Oferty pracypraca OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH Niemcy
praca OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH Niemcy Gronau (Niemcy)
praca OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH Niemcy Gronau (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 22 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

Praca na stanowisku operatora maszyn - branża farmaceutyczna
lokalizacja: Gronau (Dolna Saksonia)

obowiązki:

  • obsługa, regulacja i kontrola urządzeń produkcyjnych
  • stała konserwacja i czyszczenie urządzeń produkcyjnych
  • stałe przeprowadzanie inspekcji wizualnych i kontroli procesu
  • konfigurowanie systemów produkcyjnych po szkoleniu
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji
  • wykonywanie drobnych napraw maszyn (usuwanie usterek)

wymagania:

  • prawo jazdy i samochód
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

warunki pracy:

  • nocna zmiana
  • wynagrodzenie 2500 EUR netto (2650 EUR netto od 5 tygodnia)
  • niemiecka umowa o pracę
  • możliwość zakwaterowania

Kontakt: 537988887 lub 504028129

(Data aktualizacji: poniedziałek, 22 kwietnia 2024)