Oferty pracyPracownik produkcji (FV/04/24)
Pracownik produkcji (FV/04/24) Weegree Anröchte (Niemcy)
Pracownik produkcji (FV/04/24) Weegree Anröchte (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 30 kwietnia 2024, do końca 12 dni

 Pracownik produkcji

Miejsce pracy:  Anröchte 59609
Stawka: 1600-1700€ netto
Zakwaterowanie: dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie w pracach produkcyjnych / język niemiecki dodatkowym atutem auto na wyjazd

Opis stanowiska:

  • praca w firmie specjalizującej się produkcją szaszłyków
  • nabijanie mięsa i warzyw wg. odpowiednich proporcji na patyki do grilla
  • ubijanie mięsa
  • krojenie warzyw i sera
  • zwijanie mięsa
  • wizualna kontrola jakości, pakowanie
  • praca na jedną zmianę

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w pracach produkcyjnych
  • chęci do pracy
  • auto na wyjazd

Dodatkowym atutem będzie:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Co oferujemy:

  • Stawkę: 10 €/h netto
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 728 369 326
  • E-mail - e.kucharek@weegree.com

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

(Data aktualizacji: wtorek, 30 kwietnia 2024)
inne

oferty pracodawcy

JELCZ LASKOWICE (dolnośląskie)
Opublikowano dzisiaj
Wrocław, Opole (Dolnośląskie, Opolskie)
Opublikowano wczoraj
Pfronstetten (Niemcy)