Oferty pracyPielegniarka - intensywna opieka, Mallersdorf
Pielegniarka - intensywna opieka, Mallersdorf Mallersdorf (Niemcy)
Pielegniarka - intensywna opieka, Mallersdorf Mallersdorf (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 stycznia 2021, do końca 1 dzień

Klinika z okolic Regensburga ( ok. 45 km. ) poszukuje doświadczonych pielęgniarek do pracy na oddziale intensywnej terapii.

Informacje

- Zarobek przed uznaniem dyplomu: od 2500 euro   brutto + dodatki, po uznaniu dyplomu od 3000 euro brutto ( w zależności od doświadczenia zawodowego) + dodatki

- Pracodawca dysponuje mieszkankiem pracowniczym (pokoj 1 osobowy ok. 240 euro ze wszystkim już, 2 osobowy ok. 320 euro) lub pomaga w znalezieniu odpowiedniego lokum
- pracodawca organizuje kurs języka niemeickiego

- Wprowadzenie w zakres obowiązków

- pomoc polskich koleżanek, która już tam od dłuższego czasu pracują i są bardzo zadowolone

- umowa bezpośrednio z kliniką – bez płacenia jakichkolwiek prowizji

- gwarancja nostryfikacji Twojego dyplomu po wcześniejszym sprawdzeniu  czy spełniasz wszystkie warunki

- zatrudnienie na 100% etatu,

- umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą z całym pakietem socjalnym

- polskojęzyczną obsługę podczas procesów rejestracyjnych w Niemczech

- POMOC w uznaniu Twojego dyplomu w Niemczech!!

Wymagania:

- dyplom pielęgniarki

- język niemiecki min. A2/B1

- mile widziane doświadczenie zawodowe lub specjalizacja

Beta active Elisabeth Sobiech jest niemiecką agencją pośrednictwa pracy branży medycznej.
Współpracujemy z pracodawcami na terenie całych Niemiec.

Z naszych nieodpłatnych usług skorzystało już ponad 500 pielęgniarek, które zawarły umowę o pracę bezpośrendnio z niemieckim pracodawcą. Osoby te zaufały nam i spełniły swoje marzenie o dobrej pracy umożliwiającej rozwój zawodowy i osobowy

Skontaktuj się z nami już dziś!
- tel.
+49 151 664 327 72

Beta aktive Elisabeth Sobiech nie jest leasingeim pracowniczym i nie pobiera żadnych opłat od kandydatów!!!

(Data aktualizacji: środa, 13 stycznia 2021)