Oferty pracyŚlusarz Narzędziowy (Formy Wtryskowe)
Ślusarz Narzędziowy (Formy Wtryskowe) Dąbrowa Górnicza (śląskie)
Ślusarz Narzędziowy (Formy Wtryskowe) Dąbrowa Górnicza (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz Narzędziowy (Formy Wtryskowe)

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. SNF/0101

Poszukujemy doświadczonego Ślusarza Form Wtryskowych zainteresowanego stabilną pracą w dobrej firmie!

Najważniejsze obowiązki:

  • naprawy i usuwanie awarii form wtryskowych,
  • wprowadzenie usprawnień oraz niezbędnych modyfikacji form,
  • przeglądy prewencyjne form.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość budowy i działania form wtryskowych,
  • znajomość podstaw mechaniki,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi tokarki oraz frezarki,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • uprawnienia na suwnicę,
  • doświadczenie w branży odlewniczej.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

 W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

(Data aktualizacji: piątek, 17 stycznia 2020)