Oferty pracyPracownik administracji (TK/02/24)
Pracownik administracji (TK/02/24) Weegree Opole (opolskie)
Pracownik administracji (TK/02/24) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 12 marca 2024, do końca 1 dzień

 Pracownik administracji

Miejsce pracy: Opole

Typ umowy: umowa o pracę lub zlecenie

Kluczowe kwalifikacje:

prawo jazdy / język angielski / pozytywne nastawienie

Poszukujemy osoby pełnej energii, pozytywnej, która lubi pracę z ludźmi, jest skrupulatna oraz nie boi się pracy z dokumentami.

Masz orzeczenie o niepełnosprawności i nie wiesz czy aplikować? Śmiało! :)

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością długoterminowej współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizje
  • Współpracę bezpośrednio z COO firmy
  • Przyjazny program wdrożeniowy oraz wsparcie doświadczonego zespołu
  • Szkolenia i warsztaty wspierające Twój ciągły rozwój
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Dofinansowanie dojazdów na rowerze
  • Darmowy parking w centrum miasta
  • Darmowy masaż w godzinach pracy
  • Darmowy dostęp do prywatnej siłowni na terenie biura
  • Program poleceń pracowniczych
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Opis stanowiska:

  • Współpraca z COO przy różnych zadaniach
  • Pilnowanie poprawnego obiegu dokumentów w firmie
  • Częściowa kontrola dokumentów dostarczanych do działu finansowego oraz ich wprowadzanie do systemu
  • Zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą z firmy
  • Udział w organizowaniu codziennej pracy biura

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Rzetelność, dokładność
  • Pozytywne nastawienie i chęci do działania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowym atutem będzie:

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • znajomość innych języków obcych

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 532 768 399
  • E-mail - m.majas@weegree.com

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

(Data aktualizacji: wtorek, 12 marca 2024)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano 26 kwietnia 2024
Hasselt (Belgia)