Oferty pracyMANAGER SPRZEDAŻY RYNEK FRANCUSKI/ AGENT HANDLOWY FRANCJA/POLSKA
MANAGER SPRZEDAŻY RYNEK FRANCUSKI/ AGENT HANDLOWY FRANCJA/POLSKA In Temporis Polska Lublin (lubelskie)
MANAGER SPRZEDAŻY RYNEK FRANCUSKI/ AGENT HANDLOWY FRANCJA/POLSKA In Temporis Polska Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 15 września 2020, do końca 1 dzień

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

MANAGER SPRZEDAŻY RYNEK FRANCUSKI/

AGENT HANDLOWY

FRANCJA/POLSKA

OBOWIĄZKI

  • pozyskiwanie klientów na terenie Francji i nawiązywanie relacji handlowych w zakresie usług pracy tymczasowej
  • sporządzanie i prezentowanie ofert handlowych;
  • negocjacje warunków współpracy z klientami zgodnie z polityką handlową firmy;
  • utrzymywanie kontaktów handlowych oraz trwałych relacji biznesowych;
  • tworzenie i realizowanie założeń sprzedażowych oraz sporządzanie raportów z działań handlowych;
  • analiza rynku pracy i analiza konkurencji;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe; doświadczenie handlowe
  • biegła znajomość języka francuskiego;
  • znajomość tematyki z dziedziny funkcjonowania Agencji Pracy Tymczasowej na terenie Francji;
  • umiejętność planowania działań handlowych, bezpośredniego docierania do klientów i zarządzania relacjami z kluczowymi klientami;
  • skuteczność w realizacji założonych wyników;
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników- system prowizyjny;
  • dużą samodzielność i przyjazną atmosferę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej (ponad 15 lat działalności),
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Licencja Agencji nr 1954

(Data aktualizacji: wtorek, 15 września 2020)