Oferty pracyPre-sales Officer (ML/05/24)
Pre-sales Officer (ML/05/24) Weegree Opole (opolskie)
Pre-sales Officer (ML/05/24) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 7 maja 2024, do końca 17 dni

 Pre-sales Officer

Miejsce pracy: Opole lub zdalnie

Typ umowy: umowa o pracę

Kluczowe kwalifikacje: biegła obsługa komputera / otwartość

Zachęcamy do aplikacji osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazny proces wdrożeniowy oraz wsparcie doświadczonego zespołu
  • Kursy i szkolenia wspierające Twój stały rozwój
  • Możliwość pracy stacjonarnej lub zdalnej
  • Darmowy parking w centrum Opola
  • Dofinansowanie dojazdów na rowerze
  • Darmowy dostęp do siłowni na terenie biura 24/7
  • Darmowy masaż w godzinach pracy
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Program poleceń pracowniczych
  • Brak dress code'u
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Zatrudniając się w Weegree pomagasz planecie - zasadzimy w Twoim imieniu drzewo!

Opis stanowiska:

  • Wyszukiwanie nowych potencjalnych klientów
  • Pierwszy kontakt mailowy lub telefoniczny
  • Wprowadzanie danych do systemu oraz przekazywanie klientów do działu sprzedaży

Wymagania:

  • Lekkość nawiązywania kontaktów
  • Dokładność, skrupulatność
  • Znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość niemieckiego, francuskiego lub niderlandzkiego

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 532 768 399
  • E-mail m.majas@weegree.com

 Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

(Data aktualizacji: wtorek, 7 maja 2024)
inne

oferty pracodawcy

JELCZ LASKOWICE (dolnośląskie)
Opublikowano 17 maja 2024
Wrocław, Opole (Dolnośląskie, Opolskie)
Opublikowano 16 maja 2024
Pfronstetten (Niemcy)