Oferty pracyKoordynator BHP na budowie
Koordynator BHP na budowie Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Aplikuj 29 października 2020, do końca 1 dzień
Koordynator BHP na budowie Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 29 października 2020, do końca 1 dzień

BHPus Outsourcing jest jednostką świadczącą usługi szkoleniowo-doradcze. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób, które będą podejmą się realizacji zadań Koordynatora BHP na terenie budowy (Bielany Wrocławskie).

Stanowisko: Koordynator BHP na budowie

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Termin rozpoczęcia pracy: 01.01.2021 r.

Zakres obowiązków:

- Przeprowadzanie inspekcji BHP na terenie budowy i przygotowywanie raportów

- Uczestnictwo w tworzeniu i aktualizacji procedur, instrukcji i innych dokumentów z zakresu BHP

- Nadzór nad realizacją wniosków naprawczych, wskazanych w raportach dziennych

- Weryfikacja wdrażania środków bezpieczeństwa określonych w planie BIOZ, ocenie ryzyka, decyzjach środowiskowych i innych dokumentach

- Udział w spotkaniach projektowych oraz udział w koordynacji bezpieczeństwa wykonywanych prac na terenie budowy

- Kontrola nad dokumentacją w zakresie BHP

- Raportowanie o nieprawidłowościach występujących na budowie

- Badanie wypadków przy pracy i zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz opracowywanie dokumentacji powypadkowej

- Zapewnienie zgodności z wymaganiami prawnymi w zakresie BHP i wymaganiami klienta

- Współudział w organizacji kampanii podnoszących świadomość bezpiecznej pracy na budowie

Wymagamy:

- Uprawnień w zakresie BHP

- Znajomości przepisów prawa pracy i BHP

- Solidnego doświadczenia zawodowego w obszarze BHP bezpośrednio na budowie

- Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

- Znajomości podstawowych programów MS Office

-  Znajomości niezbędnych środków ochrony, które mają zastosowanie na terenie budowy

- Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

- Umiejętności przekonywania, argumentowania i prowadzenia dyskusji, z łatwością publicznego  zabierania głosu

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowym, dynamicznym zespole

Umowę o pracę na pełen etat

Możliwość rozwoju zawodowego

Ciekawą pracę w zgranym zespole

Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy

Ponadto oczekujemy:

- Inicjowania działań mających na celu poprawę warunków BHP

- Przeprowadzania kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP i przygotowywanie analiz oraz raportów z zakresu BHP

- Przeprowadzania szkoleń z kierownikiem budowy dla nowo wprowadzanych pracowników na budowę

- Doradztwa w zakresie organizacji stanowisk, na których występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia

- Udziału w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego

- Sporządzania i opiniowania szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy stanowisk oraz BIOZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BHPus Outsourcing w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

(Data aktualizacji: czwartek, 29 października 2020)