Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Poszukujemy rektrutera z doświadczeniem do pozyskiwania pracowników z Polski do braży przemysłowej w Niemczech Opis stanowiska: Pracownik biurowy, kadry, sporządzanie umów, zatrudnianie pracowników, kontakt z urzędami w Polsce, wystawianie zaświadczeń, kontrola czasu pracy zatrudnionych, przygotowywanie danych do księgowości, kontakt z polskimi pracownikami, udzielanie informacji, prowadzenie akt osobowych pracowników, archwizacja dokumentów. Wymagania: - Biegła znajomość języka niemieckiego- Doświadczenie w pracy rekruter pracowników, kadry, HR                                                                                                   - Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu zatrudniania pracowników i prawa pracy                                     - Znajomość przepisów i procedur związanych z odelegowywaniem pracowników do Niemiec                                               - Gotowość do ciągłego kontaktu z biurem w Niemczech- Własny samochód (mile widziany, ale warunek niekonieczny) - Samodzielność, dokładność, zaangażowanie / motywacja, niezawodność i dobra organizacja pracy Oferujemy: - Pracę od stycznia 2021 w biurze w Polsce- Legalne zatrudnienie na polskich warunkach (40 h tygodniowo)- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek - Narzędzia niezbędne do pracyJesteś zainteresowany podjęciem pracy? Nie czekaj wyślij swoje CV wraz z aktualnym numerem telefonu w celu kontaktu. Zapraszamy do przesyłania CV, skanów potwierdzających doświadczenie drogą elektroniczną. W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: R/2021. Prosimy o podanie Państwa oczekiwań finansowych.W razie pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:00.
Lublin, Rzeszów, Kielce (cała Polska)
Poszukujemy samodzielnej księgowej / księgowego z doświadczeniem (odelegowanie pracowników z Polski do Niemiec) Opis stanowiska: Księgowy / księgowa z doświadczeniem, sporządzanie miesięcznych rozliczeń, zatrudnianie pracowników, kontakt z urzędami w Polsce, wystawianie zaświadczeń, prawadzenie rachunkowości siedziby w Polsce, kontakt z polskimi pracownikami, udzielanie informacji.Wymagania: - Biegła znajomość języka niemieckiego                                                                                                                                - Wykształcenie o profilu rachunkowość lub finanse- Doświadczenie w pracy jako ksiegowy / księgowa                                                                                                               - Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu zatrudniania pracowników i prawa pracy                                     - Znajomość przepisów i procedur związanych z odelegowywaniem pracowników do Niemiec - Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości; ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych; ustawy  o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o VAT;  - Gotowość do ciągłego kontaktu z biurem w Niemczech i polskimi urzędami - Prowadzenie rachunkowości jednostki w Polsce - Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi - Dokonywanie wstępnej kontroli: a) zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym, b) kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych. - Samodzielność, dokładność, zaangażowanie / motywacja, niezawodność i dobra organizacja pracy - Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych - Dekretowanie i księgowanie dokumentów - Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp. - Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej - Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych - Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP) - Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych - Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami. Oferujemy: - Pracę od stycznia 2021 w biurze w Polsce- Legalne zatrudnienie na polskich warunkach (40 h tygodniowo)- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek - Narzędzia niezbędne do pracyJesteś zainteresowany podjęciem pracy? Nie czekaj wyślij swoje CV wraz z aktualnym numerem telefonu w celu kontaktu. Zapraszamy do przesyłania CV, skanów potwierdzających doświadczenie drogą elektroniczną. W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: K/2020. Prosimy o podanie Państwa oczekiwań finansowych.W razie pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:00.
Lublin, Rzeszów, Kielce (cała Polska)
13 stycznia 2021
Ankieter Terenowy - Fotowoltaika ✔ To osoba która pracuje z klientem, u klienta i dla klienta. ✔ To specjalista który potrafi dostrzec możliwości montażu elektrowni fotowoltaicznej u klienta. ✔ To człowiek który codziennie rozwija się i realizuje cele życiowe (osobiste i zawodowe) dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu. ✔ To osoba ambitna który w najbliższym czasie chce osiągnąć i osiągnie sukces zawodowy i finansowy. ✔ To człowiek nastawiony na rozwój, którego interesuje jasna i ambitna droga kariery.    Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.   Opis stanowiska: Analiza możliwości technicznych domów pod kątem montażu instalacji fotowoltaicznych, Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie D2D (door to door), Raportowanie bieżących działań - wypełnianie ankiet informacyjnych z potencjalnymi klientami, Dbanie o wizerunek firmy, Troska o logistykę swojej pracy. Mile widziane prawojazdy Miła bezstresowa praca na świeżym powietrzu elastyczne godziny pracy   Oczekiwania Zorientowanie na cel, Zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność, Rozwinięte zdolności interpersonalne, Dobra organizacja pracy, Wysoka kultura osobista komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z zespołem Prawo jazdy mile widziane Dodatkowe atuty: Doświadczenie w pracy z klientem (Call Center, kelner, barman) lub inne podobne stanowisko . Wysoka kultura osobista komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów   Oferujemy: bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne 8 zł za ankiete kierowce dowożącego na miejsce wynagrodzenie podstawowe narzędzia pracy (samochód, system CRM, telefon) umowa zlecenie profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie dla której klient jest najważniejszy przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska doradcy techniczno-handlowego, menedżerskiego pyszna kawa w biurze 😉
Kielce (świętokrzyskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 36.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top