Oferty pracyPracownik produkcji
Pracownik produkcji Łódź (łódzkie)
Pracownik produkcji Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 12 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

Manpower (agencja 412) poszukuje kandydatów do pracy przy wzrokowej kontroli jakości produktu gotowego oraz obsłudze maszyn produkcyjnych.

PRACOWNIK PRODUKCJI
Zadania:
• Pakowanie i wzrokowa kontrola jakości produktu gotowego
• Obsługa maszyn produkcyjnych
• Bieżące prace produkcyjne zlecone przez przełożonego
Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnej
• Dokładność, sumienność
• Umiejętność pracy w zespole
Oferta:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia (pierwsza umowa na rok)
• Wynagrodzenie podstawowe + finansowe nagrody miesięczne
• Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie)
• Praca w systemie zmianowym (także zmiany nocne i weekendy)
• Profesjonalne wdrożenie do pracy
• Wysokie standardy BHP
• Przyjazna atmosfera pracy
• Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu zatrudnienia (m.in. pomoc w dokumentach na Kartę Pobytu dla kandydatów z zagranicy

Tel. 573-180-951

(Data aktualizacji: piątek, 12 kwietnia 2024)