Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Specjalizujemy się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, obecnie poszukujemy obywateli Unii Europejskiej do pracy w Niemczech na stanowisku pielęgniarka / pielęgniarz.   Miejsce pracy: Kiel, Lübeck, München   Termin rozpoczęciapracy:od zaraz   Zakres obowiązków Północne Niemcy: Opieka lecznicza, pomoc w prowadzeniu operacji, opieka nad pacjentami intensywnej terapii, prowadzenie wizyt lekarskich i dokumentacji. Południowe Niemcy: Opieka lecznicza, wizyty lekarskie, prowadzenie dokumentacji (szukamy kandydatki i kandydatów we wszystkich powyżej wymienionych obszarach) Wymagania: Uznany dyplom (w trakcje nostryfikacji zatrudniamy kandydatów jako pomoc pielęgniarki / pielęgniarza) Minimum 2 lata doświadczenia Język niemiecki na poziomie min. B2 Oferujemy: Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony 35 godzin tygodniowo Wynagrodzenie na północy 17,00 – 22,00 Euro / brutto / godzina, na południu 18,00 – 22,00 Euro / brutto / godzina Darmowe zakwaterowanie Praca od zaraz    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres mailowy: W treści lub tytule maila proszę podać stanowisko jakiego aplikacja dotyczy.   W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt: +48 571 381 734   Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (rodo) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: - Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b rodo; - odbiorcą Państwa danych osobowych będą podmioty zainteresowane zatrudnieniem osób biorących udział w procesie rekrutacji; - Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji; - posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; - mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Są Państwo zobowiązani do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości sfinalizowania procesu rekrutacji. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.          
Kiel, Lübeck, München (Niemcy)
Specjalizujemy się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, obecnie poszukujemy obywateli Unii Europejskiej do pracy w Niemczech na stanowisku fizjoterapeuty.   Miejsce pracy: Varel   Termin rozpoczęciapracy: od zaraz   Zakres obowiązków: Ruchowe kąpiele terapeutyczne, terapia niemowląt, sportowców i pacjentów geriatrycznych, wykonywanie terapeutycznych masaży i ćwiczeń, prowadzenie dokumentacja  Wymagania: Nostryfikacja dyplomu w Niemczech Minimum 2 lata doświadczenia Język niemiecki na poziomie min. B2 Oferujemy: Praca na pełen etat Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony 35 – 40 godzin tygodniowo Wynagrodzenie 12 Euro / brutto / godzinę + 40 Euro / netto za każdy przepracowany dzień Praca od zaraz Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania   Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres mailowy: W treści lub tytule maila proszę podać stanowisko jakiego aplikacja dotyczy.   W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt: +48 571 381 734   Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (rodo) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: - Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b rodo; - odbiorcą Państwa danych osobowych będą podmioty zainteresowane zatrudnieniem osób biorących udział w procesie rekrutacji; - Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji; - posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; - mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Są Państwo zobowiązani do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości sfinalizowania procesu rekrutacji. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.          
Varel (Niemcy)
MIEJSCE: Nittendorf (10 km od Ratyzbony) DATA WYJAZDU: 2018-10-10 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1800 € ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: dobry PODOPIECZNY: Praca w Pflegedienst od początku października, potrzebna Pani z dobrym niemieckim , doświadczeniem w opiece i prawem jazdy i referencjami. OPIS OFERTY: Praca polega na dojeżdżaniu do klienta , wykonywaniu z góry założonych czynności ( higiena, toaleta, przebierania + gotowanie obiadu , posprzątanie po posiłku). Praca 45 godz tygodniowo, po kilka godzin u jednego klienta. Bezpłatne zakwaterowanie ( pokój z Internetem). Wyżywienie we własnym zakresie. Wynagrodzenie 1800 € + 150 € zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)    
Monachium, Regensburg, Stuttgart, Ulm (Niemcy)
Miejsce: Seelze ( okolice Hannoveru) Data wyjazdu: 2018-10-03 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc Znajomość języka: dobry Podopieczny: Podopieczną jest 82-letnia samotnie mieszkająca seniorka. Kobieta cierpi na parkinsona, porusza się na wózku inwalidzkim (może sama chwilę stać- pomaga przy transferze). Opis oferty: Pani jest sprawna umysłowo, wymaga głównie pomocy w czynnościach codziennych tj. higiena, prysznic, toaleta (nosi pampersy), przebieranie się oraz wsparcia w gospodarstwie domowym (zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe). Seniorka jest o 8 lat wdową, wcześniej dużo podróżowała. Ma duży dom z basenem. Dla opiekunki przewidziane jest oddzielne mieszkanie w suterenie, z własną kuchnią, łazienką, dostępem do internetu. Od soboty rano do wtorku rano jest wolne (opiekę przejmuje inna opiekunka). Poszukujemy Pani z dobrą znajomością j. niemieckiego, czynnym prawem jazdy, doświadczeniem w opiece osób starszych oraz referencjami. Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc + zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Hannover (Niemcy)
14 września 2018
EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Danii (różne lokalizacje do wyboru) poszukuje Lekarzy Psychiatrów z min. rocznym doświadczeniem do pracy stałej.     Wymagania:   Wykształcenie kierunkowe: Psychiatria Doświadczenie zawodowe min. 1 rok Specjalizacja w psychiatrii osób dorosłych z kompleksowymi kompetencjami terapeutycznymi w psychologicznych Umiejętność pracy w zespole Biegła znajomość języka angielskiego Motywacja do relokacji do pracy za granicę   Pracodawca zapewnia: umowę o pracę stałą (pełen wymiar godzin: 37 tygodniowo) wynagrodzenie min.104,000 EUR brutto rocznie bezpłatny kurs języka duńskiego (medyczny) w kompleksowym ośrodku szkoleniowym w Budapeszcie kontrakt rodzinny - możliwość zabrania partnera/małżonka oraz dzieci do Budapesztu (bezpłatny kurs dla partnera, bezpłatne przedszkole, 800 euro netto dodatku miesięcznie na czas trwania kursu) pełna pomoc w relokacji do Danii   Zainteresowanych ofertą oraz kursem prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim za pośrednictwem strony.
Dania (Dania)
MIEJSCE: Hessen DATA WYJAZDU: 2018-10-15 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1400 € netto/ miesiąc ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: dobry PODOPIECZNY: Opieka nad samotnie mieszkającą seniorką, Pani ma 86 lat , mierzy 170 cm, waży 60 kg. OPIS OFERTY: Seniorka cierpi na parkinsona- przyjmuje leki, jest dobrze uregulowany. Korzysta z balkonika. Należy jej pomóc przy higienie, sama się przebiera i korzysta z toalety. Nie wstaje w nocy. Do dyspozycji jest osobny pokój, osobna łazienka, dostęp do Internetu. Seniorka ma kota. Ma też zatrudnioną pomoc domową, która przychodzi 2 razy w tygodniu. Szukamy kogoś z dobrym niemieckim, doświadczeniem w opiece i prawem jazdy . Wynagrodzenie 1400 € + 150 € zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)  
Hessen (Niemcy)
13 września 2018
EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Eindhoven (Holandia) poszukuje Lekarzy na Oddział Ratunkowy do pracy stałej w państwowym szpitalu St. Jansdal Ziekenhuis.     Wymagania:   biegła znajomość języka angielskiego ukończone studia medyczne doświadczenie min. 2-3 lata na Oddziale Ratunkowym gotowość do podjęcia nauki języka holenderskiego motywacja do wyjazdu do pracy stałej   Pracodawca oferuje: kontrakt stały na holenderskich warunkach praca w wymiarze 28-45 godzin tygodniowo w systemie zmianowym wynagrodzenie € 6,394-€ 11,162 brutto miesięcznie (zależne od doświadczenia zawodowego) system bonusowy (bonus na koniec roku 8.33% wynagrodzenia) opiekę medyczną oraz ubezpieczenie pomoc w znalezieniu miejsca zamieszkania wsparcie w rejestracji i uzyskaniu pozwolenia na pracę   Zainteresowanych prosimy o kierowanie CV w języku angielskim za pośrednictwem strony.  
Eindhoven (Holandia)
Miejsce pracy: Fulda   SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Opiekunka   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: opieka stacjonarna oraz ambulatoryjna nad osobami starszymi realizacja zaleceń lekarza Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pracodawca oferuje doszkalające kursy językowe) doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane) uznania kwalifikacji do wykonywania zawodu w Niemczech Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie od 1900,00 euro/mies. brutto zakwaterowanie opłacone przez Pracodawcę  pracodawca opłaca koszty związane z uznaniem dyplomu w Niemczech składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)    Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600   Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest SILVERHAND Dominik Matczak z siedzibą w Poznaniu (61-868), ul. Garbary 35/9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.   Usługa dodatkowa: Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).  
Fulda (Niemcy)
MIEJSCE: Herrsching ok 40 km od Monachium DATA WYJAZDU: 2018-09-17 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1450€ ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: dobry PODOPIECZNY: Seniorka ma 84-lata, mierzy 150 cm, waży 50 kg. Mieszka sama. OPIS OFERTY: Seniorka ma trudności z chodzeniem, bolą ją kręgi lędźwiowe, dlatego leży w łóżku. Ma demencję - bardzo zapominalska , ale mila i spokojna. Wymaga pełnej pomocy przy higienie, toalecie, przebieraniu się. U seniorki występuję, pełna inkontynencja. Seniorka przesypia noce. Podopieczna mieszka na wsi, do dyspozycji jest osobny pokój, łazienka, dostęp do Internetu, Tv. Sklep jest oddalony ok 200 m , syn może robić zakupy chętnie z opiekunką. Przy matce pomagają syn i córka. Mieszkanie znajduje się 100 metrów od promenady. Podopieczna lubić oglądać Tv i słuchać muzyki. Wynagrodzenie 1450 € + 150 € zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)  
Monachium I Okolice (Niemcy)
MIEJSCE: Zerf (20 km od Trier) DATA WYJAZDU: 2018-09-24 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1400 € netto/ miesiąc ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: dobry PODOPIECZNY: Podopieczną jest 86-letnia, samotnie mieszkająca kobieta. Seniorka cierpi na osteoporozę, nadciśnienie, jest inkontynentna, ma problemy z poruszaniem się. OPIS OFERTY: Najczęściej porusza się na wózku inwalidzkim (nie potrzebuje transferu, może zrobić sama kilka kroków przy balkoniku, należy ją jedynie wesprzeć). Kobiecie należy pomóc głównie przy higienie, toalecie, przebieraniu się, prysznicu, toalecie. Seniorce może zdarzyć się wstać w nocy (1-2 razy). Podopieczna mieszka w domu dwurodzinnym, na zakupy jest ok 15 min. pieszo. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z oddzielną łazienką, TV, telefon. Rodzina jest gotowa założyć internet. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc + 150 € za zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)  
Trewir (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 13.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top