Oferty pracyMechanik samochodowy
Mechanik samochodowy In Temporis Polska Dział Zagraniczny Lublin (lubelskie)
Mechanik samochodowy In Temporis Polska Dział Zagraniczny Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2020, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków:

  • Renowacja, naprawa oraz serwis samochodów osobowych różnych marek.
  • Umiejętność diagnozowania usterek.
  • Wykonywanie kompleksowych napraw.
  • Obsługa urządzeń warsztatowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy.
  • Znajomość j. francuskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Motywacja do pracy.
  • Sumienność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o polską lub francuską umowę.
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka od 13.00 do 15.00 € brutto/h (do negocjacji).
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.
  • Zapewnione zakwaterowanie.
  • Wsparcie na każdym etapie oraz pomoc konsultanta.
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji 1954.

(Data aktualizacji: czwartek, 13 lutego 2020)