Oferty pracySPECJALISTA DS. E-COMMERCE / E-MARKETINGU
SPECJALISTA DS. E-COMMERCE / E-MARKETINGU Rzeszów, Polska (podkarpackie)
SPECJALISTA DS. E-COMMERCE / E-MARKETINGU Rzeszów, Polska (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 24 stycznia 2021, do końca 1 dzień

SPECJALISTA DS. E-COMMERCE / E-MARKETINGU

Nazwa firmy:       GB United sp. z o.o.
Miejsce pracy:     Rzeszów
Adres kontaktowy:  praca(małpka)gbunited.pl

OPIS STANOWISKA PRACY:
- Zarządzanie platformą e-commerce
- Tworzenie elementów graficznych na potrzeby strony internetowej, portali społecznościowych
i serwisów reklamowych
- Przygotowanie graficzne newsletter'ów, mailingów, banerów, plakatów, katalogów itp.
- Dobieranie i obróbka/ modyfikacja zdjęć na potrzeby realizowanych projektów
- Przygotowywanie wizualizacji, projektowanie reklam
- Wsparcie w prowadzeniu sklepu internetowego (B2B)
- Współpraca z Działem Sprzedaży i Logistyki

WYMAGANIA:
- Znajomość programu Photoshop (lub innego programu graficznego), Excel, Word
- Doświadczenie w kreacji materiałów reklamowo-promocyjnych
- Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Umiejętność samoorganizacji pracy
- Dyspozycyjność
- Kreatywność
- Mile widziana znajomość GetResponse,
- Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu SEO
- Dodatkowym atutem będzie znajomość CS-Cart oraz Magento 2.X

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja za wykonane zadania)
- Możliwość pracy z miejsca zamieszkania (okazjonalnie)
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracy w młodym, energicznym zespole ambitnych ludzi
- Możliwość współpracy na umowę o pracę lub w formie B2B

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926).

(Data aktualizacji: niedziela, 24 stycznia 2021)