Oferty pracyPakowacz/ka mięsa (LSK/06/20)
Pakowacz/ka mięsa (LSK/06/20) Weegree Meiningen (Niemcy)
Pakowacz/ka mięsa (LSK/06/20) Weegree Meiningen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 22 maja 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pakowacz/ka mięsa

Miejsce pracy: Meiningen

 Opis stanowiska:

  • Pakowanie wyrobów mięsnych oraz wędlin.
  • Praca na hali na taśmie produkcyjnej.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 10€ brutto/h.
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę niemiecką.
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, płatne 200 euro/msc.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Program "Polecaj pracę" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości języka niemieckiego.
  • Sprawności fizycznej.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

(Data aktualizacji: piątek, 22 maja 2020)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano wczoraj
Hasselt (Belgia)