Oferty pracyOperator-programista robota spawalniczego Panasonic (APR/03/20)
Operator-programista robota spawalniczego Panasonic (APR/03/20) Weegree Genk (Belgia)
Operator-programista robota spawalniczego Panasonic (APR/03/20) Weegree Genk (Belgia) Aplikuj Opublikowano 17 marca 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator-programista robota spawalniczego Panasonic

Miejsce pracy: Genk

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku Operatora-programisty robota spawalniczego Panasonic TA1900WG.
  • Przygotowanie robota spawalniczego do pracy polegające na:
    - kontroli stanu technicznego robota i urządzenia spawalniczego
    - ewentualnej wymianie dysz i łusek spawalniczych
    - wyborze i uruchomieniu odpowiedniego programu robota
    - zamocowaniu wykonywanego elementu na stanowisku robota
  • Bezwzględne przestrzeganie zaleceń technologicznych dotyczących m.in.:
    - podgrzewania wstępnego
    - doboru odpowiedniego drutu spawalniczego
    - doboru odpowiednich parametrów spawania
    - odpowiedniego układania spoin
    - odpowiedniego przygotowania elementu do spawania (usunięcie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń)
    - usunięcia wszelkich nieprawidłowości
  • Przygotowanie elementów do spawania.
  • Spawanie stali czarnej półautomatem (mig/mag).

Co oferujemy:

  • Stawkę 12 € netto/h.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program "Polecaj pracę"za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku Operatora robota spawalniczego.
  • Umiejętności ślusarskich i spawalniczych (mig/mag).
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.
  • Uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych.
  • Własny samochód.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 77 543 18 52, +48 795 415 404.
  • Jeśli nie posiadasz wymaganego doświadczenia nie zniechęcaj się! Zaaplikuj a my postaramy się znaleźć pracę dla Ciebie!

(Data aktualizacji: wtorek, 17 marca 2020)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano wczoraj
Hasselt (Belgia)