Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Praca dla fizjoterapeutów   Centrum fizjoterapeutyczne we Frankfurcie, 400m² na dwóch piętrach, szerokie spektrum rehabilitacyjne Wynagrodzenie: od 2200 Euro brutto Zakres obowiązków: rehabilitacja pacjentów ortop., neurolog., pedriatr. i innych Wymiar etatu: pełny etat (do 40 godz.), niemiecka umowa o prace, indywidualne godziny pracy, od 20-60 minut na rehabilitację Zakwaterowanie: pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokum Możliwości rozwojowe: dofinansowanie/pełne objęcie kosztów MT, Bobath, MLD itd Możliwość pracy w domach opieki, szkołach, w przychodniach Poznaj tego pracodawcę podczas niezobowiazującego dnia próbnego!   Job-AgentenAnna Maria Schimizek89567 Sontheim an der Brenz +49 (0) 7325 / 9517494; Kontakt w Polsce : 0048 505 123 391- SMS o treści:  fizjoterapeuta- oddzwaniamy. fax +49 (0) 7325 / 9517495 Prześlij nam aplikację, można w polskiej wersji językowej
Frankfurt Nad Menem (Niemcy)
Jesteśmy organizacją zarządzającą placówkami zajmującymi się dziećmi, nastolatkami i dorosłymi z różnym rodzajami niepełnosprawności, którzy z powodu dodatkowych ograniczeń, takich jak zaburzenia słuchu, autyzm, lub inne ograniczenia są skazani na dodatkowa opiekę i wsparcie. Oprócz 400 placówek w całych Niemczech, HFS prowadzi trzy szkoły, ośrodki dla osób niedosłyszących i autystycznych, dom spokojnej starości dla osób niedosłyszących oraz warsztat dla osób niepełnosprawnych. Do naszej zróżnicowanej oferty należy również opieka ambulatoryjna. Obecnie zatrudniamy w całych Niemczech ponad 700 pracowników. Do pracy w naszych placówkach w miejscowości Schleiz w Turyngii szukamy osób na stanowisko Pedagog/ wychowawca/ terapeuta (k/m) Miejsce pracy: Schleiz (turyngia) Numer referencyjny: P/W/T Od kandydatów oczekujemy: -Radości z pracy z ludźmi i miłego podejścia do podopiecznych -Wykształcenie jako nauczyciel/ pedagog/ wychowawca/ terapeuta (k/m) lub podobne -Empatii dla potrzeb i możliwości naszych niepełnosprawnych podopiecznych -Zaangażowania, odporności, elastyczności i zdolności do samodzielnej pracy -Otwartości na formy komunikacji naszych podopiecznych -Prawa jazdy oraz dobrej znajomość języka niemieckiego (warunki konieczne) Do Twoich zadań należą: -Kompleksowe wsparcie i opieka nad naszymi mieszkańcami w systemie pracy zmianowej oraz w weekendy i święta (z opcja odebrania czasu wolnego). -Wsparcie podopiecznych w utrzymywaniu kontaktów socjalnych oraz spędzaniu czasu wolnego. -Podstawowa opieka i wsparcie w codziennych czynnościach -Współpraca z ekspertami z placówki jak również z ekspertami zewnętrznymi i instytucjami -Planowanie wsparcia finansowego dla podopiecznych i dokumentacja świadczonej opieki -Współpraca z kolegami, rodzicami i rodzinami podopiecznych Oferujemy: -Zarobki minimum 2.700 € (40 godzin tygodniowo) nawet bez doświadczenia zawodowego -13 miesiąc płatny jak również dodatkowe świadczenia socjalne -Przyjazną i rodzinną atmosferę -Szerokie możliwości kształcenia zawodowego -Wsparcie w poszukiwaniu mieszkania i integracji w placówce -Dodatkowe ubezpieczenie emerytalne -Uregulowany czas pracy i system zmian -Innowacyjne podejście Szukasz sensownego zadania, chcesz wspierać ludzi a jednocześnie doświadczyć w pracy dużo radości, uznania i wdzięczności? Spełniasz większość z powyższych wymagań? To jesteś idealnym kandydatem/ kandydatką na to stanowisko.Aplikacje prosimy wysyłać z pomocą przycisku "Aplikuj".
Schleiz (Niemcy)
Firma Prolivo GmbH jest niemieckim pracodawcą, specjalizującym się w opiece nad osobami starszymi. Naszą misją jest pomoc osobom starszym i chorym, aby zapewniać im komfort i   bezpieczeństwo. Jesteśmy jedynym pracodawca, który oferuje niemiecka umowę o prace       i gratyfikacje Twojego dyplomu!   Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: LICENCJAT PIELĘGNIARSTWA Z JEZYKIEM NIEMIECKIM (M / K)     kraj: Niemcy Marzysz o stałej pracy z gwarancja niemieckiej umowy? Masz skończone studia zawodowe, ale nie wiesz jak zdobyć międzynarodowa gratyfikacje? Szukasz pracodawcy, który zadba o Twój rozwój i zapewni godne wynagrodzenie? Ta oferta stworzona jest dla Ciebie! Brzmi dobrze?  Wyślij CV!   Do Twoich obowiązków należeć będzie: sprawowanie opieki nad pacjentami   Wymagania dla Pielęgniarki / Pielęgniarza wykształcenia kierunkowego – licencjat pielęgniarstwa                               (warunek konieczny) dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny) Oferujemy: 1.       Stałą niemiecką umowę o pracę wraz z płynącymi z niej profitami: 2.       Pokrycie kosztów i wsparcie w procesie uznania polskich uprawnień do wykonywania zawodu 3.       Opłacone mieszkanie 4.       Praca zmianowa oraz regularne zjazdy do Polski 5.       Opłacona realizacja certyfikatu Goethe (potwierdzenie poziomu znajomości języka) 6.       Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu numeru podatkowego, kindergeld) 7.       Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie   ... oraz wiele więcej.   Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.   Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922).      
Kassel, Winterberg, Fulda, Frankfurt Nad Menem (Niemcy)
FIRMA ANGEL CARE24 POSZUKUJE OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC   Oferta ważna: 26.05 Lokalizacja: Großostheim (Bawaria) OPIS PODOPIECZNEJ Kobieta: 81, 50 kg, 155 cm; Choroby: początek demencji, zapalenie jelita, nowotwór jelia; Mobilność: przy balkoniku; Dla opiekunki: Opiekunka ma zagwarantowany oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostęp do Internetu.  Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.   WYMAGANIA: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ukończony 25. r.ż.; osoba niepaląca.     OFERUJEMY: legalną i pewną pracę w Niemczech; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIĘ   - DOPYTAJ O SZCZEGÓŁY!! zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; możliwość stałej współpracy.   CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Skontaktuj się z nami: Więcej ofert na naszej stronie internetowej:      
Bawaria (Niemcy)
  Firma Prolivo GmbH jest niemieckim pracodawcą, specjalizującym się w opiece nad osobami starszymi. Naszą misją jest pomoc osobom starszym i chorym, aby zapewniać im komfort i   bezpieczeństwo. Jesteśmy jedynym pracodawca, który oferuje niemiecka umowę o prace       i gratyfikacje Twojego dyplomu!   Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:              MAGISTER  PIELĘGNIARSTWA Z JEZYKIEM NIEMIECKIM (M / K)     kraj: Niemcy Marzysz o stałej pracy z gwarancja niemieckiej umowy? Masz skończone studia zawodowe, ale nie wiesz jak zdobyć międzynarodowa gratyfikacje? Szukasz pracodawcy, który zadba o Twój rozwój i zapewni godne wynagrodzenie? Ta oferta stworzona jest dla Ciebie! Brzmi dobrze?  Wyślij CV!   Do Twoich obowiązków należeć będzie: sprawowanie opieki nad pacjentami   Wymagania dla Pielęgniarki / Pielęgniarza wykształcenia kierunkowego – Magister Pielęgniarstwa                               (warunek konieczny) dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny) Oferujemy: 1.       Stałą niemiecką umowę o pracę wraz z płynącymi z niej profitami: 2.       Pokrycie kosztów i wsparcie w procesie uznania polskich uprawnień do wykonywania zawodu 3.       Opłacone mieszkanie 4.       Praca zmianowa oraz regularne zjazdy do Polski 5.       Opłacona realizacja certyfikatu Goethe (potwierdzenie poziomu znajomości języka) 6.       Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu numeru podatkowego, kindergeld) 7.       Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie   ... oraz wiele więcej.   Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.   Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922).    
Fulda (Niemcy)
FIRMA ANGEL CARE24 POSZUKUJE OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC   Oferta ważna: od czerwca Lokalizacja: Landsberg am Lech (Bawaria)   OPIS PODOPIECZNEJ Opieka dotyczy 87-letniej Pani, cierpiącej na osteoporozę, nadciśnienie, reumatyzm, demencję, inkontynencję oraz cukrzycę. Podopieczna jest osobą mobilną. Mieszka sama w domku jednorodzinnym. Dla opiekunki: Opiekunka ma zagwarantowany oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostęp do Internetu.  Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.   WYMAGANIA: znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ukończony 25. r.ż.   OFERUJEMY: legalną i pewną pracę w Niemczech; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIĘ   - DOPYTAJ O SZCZEGÓŁY!! zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; możliwość stałej współpracy.   CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Skontaktuj się z nami: Więcej ofert na naszej stronie internetowej:        
LANDSBERG AM LECH (Niemcy)
FIRMA ANGEL CARE24 POSZUKUJE OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC   Oferta ważna: od 27.05 Lokalizacja: Kernen im Remstal (Badenia-Wirtembergia)   OPIS PODOPIECZNEJ Opieka dotyczy 83-letniej Pani, cierpiącej na osłabienie starcze. Podopieczna jest osobą mobilną. Opiekunka ma zagwarantowany oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostęp do Internetu.  Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.   WYMAGANIA: znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ukończony 25. r.ż.   OFERUJEMY: legalną i pewną pracę w Niemczech; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIĘ   - DOPYTAJ O SZCZEGÓŁY!! zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; możliwość stałej współpracy.   CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Skontaktuj się z nami: Więcej ofert na naszej stronie internetowej        
Badenia-Wirtembergia (Niemcy)
MIEJSCE: Wiechs Steisslingen ok 35 km od Konstancji DATA WYJAZDU: 2018-05-25 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1350 € ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: podstawowy PODOPIECZNY: Poszukujemy Pani z l.podstawową znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. OPIS OFERTY: Do opieki jest 84 letnia Pani, podopieczna mierzy 155cm, waży 75kg. Jest osłabiona ze względu na wiek, nie ma problemów z komunikacją, nie ma demencji, porusza się albo na wózku inwalidzkim, albo przy balkoniku, w zależności od samopoczucia ( nie wymaga transferu). W mieszkaniu jest lift na schody. Podopiecznej należy pomóc przy prysznicu, higienie, przebieraniu się, jedzeniu. Seniorka jest inkontynentna- nosi pampersy. Noce przesypia . Z seniorką mieszka mąż - jest samodzielny. Do obowiązków opiekunki należy także zajęcie się gospodarstwem domowym. Państwo mieszkają na wsi w domku jednorodzinnym, sklepy oddalone są ok. 20 min pieszo. Do dyspozycji jest oddzielny pokój Tv, internet może zostać założony. Wynagrodzenie : 1350 € netto za miesiąc + 120-140 € zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Konstancja (Niemcy)
17 maja 2018
Poszukujemy fizjoterapeute do pracy w SoMedical w Prywatnym Centrum Zdrowia w Sochaczewie ul. Dywizjonu 303 Nr 5. Tel. kont.: 666-856-852.
Sochaczew (mazowieckie)
17 maja 2018
Zatrudnię/podejmę pracę z pedagogiem/psychologiem/neuropsychologiem/neurologopedą, którzy pracują z dziećmi ze spektrum autyzmu. Poszukujemy specjalistów do pracy z dziećmi do 18 r. ż. Tel. kont.: 668-856-852.
Sochaczew (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 41.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top