Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Miejsce: Sankt Augustin (ok 10 km od Bonn) Data wyjazdu: 2021-06-01 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1600 € netto/ miesiąc Znajomość języka: dobry Podopieczny: Podopieczną jest 78-letnia seniorka (176 cm, ok 60 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, choruje na demecję (zapomina, jest zdezorientowana, spokojna, nie agresywna). Opis oferty: Seniorka może poruszać się samodzielnie- chodzi bardzo wolno, ewentualnie używa rollatora bądź laski. Jest częściowo inkontynentna (inkontynencja moczowa). Do tej pory opiekę nad żoną sprawował jej mąż, potrzebuje jednak odciążenia. Pomaga w opiece nad żoną (przejmuje nocne wstawanie). Do obowiązków opiekunki należy głównie pomoc przy higienie, toalecie, przebieraniu się, pomoc w domu tj. gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji jest osobny pokój z balkonem, oddzielna łazienka, sauna, dostęp do internetu, TV. Na miejscu dostępny jest również rower oraz auto do dyspozycji. Codziennie 2-3 godz czasu wolnego + min. 1 dzień w tygodniu . Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego, niepalącej oraz z doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1600 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Bonn (Niemcy)
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Osoba sprzątająca   Miejsce pracy: ul. Głubczycka, Wrocław   Oferta skierowana w szczególności do Kandydatów z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.   Praca polega na: Sprzątaniu w budynku Szkoły Podstawowej – klasy lekcyjne, sala sportowa, korytarze, klatki schodowe, szatnia, sanitariaty.     Wymagania: · Aktualna książeczka sanepidu, · Mile widziane doświadczenie, · Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, · Zaangażowanie w powierzone obowiązki.     Oferujemy: · możliwość zatrudnienia od ZARAZ! · umowę o pracę, · gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca · możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.: – dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego, – dofinansowanie do leków i okularów, – zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie, – świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD, · doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji, · dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji, · prace w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności, · możliwość ubezpieczenia zdrowotnego.   U nas każdy ma szanse!   Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu tel. 510 013 455     Osoby pełnosprawne również mile widziane.   Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118
Wrocław (dolnośląskie)
Miejsce: Hamm (40 km od Dortmundu) Data wyjazdu: 2021-05-17 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1550 € netto/ miesiąc Znajomość języka: dobry Podopieczny: Podopieczną jest 89-letnia samotnie mieszkająca seniorka. Kobieta przeszłą udar . Seniorka bardzo słabo słyszy. Jest osłabiona ze względu na wiek , głównie leży. Opis oferty: Cierpi na początkującą demencję, cukrzycę, osłabienie związane z wiekiem. Kobieta nosi również pampersy ( inkontynencja kałowa). Nie wstaje w nocy. Potrzebuje głównie pomocy we wszystkich czynnościach związanych z dniem codziennym tj. higiena, toaleta, przebieranie się, prysznic oraz pomoc w domu (zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe). Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1550 € netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Dortmund (Niemcy)
Miejsce: Leonberg ( ok 20 km od Stuttgartu) Data wyjazdu: 2021-06-08 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1450 € netto/ miesiąc Znajomość języka: dobry Podopieczny: Podopieczną jest 74-letnia samotnie mieszkająca seniorka (164 cm, 63 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, cierpi na demencję. Opis oferty: Kilka lat temu miała guza mózgu- zdarza jej się stracić przytomność i upaść. W domu porusza się samodzielnie, na zewnątrz używa rollatora. NIE wstaje w nocy. Jest inkontynentna moczowo- stara się samodzielnie korzystać z toalety. Należy pomóc jej głównie w higienie, przebieraniu się oraz pomóc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowo. Córka podopiecznej mieszka w tym samym domu, w oddzielnym mieszkaniu- pomaga w razie potrzeby. Poszukujemy osoby z komunikatywną/ dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem z demencją. Wynagrodzenie: 1450 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Stuttgart, Regensburg, Norymberga, Monachium (Niemcy)
Miejsce: Hohenfels (40 km od Ratyzbony) Data wyjazdu: 2021-05-15 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1450 € netto/ miesiąc Znajomość języka: dobry Podopieczny: Podopieczną jest 91-letnia, samotnie mieszkająca senorka (157 cm, 65 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, cierpi na arytmię serca, ma problemy z biodrem, implant lewego barku. Opis oferty: Kobieta słabo widzi, niedosłyszy, umysłowo jest sprawna. Codziennie przychodzi Pflegedienst, która przygotowuje lekarstwa. Seniorce należy pomóc we wszystkich czynnościach związanych z higieną, toaletą, przebieraniem się, prysznicem. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. drobne ze zakupy, gotowanie, prace porządkowe. Większe zakupy robi się z siostrzenicą podopiecznej. Podopieczna jest bardzo miłą i spokojną osobą. Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu. Wynagrodzenie: 1450 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Różne Lokalizacje (Bawaria) (Niemcy)
Miejsce: Ratingen (10 km od Dusseldorfu) Data wyjazdu: 2021-05-18 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1550 € netto/ miesiąc Znajomość języka: dobry Podopieczny: Podopieczną jest 88-letnia seniorka (161 cm, 55 kg). Kobieta w 2020 roku przeszła wylew, obecnie jest rehabilitowana. Samodzielnie może zrobić jedynie kilka kroków. Opis oferty: Seniorka cierpi na początkującą demencję, jest inkontynentna, porusza się na wózku inwalidzkim bądź leży w łóżku. Dwa razy w tygodniu przychodzi do niej fizjoterapeuta. Należy jej pomóc we wszystkich czynnościach codziennych tj. higiena, toaleta, przebieranie się oraz pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Seniorka mieszka z synem (dużo pracuje, spędza czas w domu głównie wieczorami, rano przesadza matkę z łóżka na wózek). Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1550 € netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Dusseldorf (Niemcy)
4 maja 2021
Poszukuję Opiekunkę do Seniorki w Niemczech. Pani ma 90 lat, 153 cm wzrostu, 43 kg waży. Seniorka potrzebuje pomocy przy transferach, jest zagrożona upadkiem, budzi się w nocy. Do obowiązków Opiekunki będa należeć: - zapewnienie poczucia bezpieczeństwa -pomoc w transerach -pranie -gotowanie -sprzątanie Wymogi: -znajomość języka niemieckiego na 4+ -doświadczenie -odpowiedzialność -cierpliwość -empatia Warunki: -własny pokój -internet -TV -łazienka wspólna Więcej informacji pod numerem telefonu 502148682. Praca od zaraz
Koeblenz (Niemcy)
3 maja 2021
Witam podejmę się sprzątania domu na terenie Osielska, Żołedowa ,Niemcza ,gminy Dobrcz oraz gminy Pruszcz Pomorski. Podaję numer telefonu 722069431
Dobrcz (kujawsko-pomorskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 10.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top