Oferty pracyStarszy pracownik produkcji
Starszy pracownik produkcji Łódź (łódzkie)
Starszy pracownik produkcji Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 9 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

Starszy pracownik produkcji

Zadania:

  • Pakowanie i wzrokowa kontrola jakości produktu gotowego
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Bieżące prace produkcyjne zlecone przez przełożonego
  • Delegowanie zadań młodszym pracownikom i kontrola w ich realizacji
  • Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją oraz raportowanie (obsługa MS Office)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach produkcyjnej
  • Umiejętność efektywnego zarzadzania zespołem (delegowanie zadań, kontrola realizacji, motywowanie zespołu)
  • Dokładność, sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym

Oferta:

  • Praca w oparciu o umowę kodeksową - umowa o pracę lub umowę zlecenia (indywidualne ustalenia z kandydatem)
  • Praca w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe + finansowe nagrody miesięczne
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie)
  • Praca w systemie zmianowym (także zmiany nocne i weekendy)
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Wysokie standardy BHP
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu zatrudnienia (m.in. pomoc w dokumentach na Kartę Pobytu dla kandydatów z zagranicy)

Cтарш

(Data aktualizacji: wtorek, 9 kwietnia 2024)