Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech a także w pośrednictwie pracy. Nasz zespół to m.in. specjaliści z językiem niemieckim, dział rekrutacji opiekunek z Polski i kadrowa opieka setek pracowników tymczasowych. W związku z ciągłym rozwojem firmy oferujemy odbycie w naszym biurze, w Centrum Bytomia praktyk wakacyjnych, z możliwością stałego zatrudnienia. Praktyki umożliwią poznanie branży HR i działań rekrutacyjnych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.PRAKTYKA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM Z MOŻLIWOŚCIĄ ZATRUDNIENIA! Miejsce: Centrum miasta Bytom Opis stanowiska / Zakres obowiązków: - Zapoznanie się z funkcjonowaniem pracy działu rekrutacji i działu handlowego z językiem niemieckim. - Wsparcie działań rekrutacyjnych i koordynacyjnych pracowników tymczasowych. - Uczestniczenie w pracach biurowych i administracyjnych działów. - Aktywna pomoc praktykanta / praktykantki w procesie obsługi klienta w języku niemieckim. - Pomoc w prowadzeniu korespondencji z klientami w języku niemieckim. Wymagania: - Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na kontakt mailowy i telefoniczny w stopniu komunikatywnym. - Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem. - Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i językowych. - Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań. - Praktyczna znajomość narzędzi MS Office. Gwarantujemy: - Możliwość odbycia bezpłatnych praktyk w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem w HR. - Uzyskanie rekomendacji po odbyciu praktyk, cennych w podjęciu stałej pracy. - Szansę rozpoczęcia pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem po zakończeniu praktyk. - Codzienną pracę z językiem niemieckim i rozwijanie swoich umiejętności zawodowych wśród fachowców. - Udział w wydarzeniach firmowych w gronie optymistycznych i dynamicznych osób. APLIKOWANIE: W temacie wiadomości prosimy koniecznie wpisać numer ogłoszenia: AJP/158/062317/B2 oraz Imię i Nazwisko.Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl Klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez A&J Partners sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie)
WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR.PRAKTYKANT W DZIALE REKRUTACJI STAŁYCHLokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz biurowiec NeptunObowiązki:- Wsparcie Specjalisty ds. rekrutacji w codziennych obowiązkach-  Selekcja CV,- Publikowanie ogłoszeń na portalach internetowych i społecznościowych,- Aktywne pozyskiwanie kandydatów metodą direct – search,- Prowadzenie telefonicznych interview,- Zarządzenie bazą kandydatów za pomocą programu HR Link,- Sprawdzanie języka angielskiego u potencjalnych kandydatów przez rozmowę oraz testowo,- Reprezentacja firmy na targach.Wymagania:- Chęć nauki,- Komunikatywny język angielski,- Zainteresowanie branżą HR,- Komunikatywność- Dyspozycyjność w godzinach 8:00 – 16:00 lub 10:00- 18:00 od poniedziałku do piątku.Oferujemy:- Praktyki Bezpłatne w wymiarze 320/h ( 2 miesiące)- Możliwość poznania branży HR od kuchni,- Opiekę doświadczonego specjalisty,- Naukę korzystania z programów HR Link, Goldenline, Canva.- Referencje, które otwierają drzwi,- Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Wrzeszcza- Zwrot pieniędzy za dojazdy komunikacja miejską,Jeśli  chcesz spróbować swoich sił w branży HR i dołączyć do naszego, koniecznie wyślij CV na adres mailowy z zaznaczeniem numeru ref.: PRAK/REK/ST.Czekamy na  Wasze CV!  Prosimy o dodanie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Oferta firmy Wyg HR Consulting Gdańsk al. Grunwaldzka 103A 
Gdańsk, Gdynia (pomorskie)
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sektorze HR zapewniając profesjonalną obsługę na etapie rekrutacji i zatrudnienia. W naszym zespole oferujemy możliwość podjęcia praktyki w agencji pracy. Płatna Praktyka z językiem niemieckim   PRAKTYKUJ I ZARABIAJ!   Miejsce: biuro w Gliwicach     Zakres obowiązków:    - kompleksowe wsparcie działu handlowego w realizacji projektów dla klientów niemieckojęzycznych, - udział podczas praktyk w pracach administracyjnych działu, - aktywna pomoc praktykanta / praktykantki w procesie obsługi klienta, - prowadzenie korespondencji z klientami w języku niemieckim.   Wymagania:   - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, - mile widziani studenci zaoczni (preferowane kierunki: pokrewne z profilem praktyk), - gotowość do podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, - kultura osobista i bardzo dobra organizacja pracy, - inicjatywa i rzetelne podejście do powierzonych zadań.   Oferujemy:   - płatne praktyki w dziale handlowym w agencji pracy, - referencje po odbyciu praktyk, - indywidualne dopasowanie czasu trwania praktyk, - bezpłatne lekcje języków obcych, - zdobycie cennego doświadczenia przy ciekawych projektach, - dynamiczną pracę wśród doświadczonych pracowników w dobrze prosperującej firmie.     Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl   W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."  
Gliwice (śląskie)
Biuro rekrutacyjne PROFESJA CAZ sp. z o.o. posiada wpis do Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 15703. Obecnie dla naszego klienta specjalizującego się w nadruku na tkaniny nowoczesnymi metodami, poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko: PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA miejsce pracy: Poznań Jeśli: - interesuje Cię grafika i chciałbyś zostać członkiem młodego i fajnego zespołu, - jesteś studentem zaocznym i szukasz stabilnej pracy -chciałabyś pracować z ludźmi i nie boisz się nauki nowych rzeczy Szukamy osoby: - kreatywnej - dyspozycyjnej od pon do pt w godz 9-17 - mającej status studenta zaocznego Czym będziesz się zajmować? - obsługą klienta i doradztwem w zakresie oferowanych usług, - przekazywaniem zamówień na produkcję - wsparcie w przygotowywaniu prostych projektów graficznych Dla Ciebie oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + premie - rabaty pracownicze - szkolenie wstępne i rozwojowe - pracę w młodym i przyjaznym zespole. Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : DZ. U 2016r.poz.922)
Poznań (wielkopolskie)
  STUDENTKI/ LICEALISTKI – lekka praca w wakacje nad morzem.      Fundacja „Pomóż i ty” z Gdyni ,działająca na rzecz dzieci niewidomych i niepełnosprawnych zatrudni na zasadach umowy, na okres wakacji w systemie miesięcznym lub 2 – 3- 4  tygodniowym ( lipiec, sierpień - łącznie 60 dni ) 20 studentek i licealistek (osoby  niepełnoletnie wymagana pisemna zgoda rodziców ) o miłej aparycji, wysokiej kulturze osobistej i swobodnej komunikatywności .     W pierwszym dniu przejdziesz szkolenie dla Fundraiserów i zapoznasz się  z pozostałymi uczestnikami . Twoja praca polegać będzie na rozdawaniu "cegiełek" przy deptakach , na plaży , przy plaży               i w centrach handlowych ( bardzo lekka praca ) przy tym opalasz się ( sama regulujesz swoje przerwy ) masz wakacje nad morzem. Poznasz cały pas Wybrzeża Gdańskiego od Karwii przez Jastrzębią Górę, Władysławowo, Juratę, Gdynię , Sopot po Gdańsk! Tylko od ciebie zależy ile  zarobisz czy 2- 3 tys. za miesiąc , zarobisz dużo czy jeszcze więcej. Gwarantujemy noclegi ( bez dodatkowych opłat ) w domu , pensjonacie  ( pokoje 3-4 osobowe) dla naszych wolontariuszy  w okolicy Jastrzębiej Góry. Fundraiserzy przez 8-9 godz. dziennie będą rozprowadzać cegiełki fundacji ( dla Was bardzo wysoka prowizja ) na rzecz dzieci niewidomych i niepełnosprawnych , około godz 19.00 powrót do pensjonatu na kolację ( po kolacji czas wolny ) relaks i nocleg. Gwarantujemy obfite śniadania i obiadokolacje w cenie zaledwie 15 zł ! Możliwość korzystania z kuchni i grilla.  Jeżeli masz koleżankę lub kolegę to zatrudnimy też 2- 3 studentów ale  z prawem jazdy i swoim autem ( zwracamy koszt paliwa ). Swoje CV wraz z uzasadnieniem dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie proszę przesyłać na załączony adres mailowy a także prosimy o wstępną deklarację w jakim terminie między 1 lipca a 30 sierpnia 2017r.chciałabyś współpracować z Fundacją   załączony adres mailowy   lub   tel : 668 370 482    Rekrutację zakończymy w czerwcu 2017r. i wtedy skontaktujemy się telefonicznie i mailowo z wybranymi kandydatami i prześlemy dokumenty do wypełnienia oraz instrukcję co dalej.    W CV prosimy o dodanie klauzuli:    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)
Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków, Gdańsk, Gdynia, (cała Polska)
Wyświetlono rezultaty 1-7 z 7.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top