Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dzisiaj
CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: MAGAZYNIER - Operator Wózka Widłowego Miejsce pracy: Zakład Drobiarski w Kutnie ul. Mickiewicza 108 Opis stanowiska: - przyjmowanie, wydawanie, ustawianie i zliczanie towaru na magazynie - etykietowanie towaru - praca na wózku widłowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy - praca na 3 zmiany Wymagania: - uprawnienia na wózki widłowe – zdany egzamin przed Komisją UDT - wykształcenie zawodowe lub średnie - znajomość gospodarki magazynowej i obsługi komputera - dyspozycyjność do pracy zmianowej - praca na 3 zmiany, również w weekendy - umiejętność pracy w zespole Oferujemy: -pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą -wynagrodzenie od 4800 zł brutto miesięcznie + dodatki -zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy -ubezpieczenie grupowe PZU CV prosimy przesyłać na adres email Szczegóły pod numerem telefonu: 233233210 Prosimy o dopisanie klauzuli RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”  
Kutno I Okolice, Żytno, Ostrowy (pow. Kutnowski), Radomsko, Tom (łódzkie)
Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu w Zakładzie Drobiarskim w Kutnie ul. Mickiewicza 108 Zakres obowiązków: ·utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego ·wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń ·wykonywanie okresowych przeglądów Wymagania: ·wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki elektryka, mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika) ·uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość przystąpienia do egzaminu ·gotowość do pracy w systemie zmianowym ·dyspozycyjność (również w weekendy) ·umiejętność pracy zespołowej ·doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem Oferujemy: ·stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ·ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie ·możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych ·atrakcyjne warunki zatrudnienia prosimy kierować na adres: CEDROB S.A. Rekrutacja telefon: 233233210 drogą elektroniczną na adres:  WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Kutno I Okolice, Żytno, Ostrowy (pow. Kutnowski), Radomsko, Tom (łódzkie)
Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. W związku z tym obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Zarządzania Produkcją W Zakładzie Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa Do zadań Pracownika będzie należało: • Odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego zmiany w oparciu o plan wydziału. • Nadzór, organizacja i kontrola nad przebiegiem procesów produkcyjnych. • Efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników. • Odpowiedzialność za ciągłość i terminowość produkcji w ramach zmiany produkcyjnej, optymalizacja kosztów produkcji. • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym ze zwróceniem szczególnej uwagi na efektywność oraz terminowość realizacji zleceń. • Optymalizacja i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych. • Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów. • Dbałość o efektywność wykorzystania zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych. • Dbałość i odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP Nasze oczekiwania: ·Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: technologia żywności, inżynieria produkcji, towaroznawstwo - nie jest to warunek konieczny ·Umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy ·Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji ·Zaangażowanie w wykonywaną pracę ·Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy ·Odporność na stres (umiejętność pracy w sytuacjach stresowych) ·Mile widziane doświadczenie ·Znajomość języka angielskiego, niemieckiego będzie dodatkowym atutem Mamy do zaoferowania: ·Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej ·Pracę na pełen etat – umowa o pracę zawierana bezpośrednio z Pracodawcą ·Atrakcyjny system premiowy ·Możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu ·Wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków Oferty prosimy kierować na adres: Dział Rekrutacji - Ujazdówek 2A 06 - 400 Ciechanów Telefon kontaktowy 233233210 CV prosimy przesyłać na adres:   WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.  
Ciechanów (mazowieckie)
Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Zarządzania Produkcją W Zakładzie Drobiarskim w Kutnie, ul. Mickiewicza 108 Do zadań pracownika będzie należało: - nadzór nad Pracownikami wykonującymi pracę na przyjęciu żywego drobiu - stanowiskowa kontrola - realizacja powierzonych zadań - kontrola jakości produktu - zapewnienie ciągłości produkcji - kierowanie procesami uboju z zachowaniem reżimów sanitarnych Nasze oczekiwania: - wykształcenie wyższe: mile widziane kierunki inżynieria produkcji, rolnictwo, towaroznawstwo, technologia żywności, - umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy - zaangażowanie w wykonywaną pracę - dokładność - gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy (również zmiany nocne) - dyspozycyjność - umiejętność pracy w sytuacjach stresowych - mile widziane doświadczenie Mamy do zaoferowania: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej - pracę na pełen etat – zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy - możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu - możliwość awansu na Zastępcę Kierownika Produkcji po roku pracy na stanowisku Specjalisty - wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków Oferty prosimy kierować na adres email Telefon kontaktowy: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.  
Kutno (łódzkie)
CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI w Zakładzie Drobiarskim w Kutnie, ul. Mickiewicza 108 Zakres obowiązków: Sekcja Rozbioru/Pakowania - praca w równoważnym systemie czasu pracy - praca na jedną zmianę, praca rozpoczyna się między 7:30 a 9:30 - 10 do 12 godz. praca przy linii produkcyjnej rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka) ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa kontrola jakości produktu paletyzacja towaru Od kandydatów oczekujemy: dyspozycyjności mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie mięsnym obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych gotowość do podjęcia pracy w równoważnym systemie czasu pracy - praca na jedną zmianę, praca rozpoczyna się między 7:30 a 9:30 - 10 do 12 godz. Oferujemy: pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy ubezpieczenie grupowe PZU CV prosimy kierować w odpowiedzi na niniejszą ofertę pracy na adres email Szczegóły pod numerem telefonu: 233233210 WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.  
Kutno (łódzkie)
Twój zakres obowiązków praca na stanowisku spawacza MAG / TIG przygotowanie elementów do spawania spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego Pracodawca oferuje niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony długoterminową współpracę bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu wynagrodzenie miesięczne od 2200 – 2400 € netto pracę w pełnym wymiarze godzinowym bonus powitalny w wysokości 50 € 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca 200 € premii za zwerbowanie kolegi / znajomego do pracy możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek Wymagania pracodawcy komunikatywna znajomość języka niemieckiego doświadczenie na stanowisku Spawacza prawo jazdy kat. B własny samochód (mile widziane) Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów: +48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335
Fulda (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 325.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top