Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z komunikatywną znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Weil am Rhein. Podopieczny: Wiek: 89 lata (r.1928) Wzrost: 165 Waga: 70 Posiada II grupę inwalidzką. Podopieczny cierpi na demencję, dezorientację czasowo-przestrzenną, cierpi na częściowe nietrzymanie moczu (pieluchy, kaczka), utrata wzroku, choroba serca?. Porusza się przy wsparciu bądź za pomocą rollatora, pomaga podczas transferu, potrzebuje pomocy w toalecie. Podopieczny je lekkie potrawy, mogą być miksowane. Podopieczny ma specjalistyczne łóżko. Sporadycznie może się obudzić w nocy, wtedy opiekunka powinna być do dyspozycji. Plan dnia: Pozwolić podopiecznemu się wyspać. Przygotowanie śniadania (jajko na miękko), następnie higiena, podanie leków, ewentualnie spacer. W południe obiad. Pomoc przy podaniu posiłku. Popołudniu drzemka. Kawa z ciastem, gry planszowe ewentualnie ponowny spacer (30-45min). PRZERWA. Wieczorem kolacja, podanie leków. Wieczorem przygotowanie do spania, przy zaburzeniach snu należy wstać do podopiecznego i go uspokoić, można podać coś picia, korzystanie z kaczki. Kąpiel 2 razy w tygodniu. Obowiązki: Podopieczny potrzebuje wsparcia podczas czynności dnia codziennego. Zmiana pampersów. Opiekunka dodatkowo robi zakupy i prowadzi gospodarstwo domowe. Informacje dodatkowe: Podopieczny mieszka sam w domku jednorodzinnym w miejscowości Weil am Rhein. Do dyspozycji jest samochód. 10 minut pieszo od domu jest możliwość zrobienia zakupów. Dla opiekunki został przygotowany pokój ze standardowym wyposażeniem. W domu jest internet. Raz w tygodniu na 3 godziny przychodzi dodatkowa opieka (do towarzystwa).    Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Weil Am Rhein (Niemcy)
Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z komunikatywną znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Eybach. Pani 89 lat, 160 cm waga 75 kg 2 stopień niepełnosprawności   Pani choruje na cukrzycę , Pflegedienst przychodzi podawać insulinę. Słabo widzi ( nosi okulary). Potrzebuje wsparcia podczas chodzenia, porusza się o lasce/kuli lub na spacerach przy rollatorze, należy jej pomóc podczas wstawania. Czasem bywa pogubiona. Noce przesypia. W domu znajduje się rollator, wózek inwalidzki oraz podnośnik wannowy. Pani obecnie korzysta z gimnastyki leczniczej.   Opiekunka pomaga podopiecznej w czynnościach dnia codziennego ( ubieraniu, myciu, kąpieli) oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego (zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie,   Pani mieszka sama w domu 120 m2 na wsi, do dyspozycji opiekunki jest mieszkanie z oddzielną łazienką na 2 piętrze. Możliwość zrobienia zakupów 10 min. drogi na pieszo.   Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Eybach (Niemcy)
Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z dobrą znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Wentorf. Podopieczna: Wiek: 96 lat 14.06.1921 Wzrost: 1,55 cm Waga: 44 kg Podopieczna cierpi na demencję – dezorientacja do osób i czasowa, nietrzymanie moczu ( na noc ma zakładane wkładki) . Nie ma problemów z komunikacją. Słabiej słyszy. Porusza się samodzielnie, ale z racji wieku potrzebuje pomocy przy np. wchodzeniu po schodach. Miewa zaburzony sen- wstanie raz do toalety. Podopieczna jest wycofana, mało rozmowna, dlatego rodzina mówi o depresji z powodu braku zrozumienia , wieku- bardzo chcą żeby opiekunka dużo z nią rozmawiała , motywowała, wychodziła na spacery. Podopieczna korzysta z Ergoterapii. Plan dnia: Poranek/Przedpołudnie: Pobudka około 08:15. Pomoc w ubieraniu. Śniadanie (pieczywo, owoce), należy pilnować aby podopieczna wystarczająco piła, zakupy. Południe: Obiad (ciepły posiłek), dotrzymywanie towarzystwa, przerwa dla opiekunki (2 godziny) Popołudnie: Herbata + ciasto, spacer Wieczór: Kolacja, po kolacji mycie/higiena, około 19:00 można położyć podopieczną spać (1-2 razy w tygodniu należy wykąpać podopieczną) Obowiązki: Pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach takich jak mycie, ubieranie, higiena. Prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, przygotowywanie posiłków). Towarzyszenie w ciągu dnia oraz podczas wizyt u lekarza. Informacje dodatkowe: Podopieczna mieszka w małej miejscowości w mieszkaniu w domu wielorodzinnym. Dla opiekunki został przygotowany pokój ze standardowym wyposażeniem. 10 minut pieszo od miejsca zamieszkania jest możliwość zrobienia zakupów. Na dzień dzisiejszy przychodzi do podopiecznej Pflegedienst dwa razy dziennie , w przyszłości nie będzie już przychodzić. W domu jest Internet . Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.     Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Wentorf (Niemcy)
Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy na umowę zlecenie, praca w miejscowości Göppingen. Podopieczna: Wiek: 81 lat Wzrost: 160 cm Waga: 62 kg Podopieczna ma I grupę inwalidzką. Podopieczna jest po wylewie. Na skutek wylewu prawa strona ciała została sparaliżowana. Podopieczna poruszą się za pomocą laski oraz korzysta samodzielnie z toalety. Psychicznie podopieczna jest sprawna. Podopieczna ma problemy z mową, przez co kontakt z nią jest utrudniony i czasem denerwuje się z tego powodu. Do podopiecznej przychodzi Pflegedienst i Logopeda. Podopieczna budzi się w nocy do toalety. Stan podopiecznej ostatnio się poprawił Obowiązki: Pomaganie podopiecznej w codziennych czynnościach takich jak: mycie, przebieranie. Dodatkowo prowadzenie gospodarstwa domowego robienie zakupów, gotowanie, utrzymywanie domu w czystości. Nadzorowanie podopiecznej w ciągu dnia, wychodzenie na spacery za pomocą wózka inwalidzkiego. Informacje dodatkowe: Podopieczna mieszka sama w domu w miejscowości Göppingen. Dla opiekunki jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem. W domu jest Internet. Z relacji obecnej opiekunki bardzo miła i sympatyczna rodzina.  Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Göppingen (Niemcy)
Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z komunikatywną znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Borken. STAN ZDROWIA POOPIECZNEJ: Wiek: lat Wzrost: cm Waga: kg Podopieczna ma Pflegestufe (Grad 2), porusza się na wózku, potrafi sama wstawać, samodzielnie siada na wózek, ma częściową inkontynęncję (nosi wkładki) samodzielnie korzysta z toalety. Pani nosi okulary. Jest w dobrej kondycji psychicznej. Podopieczna 3 x w tygodniu (pon, środa, pt.) ok. 5-6 godz. przebywa na dializie. Codziennie rano do podopiecznej przychodzi Pflegedienst i zakłada pończochy uciskowe. Noce przesypia spokojnie. Nie stosuje żadnej diety. W domu znajduje się: specjalistyczne łóżko, wózek inwalidzki oraz krzesło toaletowe. Obowiązki: Opiekunka pomaga podopiecznej podczas ubierania/rozbierania oraz podczas kąpieli, wspiera podczas czynności dnia codziennego. Spędza czas z podopieczną, czyta. Opiekunka prowadzi dom: sprząta, pierze, prasuje, robi zakupy, gotuje. Dodatkowe informacje: Podopieczna mieszka w domu poza miastem. W ciągu dnia w domu przebywa również syn podopiecznej, który nie pomaga w obowiązkach ponieważ sam jest chory ale nie wymaga opieki. Syn ma oddzielne mieszkanie na 1 piętrze. W domu znajduje się papużka falista. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem oraz łazienka. Do dyspozycji jest rower. Sklep oddalony jest ok. 10-20 min drogi na pieszo. Internet może być założony.  Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.  
Borken (Niemcy)
Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z komunikatywną znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Parchim. Wiek: 91 lat Wzrost: 160 cm Waga: 61 kg Podopieczna posiada stopień niepełnosprawności. Choruje na osteoporozę, reumatyzm, nadciśnienie, słabo słyszy, nosi okulary. Podopieczna ma przypisane stałe leki. Porusza się za pomocą Rollatora (balkonika), wózka inwalidzkiego, bądź przy wsparciu drugiej osoby. Wymaga pomocy podczas wstawania oraz w toalecie ( nosi wkładki). Jest w dobrym stanie umysłowym. Sporadycznie ma problemy z zasypianiem. Może się zdarzyć ze obudzi się w nocy. Podopieczna nie stosuje żadnej diety. W domu znajduje się: rollator, wózek inwalidzki, specjalistyczne łóżko i krzesło toaletowe. OBOWIĄZKI: Opiekunka pomaga podopiecznej podczas ubierania i rozbierania oraz we wszystkich czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych. Prowadzi gospodarstwo domowe (robi zakupy, przygotowuje posiłki, sprząta). Dodatkowo spędza z podopieczną czas (spacery na wózku lub przy rollatorze) oraz towarzyszy podczas wizyt u lekarza. INFORMACJE DODATKOWE: Podopieczna mieszka w mieszkaniu na wsi o pow. 100m2 w tym samym domu mieszka jej rodzina. Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem oraz łazienkę. Do dyspozycji jest samochód, 20 min. na pieszo od miejsca zamieszkania jest możliwość zrobienia zakupów. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną. Informacja od rodziny z dnia 07.10.17 Stan zdrowia podopiecznej po pobycie w szpitalu uległ znacznemu pogorszeniu Podopieczna jest osobą leżącą, wymaga podnoszenia ,nie ma transferu. Nie korzysta z toalety - pełna inkontynencja. Wymagana zmiana pampersów Wymaga pomocy we wszystkich czynnościach higienicznych oraz dnia codziennego. Znaczne pogorszenie słuchu. Gotowość do wstawania w nocy po wezwaniu dzwonkiem przez podopieczną. Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Parchim (Niemcy)
Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z dobrą znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Stuttgart. Podopieczna: Wiek: 82 lata (1934) Wzrost: 162 cm Waga: 60 kg Podopieczna posiada III grupę inwalidzką. Podopieczna chorowała 3 lata temu raka jelita (operacja) i z tego powodu miewa biegunki. Cierpi na zaburzenia rytmu serca, częściowe nietrzymanie moczu (pieluchy), choruje na serce i z racji tego przyjmuje leki, miewa objawy demencji/zapomina się, zaburzona orientacja przestrzenna oraz częściowo zaburzona orientacja czasowa. Podopiecznej trzeba przypominać o regularnym przyjmowaniu płynów (zaburzenia pamięci nasilają się jeżeli podopieczna mało pije). Potrzebuje wsparcia przy poruszaniu się. Jest słaba i jest w stanie zrobić 2-3 kroki z krzesełka toaletowego do łóżka. Obecnie korzysta z gimnastyki leczniczej. Podopieczna posiada rollator, podnośnik wannowy, specjalistyczne łóżko, wózek inwalidzki, krzesełko toaletowe, nosi aparat słuchowy, okulary. Podopieczna przesypia noce spokojnie. Koło 22 podopieczną trzeba położyć spać, na noc zakładane ma pieluchy. Podopieczna podczas dnia leży w specjalistycznym łóżku w pokoju dziennym. Plan dnia 7:30 - pobudka oraz pomoc w przejściu na krzesełko toaletowe, mycie, śniadanie (kanapki pokroić na małe kawałki), po śniadaniu podopieczna kładzie się do łóżka 11:30 – obiad (mięso należy pokroić na małe kawałki), po obiedzie odpoczynek na 1-2 godziny, w przypadku ładnej pogody można wyjść na spacer 17:30 – Kolacja przy stole, po kolacji oglądanie telewizji, ewentualnie można wyjść jeszcze na pół godziny z podopieczną na zewnątrz 22:00 – Podopieczna wraz z mężem idą spać. Przed spaniem należy podopiecznej pomóc w myciu zębów, pomoc w toalecie, założenie pieluch na noc Obowiązki: Opiekunka pomaga podopiecznej w codziennych czynnościach, kąpiel (1-2 w tygodniu), higiena, ubieranie, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Prowadzi gospodarstwo domowe (zakupy, przygotowuje posiłki (dla 2 osób), utrzymuje mieszkanie w czystości). Do podopiecznej przyjeżdża lekarza. Podopieczna lubi kwiaty, spacery popołudniu na wózku nad jezioro (10 min. drogi do jeziora)   Informacje dodatkowe: Podopieczna mieszka z mężem w mieszkaniu (3 pokoje) w miejscowości Stuttgart-Plieningen. Mąż podopiecznej jest zupełnie sprawny potrzebuje wsparcia przy opiece nad żoną. Dla opiekunki został przygotowany pokój ze standardowym wyposażeniem. Osobna toaleta. W domu jest dostęp do internetu. Mąż podopiecznej posiada samochód oraz czynne prawo jazdy, robi zakupy.   Z relacji obecnej opiekunki: Bywają dni ze podopieczna nie ma siły chodzić i leży w łóżku, wstaje z pomocą męża i opiekunki. Raz w tygodniu ma gimnastykę. Mąż wstaje do podopiecznej w nocy. Maż podopiecznej robi zakupy oraz planuje co będzie na obiad również w kolejne dni. Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Stuttgart (Niemcy)
Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z komunikatywną znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Sinn. Małżeństwo z Sinn potrzebuje wsparcia w czynnościach dnia codziennego:   Pan Rudolf ma Pflegegrad 3, choruje na raka, Pflegedienst przychodzi do seniora rozkładać leki, Podopieczny nie ma problemów z komunikacją i orientacją, Porusza się na w wózku inwalidzkim, Nie ma inkontynencji, sporadycznie może wybudzić się w nocy, Rudolf – aktualna terapia – gimnastyka lecznicza,   Seniorka posiada Pflegegrad 5, Alzheimer, demencja, do podopiecznej przychodzi codziennie opieka medyczna aby przeprowadzać czynności higieniczne, zmieniać bandaż na nodze, gdzie podopieczna ma ranę, seniorka ma problemy z wymową i duże trudności z orientacją czasową, porusza się przy wsparciu, ma częściową inkontynencję, sporadycznie może wybudzić się w nocy,   Małżeństwo potrzebuje kompletnego wsparcia podczas kąpieli, pan Rudolf częściowo samodzielnie przeprowadza czynności higieniczne ( twarz, golenie, higiena intymna). Jego żona wymaga całkowitego wsparcia. Potrzebują pomocy podczas ubierania i spożywania posiłków. Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym, sklepy oddalone o 10.min na piechotę, dla opiekunki przygotowano pokój z własną łazienką, na miejscu jest Internet,   Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Sinn (Niemcy)
Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z podstawową znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Bissingen. 89-letni pan Wolfgang (165 cm, 65 kg) mieszkający w Bissingen (74321), Pflegegrad IV, przychodzi opieka medyczna Podopiecznemu doskwiera osłabienie starcze, inkontynencja (pieluchy) nie ma demencji, jest osobą samotną i nie może już sam o siebie zadbać, Podopieczny porusza się przy balkoniku i na wózku ( dłuższe odcinki), niechętnie wychodzi na zewnątrz, Podopieczny komunikuje się bez trudności (używa aparatu słuchowego),   Do zadań opiekuna/opiekunki należy: pomoc w czynnościach higienicznych, podczas ubierania, prowadzenie domu,   Podopieczny mieszka w domu 200 m2, 5 pokoi, Dla opiekuna przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem, nie ma Internetu, Czas wolny do uzgodnienia na miejscu.   Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Bissingen (Niemcy)
Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z komunikatywną znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Luneburg. 84- letnia seniorka mieszkająca w Luneburg (21337) , Pflegegrad 5, jest po wylewie, ma bardzo duże problemy z wymową, Porusza się przeważnie na wózku, jest jednostronnie sparaliżowana, potrzebuje kompletnej pomocy podczas transferu, Podopieczna ma również pełną inkontynencję (pieluchy). Opiekunka musi kompleksowo przeprowadzać czynności higieniczne i pielęgnacyjne, ubierać podopieczną, Przygotowywać posiłki niskokaloryczne, prowadzić gospodarstwo domowe,   Podopieczna przesypia noce, Aktualne terapie – gimnastyka lecznicza, logopeda,   Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym, mąż nie potrzebuje opieki, sklepy oddalone o 10 min na piechotę, Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem i własną łazienką, jest dostęp do Internetu, Od poniedziałku do piątku przychodzi pani sprzątająca. Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Luneburg (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 41.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top