Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Atrakcyjna praca dla fizjoterapeutów w Niemczech   Na zlecenie niemieckich pracodawców, ośrodków rehabilitacyjnych  z róznych rejonów Niemiec poszukujemy  fizjoterapeutów. Miejsca pracy: nowoczesne szpitale, kliniki, gabinety rehabilitacyjne     Wymagania:   -          Wykształcenie kierunkowe wyższe magister fizjoterapeuta -          Znajomośc języka niemieckiego min. B1 -          Mile widziana niemiecka Urkunda -          Mile widziane prawo jazdy kat. B     Co oferujemy? - wsparcie polskiego koordynatora przez cały proces rekrutacyjny oraz po podjęciu pracy (w tym pomoc w procesach rejestracyjnych) - przeprowadzenie procesu nostryfikacji Twojego dyplomu - umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą z całym pakietem socjalnym, - atrakcyjny zarobek równoznaczny z zarobkiem niemieckiego pracownika - gwarancje legalnej pracy bez ponoszenia kosztów związanych z naszym pośrednictwem - dofinansowania do kursów MT, MLD, Bobath itd. oraz do kursu językowego - wprowadzenie w zakres obowiązków - i wiele innych beneficytów – w zależności od pracodawcy   Po szczegółowe informacje zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu!!    
Niemcy / Europa (Niemcy)
Miejsce: Stockach (przy jeziorze Bodeńskim) Data wyjazdu: 2019-04-16 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1100 Znajomość języka: brak Podopieczny: Opieka nad małżeństwem, przy jeziorze Bodeńskim , Poszukujemy Pani bez znajomości języka niemieckiego i z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Opis oferty: Podopieczna 86 lat, Podopieczna jest sprawna umysłowo, chodzi przy balkoniku , nosi aparat słuchowy , Pflegedienst pomaga przy higienie , ewentualnie należy także pomóc przy prysznicu, jest inkontynentna moczowo- pampersy, pomoc przy przebieraniu, zdarza się raz w nocy staje. Mąż podopiecznej ma 88 lat, cierpi na cukrzycę, jest inkontynentny (nosi pampersy). Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst - podaje insulinę i tabletki. Niedowidzi, bardzo słabo słyszy. Podopieczny porusza się przy balkoniku. Należy także zająć się się gospodarstwem domowym, Do dyspozycji jest oddzielny, w pełni umeblowany pokój. Wynagrodzenie : 1100 € + zwrot kosztów podróży + dodatek za pracę w święta Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Stockach (Niemcy)
18 marca 2019
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w holenderskich placówkach zdrowia.Pielęgniarka/Pielęgniarz w holenderskich placówkach zdrowia (różne lokalizacje w Holandii) Wysokie zarobki nawet 4000 Euro miesięcznie Wymagania:- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta- wykształcenie pielęgniarskie- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnymzapewniamy bezpłatny kurs języka holenderskiegokandydaci znający język mogą podjąć pracę od zarazw pełni oskładkowana umowa o pracę, praca w świetnych warunkach w międzynarodowym zespolezapewniamy autoryzację zawodu w HolandiiObowiązki:- udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia- ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;- współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.- wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniuWięcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowyW temacie prosimy wpisać "Pielęgniarka Holandia"proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji
Amsterdam (Holandia)
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje personelu medycznego lekarzy i pielęgniarki do pracy w krajach arabskich - bardzo perspektywiczny kierunek medyczny, oferujący Państwu wysokie zarobki oraz pracę w najlepszych warunkachLekarz - Arabia Saudyjska, ZEA, Katar, Kuwejt, Oman, Bahrain (różne specjalizacje min. Ginekolog - położnik, Lekarz rodzinny, Chirurg, Pediatra, Neurolog, Okulista, Gastrolog, Dermatolog i inne )Nasza oferta: Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – 12000 - 15000 Dolarów miesięcznie Praca w pełnym wymiarze pracy 12 miesięczna umowa o pracę z możliwością przedłużenia (3 miesięczny okres próbny) Ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez pracodawcę Bilety lotnicze opłacone przez pracodawcę Zakwaterowanie wraz z pełnym wyposażeniem w całości opłacane przez pracodawcę Transport do/z pracy opłacany przez pracodawcę Dofinansowane, całodniowe wyżywienia Dodatkowo zapewniamy:  wsparcie  na każdym etapie rekrutacji Informacje dotyczące miejsca docelowego (kultura, zwyczaje, wymagania) Oczekiwania: Wykształcenie wyższe, specjalistyczne Prawo wykonywania zawodu Udokumentowane doświadczenie zawodowe (min. 2 lata) Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym Ważny paszport Pielęgniarka - Pielęgniarz - Arabia Saudyjska, ZEA, Katar, Kuwejt, Oman, BahrainNasza oferta: Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – 3000 - 5500 Dolarów miesiącznie + płatne nadgodziny Praca w pełnym wymiarze 12 miesięczna umowa o pracę z możliwością przedłużenia (3 miesięczny okres próbny) Ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez pracodawcę Bilety lotnicze opłacone przez pracodawcę Zakwaterowanie wraz z pełnym wyposażeniem w całości opłacane przez pracodawcę Transport do/z pracy opłacany przez pracodawcę Dofinansowane, całodniowe wyżywienie  Dodatkowo zapewniamy: Pełne wsparcie organizacyjne na każdym etapie rekrutacji Komplet informacji dotyczących miejsca docelowego Oczekiwania: Wykształcenie pielęgniarskie Prawo wykonywania zawodu Udokumentowane doświadczenie zawodowe  Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym lub gotowość do nauki w krótkim czasie Ważny paszport Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres mailowyproszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji
Rijad (Arabia Saudyjska)
Witam. Jestem zainteresowana podjęciem pracy jako opiekunka dla osoby starszej. Posiadam stosowne doświadczenie. Cechuję się cierpliwością i odpowiedzialnością, jestem zaradna i samodzielna, odporna na stres oraz wrażliwa na potrzeby podopiecznego. Gwarantuję uczciwość zarówno w stosunku do podopiecznego, jak i jego rodziny. Wszystkich zainteresowanych proszę o telefon po godzinie 18:00 +48 668 307 305. Do usłyszenia – Lidia.
Katowice (śląskie)
Gabinet chirurgii stomatologicznej w Berlinie poszukuje osoby na stanowisko:   Asystentka Stomatologiczna   Oczekujemy: Ukończonej szkoły jako asystentyka stomatologiczna Conajmniej rocznego doświadczenia na stanowisku asystentki stomatologicznej Znajomości języka niemieckiego na poziomie B2 Umiejętności pracy na cztery ręce Wysokiej kultury osobistej Orientacji na Pacjenta Odpowiedzialności i zaangażowania Empatii   Zakres obowiązków: Czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych Asystowanie przy zabiegach endodontycznych pod mikroskopem Przygotowanie gabinetu do zabiegów Przygotowanie Pacjentów do zabiegów Współpraca z lekarzem   Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 6000-8000 zł Stałą umowę o pracę zawartą bezpośrednią z niemieckim pracodawcą Pracę w zgranym zespole Miłą atmosferę pracy       W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr. tel. 0049 30 30 20 56 84, smsowego  lub przez WhatsApp 0162 2189 335     Prosimy o dopisanie klauzuli :Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asta Management GmbH dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.  
Berlin (Niemcy)
Do rodzinnego gabinetu dentystycznego do Berlina poszukujemy:   Asystentki stomatologicznej   Oczekujemy: Dyplomu potwierdzającego ukończoną szkołę jako asystentka stomatologiczna Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego Chęci do zamieszkania w Berlinie     Zadania: Przygotowanie gabinetu do zabiegów bez obowiązku obsługi recepcji Przygotowanie i sterylizacja instrumentów Asystowanie przy wymagających zabiegach   Oferujemy: Stałą umowę o pracę zawartą bezpośrednio z niemieckim pracodawcą Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 6000-8000 zł Elastyczne godziny pracy Miłą atmosferę pracy Dopłatę do biletu miesięcznego     W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr. tel. 0049 30 30 20 56 84, smsowego  lub przez WhatsApp 0162 2189 335   Prosimy o dopisanie klauzuli :Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asta Management GmbH dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.      
Berlin (Niemcy)
Do nowoczesnej kliniki dentystycznej w centrum Berlina poszukujemy osoby na stanowisko:   Asystentka Stomatologiczna Zadania: Prowadzenie dokumentacji medycznej Pacjentów Przygotowanie gabinetu Sterylizacja instrumentów Czynne asystowanie przy zabiegach (praca na 4 ręce) Oczekujemy: Wykształcenia średniego medycznego kierunkowego jako asystentka stomatologiczna Znajomości języka niemieckiego w mowie i w piśmie na poziomie B1-B2 Sumienności, empatii i wysokiej kultury osobistej Orientacji na Pacjenta Dokładności i odpowiedzialności Oferujemy: Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z niemieckim pracodawcą Atrakcyjne wynagrodzenie 6000-8000 zł Przyjazną atmosferę pracy         W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr. tel. 0049 30 30 20 56 84, smsowego  lub przez WhatsApp 0162 2189 335   Prosimy o dopisanie klauzuli :Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asta Management GmbH dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Berlin (Niemcy)
18 marca 2019
Do dużego, nowootwartego, nowoczesnego i wyposażonego w nowoczesny sprzęt centrum terapii, znajdującego się w południowej część Berlina  poszukujemy osób na stanowisko:   Fizjoterapeuta(tka)   Na centrum terapii składają sie różne placówki specjalizujące się w neurologii, ortopedii, chirurgii lub geriatrii. Osoby zatrudnione zobowiązane są także do odbywania wizyt domowych u pacjentów w znajdującym się niedaleko domu seniorów oraz współpracy z logopedami i ergoterapeutami zatrudnionymi w centrum.   Oczekujemy: Wykształcenia kierunkowego jako fizjoterapeuta Znajomości języka niemieckiego na poziomie B2 Doświadczenie zawodowe mile widziane Mile widziane także osoby po szkole kierunkowej do przyuczenia zawodowego Chęć dalszego kształcenia i odbywania szkoleń zawodowych Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifiakcji zawodowych Możliwe różne formy zatrudnienia zarówno na Minijob jak i na pełen etat Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach wewnętrzynych i zewnętrznych Wedle potrzeby do dyspozycji samochód służbowy Regularne spotkania całego zespołu specjalistów   W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr. tel. 0049 30 30 20 56 45,  per SMS lub WhatsApp 0162 2189 335.     Prosimy o dopisanie klauzuli :Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asta Management GmbH dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Berlin (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 52.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top