Oferty pracyPracownik produkcji/ montażu sprzętu medycznego (Medemblik, NL)
Pracownik produkcji/ montażu sprzętu medycznego (Medemblik, NL) Medemblik (Holandia)
Pracownik produkcji/ montażu sprzętu medycznego (Medemblik, NL) Medemblik (Holandia) Aplikuj Opublikowano 8 maja 2024, do końca 3 dni

Dla holenderskiej firmy zajmującej się produkcją sprzętu medycznego poszukujemy pracowników produkcyjnych/montażowych.

Firma produkuje między innymi worki infuzyjne i plastikowe torby, w których wytwarzane są leki. Praca odbywa się w środowisku bardzo czystym.

Oferta pracy skierowana jest dla osób z własnym zakwaterowaniem, mieszkających do 40 km od Medemblik oraz posiadających środek transportu na dojazdy do pracy.

Obowiązki:

• montaż oraz składanie produktów medycznych (głównie worki do kroplówek, worki do krwi oraz do karmienia przez rurkę, pojemniki na szczepionki), praca jest wykonywana na stojąco,

• praca odbywa się w specjalistycznym środowisku tzw.„cleanroom”, w którym pomieszczenia są sterylne, przeznaczone do montażu produktów medycznych. Przed rozpoczęciem pracy pracownik musi przejść 9 dniowy program szkoleniowy obejmujący naukę prawidłowego noszenia stroju ochronnego zgodnie ze specjalnym protokołem.

• praca odbywa się od poniedziałku do piątku,

godziny pracy 6:00-15:00, 15:00-12:00,

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem jest znajomość języka niderlandzkiego,

• Zakwaterowanie prywatne max do 40 km od Mademblik, własny środek transportu na dojazdy do pracy,

• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,

Oferta:

• Stawka godzinowa:  14,00 Euro brutto,

• Dodatek 20% za pracę w godzinach 18:00-24:00, dodatek 100% za pracę w dni świąteczne, stała dopłata za czas przed i po zakończeniu zmiany na założenie i zdjęcie kombinezonu ochronnego,

• Zwrot kosztów dojazdu do pracy 0,27 eu/km,

• Płatne 27 dni urlopu w roku,

Tel:(+) 48 602 176 444

AP GRUPA  (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

W CV prosimy o dołączenie poniższej klauzuli, bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.”

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie internetowej AP Grupa  (Polityka Prywatności).

Ogł.: Praca tymczasowa

(Data aktualizacji: środa, 8 maja 2024)