Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

C.J. Konik Magdalena Kopacz  pracadlaopiekunek24.pl Od 2010 roku specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem,, Pracodawca Godny Zaufania". Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! ! Skorzystaj z naszej oferty dla opiekunek BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO komunikacja odbywa się za pomocą tłumacza w telefonie ! Zaopiekuj się seniorem lub seniorką, osobami samotnymi lub małżeństwami. Termin wyjazdu: CZERWIEC 2023 - wyjazdy odbywają się codziennie . Opłacamy transport, zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie ! Wyjazd jest legalny, umowa, ubezpieczenie oraz wsparcie koordynatora i lektora języka niemieckiego jest zapewnione ! Pracując w opiece nie ponosisz żadnych kosztów Wynagrodzenie na start dla opiekunek bez znajomości języka wynosi: 1100 euro netto za 4 tygodnie 1650 euro netto za 6 tygodni 2200 euro netto za 8 tygodni (Wynagrodzenie uzależnione jest od znajomości języka niemieckiego i warunków pracy) ! Jeżeli znasz język niemiecki zadzwoń i poznaj oferty z językiem niemieckim KONTAKT tel: 534 603 100 – czynny 24htel: 731 913 716tel: 570 718 736tel: 794 935 437 lub wyślij sms o treści OPIEKA - oddzwonimy
Monachium, Frankfurt, Bremen, Hannover, Stuttgard, Kolonia, Hamb (Niemcy)
Centrum Językowe Konik .pracadlaopiekunek24.plSpecjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec Miejsce pracy: Niemcy - WISMAR 23966 Termin wyjazdu: od zaraz Wynagrodzenie: 1800€ msc Ogólny opis: Opieki wymaga Pan, w wieku 69 lat, 80 kg, 185 cm wzrostu.Podopieczny ma raka przełyku, cukrzycę i problemy z sercem (przeszedł dwa zawały)Jest wdowcem, mieszka sam w domu jednorodzinnym blisko morza.Raz na dwa tygodnie odwiedza go syn.Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z łazienką, internet, polska telewizja, samochód Zakres obowiązków:prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy), opieka nad podopiecznym, pomoc w porannej i wieczornej toalecie. Wymagania:- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym- doświadczenie w opiece- prawo jazdy katB - warunek konieczny ZAPEWNIAMY:> Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie> Wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy > Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach> Transport oraz zwrot kosztów podróży> Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie> Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50€> Podwójne diety i premie na święta> Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce> Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski> Nie pobieramy żadnej prowizji W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami. CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANYZAPRASZAMY JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW Zapraszam na naszą stronę internetową: pracadlaopiekunek24.pl KONTAKT: tel: 534 603 100 – czynny 24htel: 731 913 716tel: 570 718 736tel: 794 935 437LUB- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
Wismar (Niemcy)
Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz pracadlaopiekunek24.pl Od 2010 roku specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec.Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania"Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!!POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORA nr: 3054Miejsce pracy: Niemcy , Hannover 30655Termin wyjazdu: od 22.06Wynagrodzenie: 1100€ msc (bez znajomości języka )Ogólny opis: Opieki wymaga senior 71l, 95kg, jest po wylewie, ma Pakinsona, mieszka sam z psem mopsem, lubi czytać książki, chodzić na spacery, oglądać tv. Senior ma problemy z mówieniem, ma protezę biodra, potrzebuje pomocy w myciu ,ubieraniu i rozbieraniu.Oprócz tego do obowiązków opiekunki należą: pranie ,sprzątanie, gotowanie, zakupy ok 15 min na nogach.Sprawdzona oferta – zadzwoń i poznaj szczegóły. ZAPEWNIAMY: * Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego AOK* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie * Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO * Premie na Święta * Zwrot kosztów podróży lub transport* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIECNA 4, 6, 8, 12 TYGODNIZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:- PODSTAWOWYM, - KOMUNIKATYWNYM, - DOBRYM I BARDZO DOBRYMOraz bez znajomości językaCODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA IZMIANYZAPRASZAMY ! ! !JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIEKoniecznie sprawdź naszą ofertę na: pracadlaopiekunek24.plKONTAKT: tel: 534 603 100 – czynny 24htel: 731 913 716tel: 570 718 736tel: 794 935 437LUB- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
Hannover (Niemcy)
Centrum Językowe Konik Magdalena KopaczOd 2010 roku oferuje LEGALNE i BEZPIECZNE zatrudnienie w Opiece na terenie NiemiecKoniecznie sprawdź nas na:pracadlaopiekunek24.pl Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem,, Pracodawca Godny Zaufania".Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!!   Zlecenie dla opiekunkinr 3015Miejsce pracy: Niemcy - Berlin 14129Wynagrodzenie: 1700€ msc.Termin wyjazdu: 20.06 na 2 msc Ogólny opis:Na tym zleceniu twojej opieki będzie wymagał senior - profesor medycyny. W obecnej chwili mężczyzna zmaga się z Alzheimerem i osłabieniem starczym jest inkontynentny.Podopieczny mieszka razem z żoną w domu jednorodzinnym 200m2.Kobieta nie wymaga opieki, jest samodzielna. Zadzwoń - zarejestruj się i poznaj szczegóły Zakres obowiązków:- prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie).- pomoc w codziennych czynnościach.- dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu. Wymagania:- znajomość języka na poziomie dobrym- doświadczenie w opiece- chęci do pracy- prawo jazdy kat B ZAPEWNIAMY:* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego AOK* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO* Premie na Święta* Zwrot kosztów podróży lub transport* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC na 4-6-8 lub 12 tygodni Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami. CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANYZAPRASZAMY JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW KONTAKT:tel: 534 603 100 – czynny 24htel: 731 913 716tel: 570 718 736tel: 794 935 437LUB- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
Berlin (Niemcy)
Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz pracadlaopiekunek24.plOd 2010 roku oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec.Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem,, Pracodawca Godny Zaufania". Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!!Czekamy właśnie na Ciebie. Zlecenie dla opiekunki (oferta z podstawami niemieckiego) ) nr: 409/12 Miejsce pracy: Niemcy - Kronberg 61476Termin wyjazdu:20.06Wynagrodzenie: 1300€ Ogólny opis:Sprawdzone zastępstwo !Do opieki senior 79 lat samodzielny, nie cierpi na żadne choroby, komunikacja jest z nim niezakłócona, czasem ma dezorientacje w czasie i miejscu, uwielbia długie kąpiele i spacery. Podopieczny jest osobą bardzo towarzyską ;)Opiekunka na tym zleceniu będzie miała do dyspozycji całe piętro domu. Zakres obowiązków:- prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie).- pomoc w codziennych czynnościach.- dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA. Wymagania:- doświadczenie w opiece- chęci do pracy- prawo jazdy kat B ZAPEWNIAMY:* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego AOK* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO* Premie na Święta* Zwrot kosztów podróży lub transport* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski KONTAKT:tel: 534 603 100 – czynny 24htel: 731 913 716tel: 570 718 736tel: 794 935 437LUB- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
Kronberg (Niemcy)
Centrum Językowe Konik Magdalena Kopaczpracadlaopiekunek24.plOd 2010 roku specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem,, Pracodawca Godny Zaufania".Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! nr oferty: 100/15Miejsce pracy: Niemcy, Kassel 34128Termin wyjazdu: od 21.06Wynagrodzenie: 1700 euro netto msc Ogólny opis:Do opieki małżeństwo - Pani w wieku 88 lat, o wadze 65kg i wzroście 162cm. Seniorka ma określona III grupę inwalidzką, porusza się za pomocą rollatora. Pan w wieku 93 lata o wadze 78kg. Senior jest częściowo inkontynentny, ma określoną IV grupę inwalidzka, jest osobą mobilna, ale woli poruszać się za pomocą wózka inwalidzkiego. Podopieczni potrzebują pomocy w czynnościach codziennych i w prowadzeniu domu, zakupami zajmuje się córka.Do dyspozycji Opiekunki własny pokój. Obowiązki:-prowadzenie domu,-zakupy,-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,-wspólne aktywne spędzanie czasu.-dbanie o ogród Wymagania:- język niemiecki na poziomie komunikatywnym- doświadczenie w opiece- dyspozycyjność- chęć i gotowość do wyjazdu- prawo jazdy kat B SPRAWDZONA OFERTA ! Zapewniamy:* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego * Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie AOK* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO* Podwójne diety i premie na Święta* Zwrot kosztów podróży lub transport* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski KONTAKT:tel: 570 718 736tel: 731 913 716tel: 794 935 437tel: 534 603 100 – czynny 24hLub wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy!) pracujemy w dni robocze od 8 do 16Zapraszamy!
Kassel (Niemcy)
Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz pracadlaopiekunek24.plOd 2010 roku specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec.Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem,,Pracodawca Godny Zaufania"Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORKI nr: 4902 Miejsce pracy: Niemcy, Henstedt-Ulzburg 24558Termin wyjazdu: od zaraz na 2 m-cWynagrodzenie: 1800€ za msc. Ogólny opis:Opieki wymaga seniorka 82lat 55kg – osoba mobilna. Podopieczna ma Parkinsona , choroby serca i nadciśnienie. Mieszka wraz z mężem – mężczyzna nie wymaga opieki.Na tym zlecaniu zamieszkasz w przestronnym pokoju z łazienkąSprawdzona oferta – zadzwoń i poznaj szczegóły. Zakres obowiązków:- prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie).- pomoc w codziennych czynnościach.- dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu. Wymagania:- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym- doświadczenie w opiece- chęci do pracy ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA.W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIECNA 4, 6, 8, 12 TYGODNIZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:- PODSTAWOWYM,- KOMUNIKATYWNYM,- DOBRYM I BARDZO DOBRYMOraz bez znajomości języka CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA IZMIANYZAPRASZAMY ! ! ! JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE ZAPEWNIAMY:* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego AOK* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO* Premie na Święta* Zwrot kosztów podróży lub transport* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski KONTAKT:tel: 534 603 100 – czynny 24htel: 794 935 437tel: 731 913 716tel: 570 718 736 LUB- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
HENSTEDT-ULZBURG (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 21-27 z 27.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top