Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Vitae Professionals poszukuje entuzjastycznych i dynamicznych położnych z UE, które zapewnią wyjątkową opiekę kobietom i ich dzieciom. Oferujemy pracę we wschodnim regionie Wielkiej Brytanii z doskonałą lokalizacją: zaledwie 90 minut od Londynu, w pobliżu lotnisk Stansted i Southend, które oferują częste loty do miast w całej Europie.   Twoim obowiązkiem będzie zapewnienie pełnej opieki matkom i ich dzieciom w warunkach szpitalnych i środowiskowych. Celem pracy jest zarządzanie przypadkami w których to Ty będziesz ostatecznie odpowiedzialna za opiekę nad matką od początku ciąży do porodu i pierwszych dni życia dziecka.   Wybrani kandydaci będą pracować w różnych środowiskach– przedporodowym, śródporodowym, poporodowym oraz w sluzbach spolecznych, szlifując umiejętności we wszystkich aspektach opieki położniczej.     W OFERCIE: Stałe kontrakty 37,5h tygodniowo; Wynagrodzenia zaczynające się od 24 907 £, wzrastające do 31 375 £ po zakończeniu praktyk Możliwość bezpłatnego zakwaterowania przez pierwsze 3 miesiące; Bezpłatny kurs przygotowawczy do OET (Occupational English Test) i zwrot kosztów egzaminu; Lot do Wielkiej Brytanii; Transport z lotniska do szpitala; Opłata za zgłoszenie do NMC (Nursing and Midwifery Council) Pomoc przy uzyskaniu wizy Pomoc w procesie rejestracji do NMC; Szkolenia wewnętrzne i możliwości rozwoju.     WYMAGANIA: Dyplom położnej  Dobry poziom języka angielskiego; 1 rok doświadczenia zawodowego w środowisku szpitalnym.  
Colchester (Wielka Brytania)
12 października 2021
Vitae Professionals ma oferty pracy dla pielęgniarek, które chcą być częścią Helios Klinikum Krefeld GmbH - szpitala należącego do największej prywatnej grupy medycznej w Europie.   Nasz klient poszukuje nowych pracowników, którzy chcą dołączyć do znacznej liczby portugalskich pielęgniarek, które już pracują w tej znakomitej organizacji. Dzięki wsparciu wysoko wyspecjalizowanego zespołu w międzynarodowej rekrutacji pracowników służby zdrowia możesz liczyć na:   Bezpłatny kurs języka niemieckiego; Podróż do Niemiec z bezpłatnym zakwaterowaniem; Miesięczny dodatek w wysokości 400 euro w okresie szkolenia językowego; 30 dni urlopu + 1 dzień dla niepalących + 8 świąt; Nadgodziny: 19,44 € / h; Dodatek za noc: 17,20 €/h; Umowa stala  Wolne miejsca pracy dostępne w różnych specjalizacjach, Wynagrodzenie miesięczne: OGÓLNE - 2633 € + dodatek świąteczny | INTENSYWNA OPIEKA - 2834 € + dodatek świąteczny     WYMAGANIA: obywatelstwo europejskie; dyplom z pielęgniarstwa w UE; Doświadczenie zawodowe lub akademickie w zakresie intensywnej terapii (cenione, ale nieobowiązkowe); Poziom niemiecki A1 (nieobowiązkowy); Możliwość uczestnictwa w kursie językowym.  
Krefeld (Niemcy)
Technicy radiologii i medycyny nuklearnej w Wielkiej Brytanii   Firma Vitae Professionals® podpisała umowę partnerską z Alliance Medical w celu rekrutacji ponad 50 techników radiologii i medycyny nuklearnej w różnych lokalizacjach w Wielkiej Brytanii (prace stałe).   Alliance Medical jest największym dostawcą prywatnych usług MRI/CT/PET-CT dla NHS (UK National Health Service). Biorąc pod uwagę ich ogromny wzrost, starają się wzmocnić zespoły z północy na południe kraju.   Dlatego dołączamy do Alliance Medical, aby rekrutować kandydatów z doskonałą znajomością języka angielskiego, przeszkolonych w UE (preferowane) i gotowych do podjęcia kariery w MR, CT lub PET-CT. Cenione są aplikacje od profesjonalistów, którzy są już w Wielkiej Brytanii. W Wielkiej Brytanii dostępne są wakaty stacjonarne i mobilne. W tym drugim przypadku (mobilnym) oferują samochód służbowy i pokrywają związane z tym koszty.   OFERTA: Pakiet relokacyjny dla kandydatów pochodzących z całej Europy; Wiza pracownicza; Ubezpieczenie na życie; 5 tygodni urlopu + swieta; Telefon komórkowy: karta samochodowa, ubezpieczeniowa i wydatkowa; 36h tygodniowo; Wynagrodzenia od juniora do seniora od 25 tys. do 41 tys funtów     WYMAGANIA: Młodsze wakaty: od 6 miesięcy do 2 lat doświadczenia; Oferty pracy dla seniorów: minimum 2 lata doświadczenia w jednym z obszarów; Doskonały poziom języka angielskiego.  
Slough (Wielka Brytania)
Poszukujemy pielęgniarek do pracy w szpitalu uniwersyteckim Southampton NHS Foundation Trust     Vitae Professionals poszukuje obecnie pielęgniarek, które dołączą do University Hospital Southampton NHS Foundation Trust, jednego z największych i najbardziej cenionych szpitali klinicznych w Wielkiej Brytanii. Poniewaz mamy wakaty w różnych specjalizacjach, będą brani pod uwagę kandydaci z różnym poziomem doświadczenia, co staje się doskonałą okazją zarówno dla niedawnych absolwentów, jak i pielęgniarek z udokumentowanym doświadczeniem, które szukają możliwości rozwoju i rozwoju kariery.   OFERTA: Możliwość pracy we wszystkich specjalizacjach zgodnie z profilem osobistym i zawodowym Pakiet relokacyjny: do 1600£ Wynagrodzenia według doświadczenia Kurs przygotowawczy do OET (jeśli dotyczy) Darmowy BootCamp OET (83% wskaźnik sukcesu) Wsparcie przy rejestracji NMC Wsparcie wizowe Voucher na lot     WYMAGANIA: Obywatelstwo UE i dyplom pielęgniarski; Dobry poziom języka angielskiego; Doskonałe umiejętności komunikacyjne; Praca w zespole.  
Southampton (Wielka Brytania)
MIEJSCE: Ratyzbona DATA WYJAZDU: 2021-11-13 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 16 dni WYNAGRODZENIE: 850 euro netto / 16 dni ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: dobry PODOPIECZNY: Podopieczną jest 84-letnia seniorka (170 cm, 80 kg). Kobieta choruje na parkinsona, zwyrodnienie plamki żółtej, nosi aparat słuchowy. OPIS OFERTY: Kobiecie należy pomóc przy wstawaniu oraz chodzeniu- podeprzeć ją pod ramię ( nie radzi sobie z pomocą rollatora). Nie jest inkontynentna. Należy jej pomóc głównie w czynnościach codziennych tj. higiena, toaleta, przebieranie się oraz pomóc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Seniorka na codzień mieszka z mężem ( zajmuje się żoną), mężczyzna wyjeżdża na 2 tygodnie i potrzebuje kogoś kto przejmie jego obowiązki. Do dyspozycji osobny pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 850 euro netto/ 16 dni + 180 euro za zwrot kosztów podróży.
Ratyzbona (Niemcy)
MIEJSCE: Pyrbaum ( 30 km od Norymbergii) DATA WYJAZDU: 2021-11-16 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1550 euro netto/miesiąc + 200 euro ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: dobry PODOPIECZNY: Podopieczną jest 70-letnia, samotnie mieszkająca seniorka (149 cm, 68 kg). Kobieta ma obecnie usztywnioną stopę- porusza się na wózku inwalidzkim (nie trzeba jej transferować, jedynie wesprzeć, może chwile utrzymać się na jednaj nodze). OPIS OFERTY: Seniorka jest umysłowo sprawna, NIE jest inkontynentna. Należy wesprzeć ją w czynnościach codziennych tj. higienam toaleta, przebieranie się. Seniorce zdążą się wstać w nocy do toalety (1-2 razy max. - do momentu aż jej stan zdrowia się nie poprawi należy jej pomóc, później będzie radziła sobie sama). Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie, dostęp do internetu. Sklepy znajdują się w odległości ok 3 km - możliwy dojazd autem (dostępne na miejscu) lub rowerem (mniejsze zakupy). W razie braku prawa jazdy rodzina robi większe zakupy- chętnie z opiekunką. Seniorka ma również kota. Poszukujemy osoby z komunikatywną/ dobrą znajmością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1550 euro netto/ miesiąc + 200 euro za pracę w Święta + 180 euro za zwrot kosztów podróży.
Niemcy, Całe Niemcy, Za Granią (Niemcy)
6 października 2021
🇩🇪 PRACA W NIEMCZECH 🇩🇪Dla naszego klienta z Niemiec, poszukujemy kandydatów do pracy :‼ PIELĘGNIARKA/ PIELEGNIARZ ‼🔥PRACA NA STAŁE🔥✅ TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI:✅Podstawowa opieka i leczeniePlanowanie i dokumentowanie działań w zakresie opiekiZapewnienie standardów jakościProfesjonalna realizacja działań zaleconych przez lekarzaOsoba kontaktowa dla pacjentów i krewnych✅ OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:✅DoświadczeniaUkończoną szkołę jako pielęgniarka lub pokrewnaZnajomość języka niemieckiego B2✅ OFERUJEMY:✅Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkachStała pracaPoczątek pracy: Po uzgodnieniuMiejsce pracy: Różne lokalizacje na terenie NiemiecWynagrodzenie :Ustalane indywidualnie, w zależności od doświadczenia i umiejętności, nie mniej niż 2600 €/ Netto/ miesiącDARMOWE Zakwaterowanie‼WAŻNE‼🔰CV oraz dyplomy, świadectwa itp., proszę przesłać z dopiskiem w tytule maila PIELEGNIARKA🔰✅ KONTAKT:✅🌀Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 09:00 do 16:00 godz.☎️ Marcin +48 792 082 778📧 Email: biuroamljobservice.pl‼Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV‼🔰Dla Ciebie, jesteśmy nadal dostępni. 🔰🌀 Podejmujemy niezbędne środki ostrożności i organizacyjne dla naszych pracowników, klientów i kandydatów.🌀 Rekrutacja specjalistów i pomocników z Europy Wschodniej pozostaje naszym celem nawet w tak trudnych warunkach jakim jest epidemia COVID.🌀 W dalszym ciągu staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla naszych kandydatów i klientów, przestrzegając przy tym niezbędnych środki bezpieczeństwa.
[zagranica] (Niemcy)
6 października 2021
🇩🇪 PRACA W NIEMCZECH 🇩🇪Dla naszego klienta z Niemiec, poszukujemy kandydatów do pracy :‼ POŁOŻNA ‼🔥PRACA NA STAŁE🔥✅ TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI:✅Wsparcie i doradztwo w zakresie ciąży i poroduTowarzyszenie i monitorowanie matki i dziecka podczas poroduPodstawowa opiekaPlanowanie i dokumentowanie działań w zakresie opiekiZapewnienie standardów jakościProfesjonalna realizacja działań zaleconych przez lekarzaOsoba kontaktowa dla pacjentów i krewnych✅ OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:✅DoświadczeniaUkończoną szkołę jako położna lub pokrewnaDobra znajomość języka niemieckiego✅ OFERUJEMY:✅Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkachStała pracaPoczątek pracy: Po uzgodnieniuMiejsce pracy: Różne lokalizacje na terenie NiemiecWynagrodzenie :Ustalane indywidualnie, w zależności od doświadczenia i umiejętności, nie mniej niż 3000 €/ Netto/ miesiącDARMOWE Zakwaterowanie‼WAŻNE‼🔰CV oraz dyplomy, świadectwa itp., proszę przesłać z dopiskiem w tytule maila POŁOŻNA 🔰✅ KONTAKT:✅🌀Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 09:00 do 16:00 godz.☎️ Marcin +48 792 082 778📧 Email: biuroamljobservice.pl‼Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV‼🔰Dla Ciebie, jesteśmy nadal dostępni. 🔰🌀 Podejmujemy niezbędne środki ostrożności i organizacyjne dla naszych pracowników, klientów i kandydatów.🌀 Rekrutacja specjalistów i pomocników z Europy Wschodniej pozostaje naszym celem nawet w tak trudnych warunkach jakim jest epidemia COVID.🌀 W dalszym ciągu staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla naszych kandydatów i klientów, przestrzegając przy tym niezbędnych środki bezpieczeństwa.
[zagranica] (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 10.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top