowych (Niemcy, Heilbronn) Heilbronn (Niemcy)
Kontroler/-ka jakości części samochodowych (Niemcy, Heilbronn) Heilbronn (Niemcy) Aplikuj Opublikowano wczoraj, do końca 13 dni

Dla Naszego Klienta, firmy zajmującej się sortowaniem oraz kontrolą jakości części samochodowych poszukujemy pracowników do pracy przy kontroli jakości.

Lokalizacja w Niemczech: Heilbronn

PRACA DO PRZYUCZENIA, RÓWNIEŻ DLA PAR, NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Oferta:

• Wynagrodzenie wynosi:

- warunki polskie 1600 Euro/netto/ miesiąc + 300 EU/netto miesiąc dodatku za używanie auta na dojazdy do pracy,

- lub warunki niemieckie 12,41 Euro/brutto/godzinę (ok. 1450 eu/netto/ miesiąc) + 100 Eu/netto/ miesiąc dodatku za używanie auta na dojazdy do pracy
• BEZPŁATNE zakwaterowanie służbowe zorganizowane przez pracodawcę,
• Zwrot kosztu przejazdu z Polski do Niemiec,
• Zwroty za dojazdy do pracy (wg. przelicznika 14 eu/100 km)
• Wypłaty co miesiąc (możliwość pobrania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy),

Obowiązki:

• Kontrola wzrokowa i dotykowa, selekcja lub sortowanie komponentów części samochodowych na linii sortującej lub/i na magazynie. Kontrola odbywa się zgodnie z obowiązującymi procedurami.

• Praca do przyuczenia,

• Praca na 3 zmiany,

Wymagania:

Samochód na dojazdy do pracy (parze wystarczy 1 samochód)

• Spostrzegawczość, zdolności manualne,

• Dokładności w realizacji powierzonych zadań, dbałości o szczegóły,

• Umiejętność pracy z zespole,

• Punktualność oraz wysoka kultura osobista,

TELEFON: (+) 48 602 176 444

W treści CV, prosimy o umieszczenie następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie internetowej AP Grupa (w zakładce Polityka Prywatności).

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

AP GRUPA  (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 21 października 2024)