Oferty pracyElektryk przemysłowy
Elektryk przemysłowy Wiedeń (Austria)
Elektryk przemysłowy Wiedeń (Austria) Aplikuj Opublikowano 12 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektryk przemysłowy

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- przygotowanie i montaż instalacji elektrycznej i urządzeń
- montaż i podłączenie komponentów elektronicznych i elektrycznych maszyn i urządzeń
- praca z rysunkami technicznymi oraz schematami elektrycznymi
- kontrola poprawności wykonanych prac zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:
- doświadczenie na wymienionym stanowisku
- znajomość języka niemieckiego
- mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- stawka: 16,65 euro brutto/h + diety w wysokości 26,40 euro netto na dzień roboczy
- mieszkanie nieodpłatne lub 15,00 euro netto na dzień roboczy dodatku na mieszkanie
- 13, 14 pensja w zależności od branży zatrudnienia

Co nas wyróżnia ?
Jesteśmy na rynku ponad 10 lat.
Pomagamy załatwić E106 dla pracownika i najbliższych oraz spraw formalnych w Austriackiej Kasie Chorych.
Listy z BUAK-u to dla nas również pestka.
Co tygodniowe zaliczki załatwiamy w mig.

Nasze Motto ,,Z NAMI WYJEDZIESZ I SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ''

(Data aktualizacji: piątek, 12 kwietnia 2024)