Oferty pracyKoordynator Pracowników Tymczasowych (ST/12/23)
Koordynator Pracowników Tymczasowych (ST/12/23) Weegree Opole (opolskie)
Koordynator Pracowników Tymczasowych (ST/12/23) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 29 marca 2024, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii, Niemiec i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Koordynator Pracowników Tymczasowych

(ST/12/23)

Miejsce pracy: Opole

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • Rozwiązywanie problemów, wsparcie i ogólna koordynacja pracowników zatrudnionych na naszych projektach za granicą
  • Koordynowanie transportu
  • Współpraca z działami sprzedaży, rekrutacji i nieruchomości

Co pomoże Ci na tym stanowisku?

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do wyjazdów w delegację do Belgii i/lub Niemiec raz w miesiącu na ok. tydzień
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów i pracy w dynamicznym środowisku

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty system prowizyjny
  • Przyjazny proces wdrożeniowy oraz wsparcie doświadczonego zespołu
  • Kursy i szkolenia wspierające Twój ciągły rozwój
  • Darmowy parking
  • Dofinansowanie do dojazdów na rowerze
  • Dofinansowanie obiadów
  • Darmowy masaż w godzinach pracy
  • Darmowy dostęp do prywatnej siłowni w biurze 24/7
  • Program poleceń pracowniczych
  • Grupowe ubezpieczenie
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń lub napisz 532 768 399.

Zachęcamy do aplikowania również studentów oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

(Data aktualizacji: piątek, 29 marca 2024)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano 30 kwietnia 2024
Dendermonde (Belgia)
Marche-en-Famenne (Belgia)