Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

11 czerwca 2019
  Znasz j. niemiecki i chcesz wykorzystać go w ciekawej i wciągającej pracy? Jesteś osobą otwartą, nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? Chcesz być częścią silnego zespołu, który realizuje swoje cele?   Aplikuj na stanowisko Specjalista ds. wyceny jeśli chcesz realizować się zawodowo!   Zadania na tym stanowisku: utrzymywanie stałego kontaktu z klientami rynku niemieckiego, weryfikacja ofert pod kątem budżetowym oraz językowym, pozyskiwanie ofert.   Jakich cech poszukujemy: bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację (C1), kreatywność, zaangażowanie i proaktywne podejście do wykonywanych obowiązków, komunikatywna znajomość języka angielskiego, dobra obsługa komputera, znajomość programów z MS Office, wysoka komunikatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność, dyspozycyjność, rzetelność.   Osobom, które dołączą do zespołu oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat) lub B2B, niezbędne narzędzia pracy, okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, kontakt z najnowszymi technologiami, szkolenia, ciekawą i pełną wyzwań pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego. Czekamy na Twoją aplikację!   Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Rekrutacja prowadzona dla klienta.
Gdańsk (pomorskie)
11 czerwca 2019
Poszukiwany: Koordynator z j. czeskim Jeśli: Znasz doskonale j. czeski - minimum poziom C1. Posiadasz roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Masz wykształcenie wyższe. Znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej. Posiadasz bardzo dobrą organizację pracy. Umiesz pracować pod presją czasu.   Jesteś na TAK? Aplikuj na stanowisko Koordynatora z j. czeskim!   Na czym polega ta praca? Koordynacja i zarządzanie pracy zespołów serwisowych. Przygotowywanie oraz nadzór nad harmonogramem prac. Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych. Ścisła współpraca z poszczególnymi działami firmy.   Zainteresowała Cię oferta? Zobacz naszą propozycję! Stabilna i satysfakcjonująca praca w oparciu o umowę o pracę lub B2B. Wysoki standard pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie. Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon). Możliwość rozwoju zawodowego. Dodatki płacowe i pozapłacowe.   Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Gdańsk, Sopot, Pruszcz Gdański, Gdynia, Rumia (pomorskie)
Grupa Most Wanted! specjalizuje się w prowadzeniu rekrutacji pracowników dla sektora przemysłowego, finansowego i BPO/SSC oraz prowadzeniu programów rozwoju talentów. Nasi Kandydaci nierzadko stają się naszymi przyjaciółmi, ponieważ każdego człowieka traktujemy z uwagą i szacunkiem. Zatrudnienie: Pełny etat   Wymagane wyksztakłcenie: wyższe   Wymagane doświadczenie: 2-4 lat   Kierownik Regionalny (Warszawa, 3271977) Warszawa KR Opis stanowiska: Kontrola nad działalnością poszczególnych oddziałów spółki w Polsce; Zarządzanie strukturą rozproszoną i ujednolicenie standardów korporacyjnych w powierzonych oddziałach; Bezpośrednia współpraca z koordynatorami poszczególnych oddziałów i nadzór nad ich pracą w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi zleceń; Tworzenie i aktualizowanie wewnętrznych procedur i instrukcji zgodnych z kulturą korporacyjną; Opracowywanie i wdrażanie procesów zarządczych oraz monitorowanie postępów w realizacji, raportowanie efektów do Centrali, reagowanie na zgłoszenia niezgodności; Przygotowywanie niezbędnych raportów i sprawozdań dla Centrali z bieżącej działalności oddziałów; Współpraca z innymi działami spółki w celu zapewnienia sprawnego obiegu informacji, dokumentów i zgodności z założonymi celami; Przygotowywanie oddziałów do realizacji założeń budżetowych i kontrola postępów w tym zakresie; Wymagania: Doświadczenie w branży TSL w międzynarodowej firmie Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu oddziałami w międzynarodowej korporacji; Wykształcenie wyższe, dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe - transport i logistyka, zarządzanie, zarządzanie projektami; Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego i angielskiego w mowie i w piśmie; Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych; Doskonale rozwinięte kompetencje związane z zarządzaniem i motywowaniem zespołu; Praktyczna znajomość zagadnienia zarządzania przez wartości oraz wprowadzania kultury organizacyjnej w oddziałach; Znajomość międzynarodowej wymiany handlowej, Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w powierzone zadania; Oferujemy: Mieszkanie służbowe oraz samochód służbowy do użytku prywatnego Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet premiowy Ubezpieczenie grupowe, Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
Warszawa (mazowieckie)
10 czerwca 2019
COUNTRY MANAGER - Bułgaria OFERUJEMY:- Atrakcyjny system wynagrodzenia 2000-2500 euro- Miejsce Pracy Bułgaria WYMAGANIA:- Doświadczenie poparte sukcesami w tworzeniu nowych przedsiębiorstw,- Poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem,- Doskonała znajomość rynku oraz kultury Bułgarskiej,- Samodzielność w działaniu, upartość w dążeniu do celu, dokładność- Motywacja do pracy, chęć działania OBOWIĄZKI:- Tworzenie od podstaw nowego oddziału firmy w Bułgarii- Odpowiedzialność za rozwój i zarządzanie oddziałem na rynku bułgarskim- Ścisła współpraca z centralą spółki w Polsce (sprzedaż, finanse, HR, logistyka)- Rekrutacja, rozwój i zarządzanie podległym zespołem- Optymalizacja procesów i podnoszenie efektywności finansowej spółki- Prawo jazdy Kat B Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit., a Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)" 12449 – numer wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia
Plovdiv (Bułgaria)
7 czerwca 2019
Czy myślałeś/aś kiedyś, aby wykorzystać praktyczną znajomość j. czeskiego w firmie, która oferuje Ci: stabilne zatrudnienie stałe godziny pracy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość premi wybór benefitów pozapłacowych nowoczesne biuro najlepszą kawę w mieście pracę w przyjaznym, otwartym zespole?   Jeśli opisaliśmy Twoje wymarzone miejsce pracy, aplikuj na stanowisko: Koordynatora z j. czeskim   Kogo szukamy? Swobodnie komunikujesz się w języku czeskim (min. C1) i znasz j. angielski (B1) Zdobyłeś/aś doświadczenie na podobnym stanowisku. Odnajdujesz się w sytuacjach wymagających szybkiego działania. Z łatwością nawiązujesz nowe kontakty. Jesteś osobą zorganizowaną, zaangażowaną oraz zaradną.   Jak wyglądać będzie Twój dzień pracy? Twoim głównym zadaniem jest: wsparcie koordynowanie kontrola planowanie raportowanie działań pomiędzy partnerami serwisowymi i naszymi klientami na rynku czeskim. Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać! Dziękujemy za wszystkie aplikacje - skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Gdańsk, Sopot, Pruszcz Gdański, Gdynia, Rumia (pomorskie)
Obowiązki : Praca w biurze firmy niedaleko Belfastu (Irlandia Północna), Zarządzanie pracą zespołu (rysunki techniczne, modele 3D, programy CNC), Aktualizacja modelu zgodnie z wytycznymi architektów, Przygotowywanie produkcji i rysunków technicznych, Przygotowywanie listy materiałów do zamówień. Wymagania: Doświadczenie w pracy z programem Tekla lub StruCAD, Doświadczenie w pracy z kodami projektowymi oraz oprogramowaniem takim jak Master Series, Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Outlook), Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz orientacja na cel.   Oferujemy: Zapewnione zakwaterowanie, Kontrakt na czas nieokreślony, Wynagrodzenie 25-30 K GBP  zależne od doświadczenia.
Belfast (Wielka Brytania)
5 czerwca 2019
Stanowisko: KOORDYNATOR Z J. CZESKIM   Posiadasz praktyczną znajomość języka czeskiego? Łatwo rozwiązujesz problemy, nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? Jesteś osobą komunikatywną, szybko nawiązujesz nowe znajomości?   Dołącz do nas, jeżeli zależy Ci na przyjaznej atmosferze i współpracy ze zgranym, wspierającym zespołem!   Zadania na stanowisku Koordynatora: Utrzymywanie partnerskich relacji z klientami firmy na rynku czeskim. Kontakt w j. czeskim z partnerami serwisowymi firmy. Budowanie sieci kontaktów wśród zespołów serwisowych. Koordynacja przepływu informacji pomiędzy zaangażowanymi działami w firmie.   Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dla nas dodatkowym atutem!   Co możemy zaoferować: Stabilne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatki premiowe. Rozbudowany pakiet benefitów (np. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe). Nowoczesne biuro w centrum miasta. Pracę z renomowanymi międzynarodowymi klientami. Niezapomniane wyjścia i wyjazdy integracyjne. Poznajmy się! Już teraz czekamy na Twoją aplikację!   Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Gdańsk (pomorskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 11.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top