Oferty pracySpecjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim (JF/04/24)
Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim (JF/04/24) Weegree Opole (opolskie)
Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim (JF/04/24) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 5 kwietnia 2024, do końca 4 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii, Niemiec i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim

Miejsce pracy: Opole

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • Pozyskiwanie klientów z branży pracy tymczasowej na terenie Niemiec
  • Opieka nad pozyskanymi klientami przez cały okres trwania współpracy
  • Koordynowanie procesów związanych z obsługą klienta
  • Regularne wyjazdy w zagraniczne delegacje - sam będziesz mógł zarządzać ich częstotliwością
  • Docelowo zbudujesz swój zespół składający się z 5 osób ;)

Co pomoże odnaleźć Ci się na tym stanowisku?

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów w delegacje na terenie UE
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji
  • Doświadczenie w pracy z celem i umiejętności negocjacyjne

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Co oferujemy w zamian?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie +  bogaty system prowizyjny
  • Kursy i szkolenia wspierające Twój ciągły rozwój
  • Przyjazny proces wdrożeniowy oraz wsparcie doświadczonego zespołu
  • Pracę hybrydową bądź stacjonarną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowania do dojazdów do pracy na rowerze
  • Masaż w godzinach pracy
  • Darmowy dostęp do siłowni na terenie biura 24/7
  • Program poleceń pracowniczych
  • Dofinansowania do obiadów
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 532 768 399
  • E-mail - m.majas@weegree.com

(Data aktualizacji: piątek, 5 kwietnia 2024)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano dzisiaj
Dendermonde (Belgia)
Marche-en-Famenne (Belgia)