Oferty pracyPracownik produkcji (k/m) Wieszanie kurczaków – Niemcy
Pracownik produkcji (k/m) Wieszanie kurczaków – Niemcy Lublin (lubelskie)
Pracownik produkcji (k/m) Wieszanie kurczaków – Niemcy Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 3 marca 2021, do końca 1 dzień

Zakres obowiązków:

  • Wieszanie uśpionych kurczaków na haki
  • Praca przy taśmie

Wymagania:

  • Wytrzymałość fizyczna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej, także w godzinach nocnych
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ + dodatek nocny
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
  • Tanie obiady w stołówce zakładowej
  • Bezpłatną odzież roboczą
  • Wsparcie polskiego koordynatora

(Data aktualizacji: środa, 3 marca 2021)