Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Specjalista ds. Technologii Mięsa - Ciechanów Cedrob S.A. jest największym polskim producentem mięsa drobiowego. Na tytuł ten codziennie pracuje prawie 4 tysiące osób. Dzięki zaangażowaniu i aktywnej polityce kadrowej spółka stała się liderem na rynku pracy. 30 letnie doświadczenie w branży zaowocowało wieloma sukcesami, dzięki którym jest ona wiarygodnym i solidnym partnerem w biznesie. Stały i aktywny rozwój spółki wpływa na ciągłe poszukiwanie pracowników o szerokim zakresie kompetencji. Dbałość o warunki pracy i rozwój zawodowy wynikają ze strategii przedsiębiorstwa, a  wysokie standardy pracy stanowią filary jej zatrudnienia. Miejsce pracy: CEDROB S.A. Ciechanów Zakres obowiązków: przeprowadzanie próbnych, kontrolnych produkcji z ubojów, rozbiorów drobiu stała kontrola parametrów ubojowo – rozbiorowych stała kontrola wydajności poubojowej oraz rozbiorowej śledzenie zmian w przepisach prawnych i normalizujących właściwe i terminowe sporządzanie dokumentacji i sprawozdawczości Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe – Towaroznawstwo lub Technologia Żywności, Rolnictwo, Zootechnika znajomość normy ISO 9001 mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku dyspozycyjność i komunikatywność gotowość do pracy w systemie zmianowym zaangażowanie w wykonywaną pracę Oferujemy:        stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku        możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu        wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków        ubezpieczenie grupowe PZU Oferty prosimy kierować na adres: email: Szczegóły pod nr telefonu: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Ciechanów (mazowieckie)
Mechanik w Zespole Utrzymania Ruchu Jednym z najważniejszych działów Firmy Cedrob S.A., istniejącym od 2007 roku, jest Zakład Produkcji Pasz. Cedrob Pasze to najnowocześniejsze Wytwórnie Pasz w Polsce. W pełni zautomatyzowane linie technologiczne wyposażone są w urządzenia spełniające najwyższe światowe standardy. Cedrob Pasze oferuje bogaty asortyment mieszanek paszowych dla drobiu i trzody chlewnej.   Miejsce pracy: Wytwórnia Pasz w Rypinie ul. Bielawki 7 Zakres obowiązków: utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń wykonywanie okresowych przeglądów Wymagania: wykształcenie: średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika), gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność, umiejętność pracy zespołowej, doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem Oferujemy: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Pracę na pełen etat, ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, atrakcyjne warunki zatrudnienia,   Oferty prosimy kierować na adres: email: Szczegóły pod nr telefonu: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Rypin (kujawsko-pomorskie)
Specjalista ds. Technologii Mięsa - Zakład Drobiarski Niepołomice Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. Miejsce pracy: CEDROB S.A. ZAKŁAD DROBIARSKI Niepołomice ul. Mokra 7 Zakres obowiązków: przeprowadzanie próbnych, kontrolnych produkcji z ubojów, rozbiorów drobiu stała kontrola parametrów ubojowo – rozbiorowych stała kontrola wydajności poubojowej oraz rozbiorowej śledzenie zmian w przepisach prawnych i normalizujących właściwe i terminowe sporządzanie dokumentacji i sprawozdawczości Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe – Towaroznawstwo lub Technologia Żywności, Rolnictwo, Zootechnika znajomość normy ISO 9001 mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku dyspozycyjność i komunikatywność gotowość do pracy w systemie zmianowym zaangażowanie w wykonywaną pracę Oferujemy:        stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku        możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu        wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków        ubezpieczenie grupowe PZU   Oferty prosimy kierować na adres: email: Szczegóły pod nr telefonu: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Niepołomice (małopolskie)
Specjalista ds. Zarządzania Produkcją w Zakładzie Drobiarskim w Kutnie Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. Miejsce pracy: CEDROB S.A. w Kutnie, ul. Mickiewicza 108 Zakres obowiązków: Realizacja planu produkcyjnego zmiany w oparciu o plan wydziału, Nadzór, organizacja i kontrola nad przebiegiem procesów produkcyjnych, Efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników,  Odpowiedzialność za ciągłość i terminowość produkcji w ramach zmiany produkcyjnej, optymalizacja kosztów produkcji, Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym ze zwróceniem szczególnej uwagi na efektywność oraz terminowość realizacji zleceń, Optymalizacja i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych, Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów, Dbałość o efektywność wykorzystania zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych, Dbałość i odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP Nasze oczekiwania: wykształcenie wyższe: mile widziane kierunki inżynieria produkcji, rolnictwo, towaroznawstwo, technologia żywności, umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy, zaangażowanie w wykonywaną pracę, dokładność, gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy (również zmiany nocne), dyspozycyjność, umiejętność pracy w sytuacjach stresowych, mile widziane doświadczenie, Specjalne wymagania: Książeczka sanitarno-epdemiologiczna.       Mamy do zaoferowania:  stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej, pracę na pełen etat – zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy, możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu, wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków Oferty prosimy kierować na adres: email:  Szczegóły pod nr telefonu: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Kutno (łódzkie)
Pracownik Produkcji - praca na I zmianę   Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.   Miejsce pracy: Kutno, ul. Mickiewicza 108          Zakres obowiązków:        Sekcja Rozbioru/Pakowania - praca w równoważnym systemie czasu pracy praca przy linii produkcyjnej rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka) ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa kontrola jakości produktu paletyzacja towaru   Od kandydatów oczekujemy: dyspozycyjności mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie mięsnym obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych gotowość do podjęcia pracy w równoważnym systemie czasu pracy - praca na jedną zmianę - , praca rozpoczyna się między 5:00 a 10:00  (w zależności od sekcji) – zmiany od 8 do 12 godz.   Oferujemy: pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą 4 850 - 5 150 zł / mies. brutto zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy ubezpieczenie grupowe PZU   Oferty prosimy kierować na adres: email:  Szczegóły pod nr telefonu: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”
Kutno (łódzkie)
Lekarz Weterynarii - obsługa ferm drobiu wodnego Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. Miejsce pracy: Gabinet Weterynaryjny Drobiu Wodnego w Tulcach, ul. Pocztowa 7; obsługa ferm położonych głównie na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego Zakres obowiązków: Nadzór weterynaryjny nad stadami drobiu na fermach a w szczególności: -      badanie stanu zdrowia stad drobiu, -      wydawanie zaleceń weterynaryjnych oraz konsultowanie zaleceń zootechnicznych i kontrola ich przestrzegania, -      stosowanie leków weterynaryjnych, -      prowadzenie dokumentacji leczenia zwierząt, -      wykonywanie badań anatomopatologicznych związanych z potrzebą kontrolowania stanu zdrowia zwierząt, -      zlecanie, pobieranie prób do badań laboratoryjnych. Nadzór nad procesem przygotowania fermy do wstawienia piskląt oraz nadzór i kontrola przebiegu chowu drobiu, Kontrola ewentualnych upadków drobiu na poszczególnych fermach i niezwłoczne przekazywanie informacji do przełożonych o występujących problemach zdrowotnych stada, Raportowanie o wydanych zaleceniach weterynaryjnych i hodowlanych, Przeprowadzanie kontroli hodowcy w zakresie stosowania się do zaleceń weterynaryjnych i hodowlanych na fermach drobiu,  Systematyczne wizyty na fermach drobiu Wymagania: Wykształcenie wyższe weterynaryjne, Prawo do Wykonywania Zawodu, Badania w kierunku nosicielstwa Salmonella i Shigella, Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole, Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,  Dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego, Łatwość w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych. Gotowość do pracy w terenie: obsługa ferm położonych głównie na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego Oferujemy:   stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,  możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, atrakcyjne warunki zatrudnienia, narzędzia i środki konieczne do wykonywania obowiązków, szkolenia i kursy.   Oferty prosimy kierować na adres: email: Szczegóły pod nr telefonu: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Tulce (wielkopolskie)
Elektryk - Elektromechanik w Wytwórni Pasz Rypin Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. Miejsce pracy: CEDROB S.A. Wytwórnia Pasz w Rypinie, Bielawki 7 Zakres obowiązków: utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego, wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń, wykonywanie okresowych przeglądów Wymagania: wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika), uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość przystąpienia do egzaminu, gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność, umiejętność pracy zespołowej, doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem, książeczka sanitarno - epidemiologiczna, Oferujemy: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, wynagrodzenie 5 500 - 7 000 zł / mies. brutto   Oferty prosimy kierować na adres: email: Szczegóły pod nr telefonu: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Rypin (kujawsko-pomorskie)
Specjalista ds. Technologii Mięsa - Zakład Drobiarski Niepołomice Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. Miejsce pracy: CEDROB S.A. ZAKŁAD DROBIARSKI Niepołomice ul. Mokra 7 Zakres obowiązków: przeprowadzanie próbnych, kontrolnych produkcji z ubojów, rozbiorów drobiu stała kontrola parametrów ubojowo – rozbiorowych stała kontrola wydajności poubojowej oraz rozbiorowej śledzenie zmian w przepisach prawnych i normalizujących właściwe i terminowe sporządzanie dokumentacji i sprawozdawczości Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe – Towaroznawstwo lub Technologia Żywności, Rolnictwo, Zootechnika znajomość normy ISO 9001 mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku dyspozycyjność i komunikatywność gotowość do pracy w systemie zmianowym zaangażowanie w wykonywaną pracę Oferujemy:        stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku        możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu        wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków        ubezpieczenie grupowe PZU Oferty prosimy kierować na adres: email:  Szczegóły pod nr telefonu: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Niepołomice (małopolskie)
Specjalista ds. Technologii Mięsa - Zakład Drobiarski Niepołomice Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. Miejsce pracy: CEDROB S.A. ZAKŁAD DROBIARSKI Niepołomice ul. Mokra 7 Zakres obowiązków: przeprowadzanie próbnych, kontrolnych produkcji z ubojów, rozbiorów drobiu stała kontrola parametrów ubojowo – rozbiorowych stała kontrola wydajności poubojowej oraz rozbiorowej śledzenie zmian w przepisach prawnych i normalizujących właściwe i terminowe sporządzanie dokumentacji i sprawozdawczości Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe – Towaroznawstwo lub Technologia Żywności, Rolnictwo, Zootechnika znajomość normy ISO 9001 mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku dyspozycyjność i komunikatywność gotowość do pracy w systemie zmianowym zaangażowanie w wykonywaną pracę Oferujemy:        stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku        możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu        wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków        ubezpieczenie grupowe PZU Oferty prosimy kierować na adres: email:  Szczegóły pod nr telefonu: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Niepołomice (małopolskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 26.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top