Oferty pracySPECJALISTA OBRÓBKI SKRAWANIEM (Frezer)
SPECJALISTA OBRÓBKI SKRAWANIEM (Frezer) CANPACK S.A Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
SPECJALISTA OBRÓBKI SKRAWANIEM (Frezer) CANPACK S.A Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 2 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

SPECJALISTA OBRÓBKI SKRAWANIEM (Frezer)
Lokalizacja:
Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Obróbka tokarska elementów na podstawie dokumentacji,
  • Wykonywanie części zamiennych do maszyn i urządzeń,
  • Regeneracja zużytych części zamiennych,
  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi oraz udział w przeglądach i remontach linii,
  • Modernizacja istniejących urządzeń na liniach.

OCZEKIWANIA:

  • Gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy (3 zmiany),
  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Min.  2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnym charakterze,
  • Umiejętność obsługi konwencjonalnej tokarki, frezarki,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Zdolności manualne,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi szlifierki do płaszczyzn.

NASZA OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne + dodatek zmianowy,
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych - dedykowany opiekun w pierwszych 3 miesiącach zatrudnienia,
  • Rozbudowany pakiet motywacyjno-socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzysta ścieżka rozwoju i awansu,
  • Sposobność poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na świecie.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

(Data aktualizacji: wtorek, 2 kwietnia 2024)
inne

oferty pracodawcy

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano 18 kwietnia 2024
Opublikowano 15 kwietnia 2024
Brzesko (małopolskie)