Oferty pracyMurarz
Murarz Wiedeń (Austria)
Murarz Wiedeń (Austria) Aplikuj Opublikowano 25 marca 2024, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Murarz

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- murowanie z różnego rodzaju materiału

Wymagania:
- doświadczenie na wymienionym stanowisku
- znajomość języka niemieckiego
- mile widziane wyksztalcenie kierunkowe

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- stawka: 17,53 euro brutto/h + diety w wysokości 26,40 euro netto na dzień roboczy
- mieszkanie nieodpłatne lub 15,00 euro netto na dzień roboczy dodatku na mieszkanie
- 13, 14 pensja

Co nas wyróżnia?
Jesteśmy na rynku ponad 10 lat .
Pomagamy załatwić E106 dla pracownika i najbliższych oraz spraw formalnych w Austriackiej Kasie Chorych
Listy z BUAK-u to dla nas również pestka
Co tygodniowe zaliczki załatwiamy w miga

Nasze Motto ,,Z NAMI WYJEDZIESZ I SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ"

(Data aktualizacji: poniedziałek, 25 marca 2024)