Oferty pracyTokarz konwencjonalny - darmowe zakwaterowanie
Tokarz konwencjonalny - darmowe zakwaterowanie Frankfurt Nad Menem, Za Granicą, Zagranica, Niemcy (Niemcy)
Tokarz konwencjonalny - darmowe zakwaterowanie Frankfurt Nad Menem, Za Granicą, Zagranica, Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 22 marca 2024, do końca 1 dzień

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Posiadamy oferty pracy głównie w centralnych Niemczech oraz górnej Bawarii (okolice Norymbergi oraz  Wurzburga).

Twój zakres obowiązków

· produkcja pojedynczych części i małych serii z różnych materiałów

· ustawianie, przeróbka, obsługa tokarek konwencjonalnych

· samodzielna praca według rysunku technicznego

Pracodawca oferuje

· niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

· długoterminową współpracę

· bezpłatne zakwaterowanie

· wynagrodzenie miesięczne od 2400 € netto

· stawka godzinowa 14,15 € brutto

· pracę w pełnym wymiarze godzinowym

· bonus powitalny w wysokości 50 €

· 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca

· 200 € premii za zwerbowanie kolegi / znajomego do pracy

· możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

· punktualne wypłaty

· płatny urlop, dodatki urlopowe oraz świąteczne

· odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

· opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

· świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, składki emerytalne, Kindergeld itp.)

Wymagania pracodawcy

· komunikatywna znajomość języka niemieckiego

· minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku tokarz

· prawo jazdy kat. B

·  własny samochód (mile widziane)

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów:

+48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335

(Data aktualizacji: piątek, 22 marca 2024)