Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

MIEJSCE: Kamen (20 km od Dortmundu) DATA WYJAZDU: 2021-09-01 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1700 euro netto/miesiąc ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: dobry PODOPIECZNY: Podopieczną jest 86-letnia, samotnie mieszkająca seniorka ( 158 cm, 45 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, cierpi na początkującą demencję, porusza się na wózku inwalidzkim ( nie wymaga transferu- jedynie wsparcia). OPIS OFERTY: Seniorka 2 lata temu złamała lewe ramię i prawy bark od tego czasu mobilność jest ograniczona. NIE jest inkontynentna. Zdarza jej się wstać w nocy (max 2-3 razy). Do kobiety przechodzi Pflegedienst- podaje leki, zakłada pończochy uciskowe, pielęgnuje odleżyny. Podopiecznej należy pomóc głównie w higienie, toalecie, przebieraniu się, prysznicu. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji oddzielny pokój z osobą łazienką, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1700 euro netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Dortmund (Niemcy)
Niemiecka firma zajmująca się sprzątaniem apartamentów poszukuje rzetelnych, odpowiedzialnych i sprawnych fizycznie osób do pracy na stanowiska: sprzątanie apartamentów Termin rozpoczęcia pracy: sierpień/wrzesień Miejsce pracy: wyspy Langeoog, Norderney, Spiekeroog oraz Borkum. Praca jest zarówno dla Pań, Panów jak i dla par. otrzymujesz umowę na 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia) Umowa z Niemiecką firmą (bez pośredników) stawka za godzinę to 11,11 euro brutto wynagrodzenie płatne 15go każdego miesiąca zakwaterowanie - opłata 190 euro miesięcznie na wyspach poruszamy się na rowerach   Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.
Langeoog (Niemcy)
Witam, PILNIE poszukujemy opiekunki z komunikatywnym jęz. niemieckim dla seniora z okolic Bochum (KOD 45772).Pan Lucian: 91 lat, 60 kg z demencją oraz Parkinsonem. Porusza się przy pomocy rollatora. Potrzebuje pomocy przy higienie osobistej oraz ubieraniu się. Zadaniem opiekunki będzie również robienie zakupów, gotowanie oraz sprzątanie. Termin wyjazdu: 28.07.2021 r.Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu: 77 442 83 38Zatrudnienie: PRO-SENIOR (KRAZ 6933)
Bochum (Niemcy)
MIEJSCE: Parkstetten DATA WYJAZDU: 2021-07-26 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1700 euro netto/miesiąc ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: dobry PODOPIECZNY: Podopieczną jest 79-letnia seniorka (163 cm, 65 kg). Kobieta cierpi na demencję, cukrzycę (insulinę podaje mąż lub córka) oraz parkinsona (nietypowe objawy- ma bardzo sztywne mięśnie). OPIS OFERTY: Seniorka potrzebuje transferu (3 razy dziennie - przychodzi do tego Pflegedienst, dostępny jest lift)..Ze względu na demencję kobieta nie mówi (jest spokojna, współpracuje z opiekunem). Kobieta porusza się na wózku inwalidzkim. Należy pomóc jej w pełni przy higienie, toalecie, przebieraniu się. Seniorce zdarza się sporadycznie wstać w nocy do toalety. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Kobieta mieszka z mężem (82-lata, jest sprawny, nie wymaga opieki). Raz w tygodniu przychodzi osoba do sprzątania. Do dyspozycji jest osobny w pełni umeblowany pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w pracy z osobami do transferu. Wynagrodzenie: 1700 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Parkstetten (Niemcy)
Firma PRO-SENIOR z Opola poszukuje opiekunki z komunikatywnym jęz. niemieckim do samotnej seniorki z okolic Bochum. Pani Gisela (84 lata, 64 kg, 160 cm wzrostu). Pani leżąca, choruje na apopleksję i ma niskie ciśnienie. Zadaniem opiekunki jest pomoc w higienie osobistej, pomoc w przebieraniu, zakupy i sprzątanie. Opiekunka dostaje pokój z własną łazienką i dostępem do internetu. Termin wyjazdu: 12.08.2021 r.  Zatrudnienie: Firma PRO-SENIOR z Opola (KRAZ 6933) Kontakt: 77 442 83 38
Bochum (Niemcy)
PRO-SENIOR Sp. z o.o. działa na rynku od ponad 11 lat. Jesteśmy wiarygodną i rzetelną firmą, która zapewnia pracę m.in. Opiekunom Osób Starszych w Niemczech. Firma tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Obecnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: Opiekunka i Opiekun Osób Starszych w Niemczech. Opis stanowiska: Do obowiązków opiekunki/a należy m.in. kompleksowa opieka nad podopiecznym, wykonywanie prac domowych, robienie zakupów, towarzystwo, wychodzenie na spacery z podopiecznym, organizowanie czasu, wsparcie emocjonalne. Wymagania: - znajomość języka niemieckiego w stopniu min. podstawowym, - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi poświadczone referencjami (mile widziane), - pozytywne i życzliwe nastawienie do podopiecznych , - prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie + premie, - ubezpieczenie, - legalne zatrudnienie, - opłacony transport, - darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, - stały kontakt z naszym biurem w Opolu i kooperantem w Niemczech. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z firmą: Tel. 77 442 90 40 Tel. 77 442 83 38 Pro-Senior Sp. z o.o. , ul. Cygana 4/206 , 45-131 Opole , (Wpis do KRAZ 6933)
Mainz, Bochum (Niemcy)
MIEJSCE: Ratyzbona DATA WYJAZDU: 2021-07-27 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1550 euro netto/ miesiąc ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: dobry PODOPIECZNY: Podopieczną jest 94-letnia samotnie mieszkająca seniorka (170 cm, 70 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek. Porusza się przy balkoniku (chodzi dość niepewnie). OPIS OFERTY: Kobieta po wylewie ma sparaliżowaną prawą rękę. Po pobycie w szpitlu czas spędza głównie leżąc na kanapie. Nie trzeba jej podnosić, jedynie wesprzeć przy wstawaniu. Seniorka NIE cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem. Jest inkontynentna (nosi pampersy). Należy jej pomóc we wszystkich czynnościach związanych z higieną, toaletą, przebieraniem się. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu. Dostępny jest również basen. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1550 euro netto/miesiąc + 170 euro za zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Ratyzbona (Niemcy)
MIEJSCE: Tengen DATA WYJAZDU: 2021-08-04 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1000 euro netto/miesiąc ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: brak PODOPIECZNY: Podopieczną jest samotnie mieszkająca 92- letnia seniorka (165 cm, 80 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, cierpi na początkującą demencję, parkinsona. OPIS OFERTY: Podopieczna porusza się przy balkoniku, niedowidzi, niedosłyszy, jest częściowo inkontynentna (nosi wkładki). Należy jej pomóc głównie w czynnościach codziennych tj. higiena, toaleta, przebieranie się. Do obowiązków opiekunki należy również pomoc w domu tj. gotowanie, drobne prace porządkowe. Osobą kontaktową jest syn seniorki, który mieszka w domu obok, pomaga w razie potrzeby.Seniorka bardzo lubi grać w gry planszowe, karty. Do dyspozycji jest osobny w pełni umeblowany pokój, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby ze znajomością pojedynczych słówek w j. niemieckim oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1000 € netto/ miesiąc + zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Konstanz (Niemcy)
MIEJSCE: Sankt Augustin (10 km od Bonn) DATA WYJAZDU: 2021-08-07 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1550 euro netto/miesiąc ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: dobry PODOPIECZNY: Podopiecznym jest 80-letni samotnie mieszkający senior (185 cm, 88 kg). Mężczyzna jest osłabiony ze względu na wiek, cierpi na niewydolność nerek (nie potrzebuje dializ). OPIS OFERTY: Porusza się przy balkoniku. NIE cierpi na choroby umysłowe z wiekiem, NIE jest inkontynentny. Mężczyzna sam korzysta z toalety. Należy mu głównie pomoc przy higienie, prysznicu, przebieraniu się. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji jest osobny pokój, oddzielna łazienka, TV, internet. Poszukujemy osoby z lepszą komunikatywną/dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem (na miejscu jest dostępny samochód do dyspozycji). Wynagrodzenie: 1550 euro netto/miesiąc + 170 euro za zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Bonn, Magdeburg, Frankfurt Nad Menem, Zwickau, Paluen (Niemcy)
MIEJSCE: Ratyzbona DATA WYJAZDU: 2021-08-07 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1350 euro netto/miesiąc ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: komunikatywny PODOPIECZNY: Podopieczną jest 81-letnia samotnie mieszkająca seniorka (178 cm, 90 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek. Porusza się przy rolla torze, kilka kroków może zrobić samodzielnie. OPIS OFERTY: Kobieta cierpi na niewydolność nerek, początkowe stadium polineuropatii w nogach. Seniorka samodzielnie wykonuje wszystkie czynności higieniczne oraz toaletę, nie wstaje w nocy. Należy zająć się głównie domem tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Kobieta mieszka w apartamencie w centrum miasta z pięknym panoramicznym widokiem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z własnym wyjściem na taras, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z lepszą podstawową znajomością j. niemieckiego. Wynagrodzenie: 1350 euro netto./miesiąc + 170 euro zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Ratyzbona (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 25.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top