Oferty pracyPracownik sortowni przesyłek kurierskich - Kolonia
Pracownik sortowni przesyłek kurierskich - Kolonia Kolonia, Köln (Niemcy)
Pracownik sortowni przesyłek kurierskich - Kolonia Kolonia, Köln (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 2 kwietnia 2020, do końca 1 dzień

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik centrum przesyłkowego

Miejsce pracy: Kolonia - Nadrenia Północna-Westfalia

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Zakres obowiązków:
- sortowanie przesyłek
- rozładunek paczek kurierskich z kontenerów
- inne drobne prace magazynowe

Wymagania:
- osoba przebywająca na terenie Niemiec
- chęć do pracy
- zaświadczenie o niekaralności lub chęć jego wyrobienia
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Oferujemy:
- stawka 10,93 na zmianach dziennych, 13,66 € brutto/h na nockach
- opiekę polskiego koordynatora
- bezpłatny transport
- niemiecką umowę o pracę
- zakwaterowanie
- pakiet ubezpieczeń

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”

Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest spółka LPS GmbH, Güterfelder Damm 7114532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Raik Scheffler Amtsgericht Potsdam HRB 25010, Steuernummer 046/113/02679; UStIdNr. DE282579315 ogłaszająca rekrutację.

(Data aktualizacji: czwartek, 2 kwietnia 2020)