Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Region wykonywanej pracy: śląskie/małopolskie/wielkopolskieNr referencyjny: HAND/REG   Opis stanowiska: Sprzedaż artykułów czyszczących, papierniczych, opakowań itp. Pozyskiwanie nowych kontrahentów. Dbanie o relacje z obecnymi kontrahentami. Godne reprezentowanie firmy. Negocjowanie umów i warunków sprzedaży z klientami. Wymagane: 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego. Znajomość sprzedaży B2B i zasad współczesnego handlu. Odporność na stres. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Prawo jazdy kat. B. Znajomość oprogramowania komputerowego MS Office. Podstawowa znajomość języka angielskiego. Firma oferuje: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Program szkoleń z asortymentu oraz sprzedaży. Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.
Kraków, Rzeszów, Kielce (małopolskie)
Pracownik produkcji w piekarni: -prace porządkowe, -pakowanie pieczywa, -wkładanie i wyjmowanie blach z pieczywem z pieca. Stawka: 14 zł brutto/godz. Warunkiem koniecznym do podjęcia pracy jest posiadanie ważnej książeczki sanepidu oraz orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych, a także gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 723 193 130.    
Kielce (świętokrzyskie)
Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na terenie Holandii na stanowisku:  KIEROWCA KATEGORII C+E (z kodem 95)(cała Holandia)  Zakres obowiązków:   –                   załadowywanie i rozładowywanie kontenerów z naczep za pomocą haka; –                   kierowanie ciężarówkami z przyczepą; –                   przygotowywanie przyczep do załadunku i rozładunku; –                   wyładunek oraz załadunek palet.   Wymagania:   –                   prawo jazdy kat. C+E z kodem 95; –                   doświadczenie w pracy jako kierowca C+E; –                   dobra znajomość języka angielskiego; –                   dyspozycyjność (praca 7 dni w tygodniu); –                   wysoka motywacja do pracy oraz odporoność na sytuacje stresowe;   Oferujemy:   –                   atrakcyjne wynagrodzenie oraz dużą ilość godzin pracy; –                   kontrakt holenderski; –                   organizację wszelkich niezbędnych dokumentów pozwalających na podjęcie legalnej pracy na terenie Holandii; –                   opiekę polskiego koordynatora.
Gdańsk, Katowice, Kielce, Olsztyn , Poznań, Szczecin , Heilbro (pomorskie)
WEBTEC to profesjonalna Agencja Interaktywna istniejąca na kieleckim rynku od około 9 lat. Zajmujemy się tworzeniem stron www, sklepów internetowych, e-marketingiem i projektowaniem graficznym. W związku z sukcesywnym rozwojem aktualnie poszerzamy nasz zespół i poszukujemy osoby na stanowisko:     JUNIOR IT PROJECT MANAGER     Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie prowadzonymi projektami oraz nadzór nad płynną wymianą informacji pomiędzy klientami a zespołem.     Obowiązki:   Zarządzanie projektami z zakresu tworzenia stron/sklepów internetowych oraz pokrewnych; Przydzielanie zadań do realizacji, nadzór nad czasem realizacji prac; Kontakt z klientem, przekazywanie informacji na temat postępów w projekcie; Bieżąca i dokładna wymiana informacji między klientami a zespołem, rozwiązywanie problemów; Tworzenie raportów z prowadzonych działań; Przygotowanie dokumentacji dla klienta;   Wymagania:   Wiedza na temat technologii związanych z tworzeniem stron www; Min. podstawowa znajomość technologii/programów HTML, CSS, Photoshop; Zmysł estetyczny i duża dokładność; Dbałość o szczegóły, stawianie na jakość tworzonych realizacji; Bardzo dobra organizacja czasu pracy; Komunikatywność; Predyspozycje do zarządzania zespołem; Mile widziane doświadczenie w branży IT / wykształcenie informatyczne.   Oferta:   Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ew. umowę zlecenie/o dzieło; Wynagrodzenie adekwatne do dotychczasowego doświadczenia / umiejętności; Pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole; Nowe wyzwania projektowe; Pracę dla ciekawych klientów i znanych na polskim rynku marek; Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.     Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem proszone są o przesłanie swojego CV.     Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.     Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Kielce (świętokrzyskie)
18 stycznia 2017
Agencja Interaktywna WEBTEC poszukuje aktualnie osoby zainteresowanej stałą współpracą na stanowisko GRAFIKA KOMPUTEROWEGO. Miejsce pracy: Kielce Opis stanowiska pracy: Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracy odpowiedzialna będzie głównie za przygotowywanie projektów graficznych stron oraz sklepów internetowych. Dodatkowym zajęciem będzie projektowanie grafiki logotypów i materiałów do druku. Wymagania: - bardzo dobrą znajomość programu Adobe Photoshop, dobra znajomość Adobe Ilustrator lub Corel Draw, - wiedza na temat najnowszych trendów Web Design, - kreatywność, - poczucie estetyki, - dokładność, sumienność, dobra organizacja swojego czasu pracy, - minimum dwu letnie doświadczenie na wskazanym stanowisku, lub wykonanie w ostatnich 24 miesiącach 50 projektów graficznych stron/sklepów/aplikacji internetowych. Oferujemy: - pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole, - nowe wyzwania projektowe, - pracę dla ciekawych klientów i znanych marek na rynku polskim, - możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, - umowa o pracę ewentualnie zlecenie/dzieło. Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres: biuro(at)webtec.pl Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Kielce (świętokrzyskie)
18 stycznia 2017
Agencja Interaktywna WEBTEC poszukuje aktualnie osoby na stanowisko Młodszego Grafika Stron WWW (Junior Web Designer). Miejsce pracy: Kielce Pełny wymiar godzin Opis stanowiska pracy: Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracy odpowiedzialna będzie głównie za przygotowywanie projektów graficznych stron oraz sklepów internetowych. Dodatkowym zajęciem będzie projektowanie grafiki logotypów i materiałów do druku. Wymagania: - znajomość programu Adobe Photoshop umożliwiająca sprawne wykorzystanie jego możliwości, - znajomość programu Adobe Ilustrator będzie dodatkowym atutem, - wiedza na temat najnowszych trendów Web Design, - dodatkowym atutem będzie również wiedza z zakresu HTML, CSS, - kreatywność, - poczucie estetyki, - dokładność, sumienność, dobra organizacja swojego czasu pracy, - doświadczenie poparte realizacjami (osobistymi, studenckimi …),projektów graficznych stron/sklepów/aplikacji internetowych, materiałów do druku itp. Oferujemy: - pracę w miłej atmosferze w młodym zespole, - nowe wyzwania projektowe, - pracę dla ciekawych klientów i znanych marek na rynku polskim, - pracę na najwyższej jakości sprzęcie iMac + tablet multimedialny - możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, - umowa o pracę po okresie próbnym. Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres biuro(at)webtec.pl Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Kielce (świętokrzyskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 68.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top