Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

16 stycznia 2017
DEKRA Polska, z  siedzibą w Warszawie, reprezentuje w Polsce międzynarodowy koncern DEKRA SE ze Stuttgartu, który działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1925 r. Obecnie koncern DEKRA ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach: w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Chinach   W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :   Koordynator szkoleń   Numer referencyjny: Szk/waw/jobs.pl Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)     Opis stanowiska: zarządzanie www – (szkolenia otwarte, harmonogram) organizacja szkoleń otwartych kontakty z klientami - potwierdzanie zgłoszeń i terminów kontakty z trenerami - ustalanie terminów i przygotowywanie umów przygotowanie materiałów szkoleniowych, certyfikatów i zaświadczeń przygotowanie i wysyłka korespondencji rozliczenia i raportowanie do menadżera Wymagania: wykształcenie wyższe znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata doświadczenie w firmie szkoleniowej i organizacji szkoleń mile widziane dobra organizacja pracy znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych dobra znajomość pakietu Office umiejętność pracy w zespole komunikatywność i  otwartość umiejętność szukania rozwiązań samodzielność, dokładność́, sumienność́ realizacji zadań́ Oferujemy: umowa  o pracę praca od poniedziałku do piątku pakiet medyczny / benefit możliwość rozwoju zawodowego pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kreatywnym zespole Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV.   Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach,  przez DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy DEKRA do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji” Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.
Warszawa (mazowieckie)
16 stycznia 2017
DEKRA Polska, z  siedzibą w Warszawie, reprezentuje w Polsce międzynarodowy koncern DEKRA SE ze Stuttgartu, który działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1925 r. Obecnie koncern DEKRA ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach: w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Chinach   W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :   Asystent ds. szkoleń   Numer referencyjny: Szk/waw/jobs.pl Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)   Opis stanowiska: zarządzanie www – (szkolenia otwarte, harmonogram) organizacja szkoleń otwartych kontakty z klientami - potwierdzanie zgłoszeń i terminów kontakty z trenerami - ustalanie terminów i przygotowywanie umów przygotowanie materiałów szkoleniowych, certyfikatów i zaświadczeń przygotowanie i wysyłka korespondencji rozliczenia i raportowanie do menadżera Wymagania: wykształcenie wyższe znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata doświadczenie w firmie szkoleniowej i organizacji szkoleń mile widziane dobra organizacja pracy znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych dobra znajomość pakietu Office umiejętność pracy w zespole komunikatywność i  otwartość umiejętność szukania rozwiązań samodzielność, dokładność́, sumienność́ realizacji zadań́ Oferujemy: umowa  o pracę praca od poniedziałku do piątku pakiet medyczny / benefit możliwość rozwoju zawodowego pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kreatywnym zespole Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV.   Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach,  przez DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy DEKRA do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji” Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.
Warszawa (mazowieckie)
16 stycznia 2017
DEKRA Polska, z  siedzibą w Warszawie, reprezentuje w Polsce międzynarodowy koncern DEKRA SE ze Stuttgartu, który działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1925 r. Obecnie koncern DEKRA ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach: w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Chinach W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :   Trener - Ekspert   Numer referencyjny: NS/SZK/W/jobs.pl Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)     Opis stanowiska: przekazywanie wiedzy i doświadczeń uczestnikom szkoleń DEKRA przekazywanie wiedzy z wymaganej tematyki przygotowanie i opracowanie materiałów szkoleniowych administrowanie harmonogramem szkoleniowym Wymagania: znajomość dyrektyw UE a konkretnie: dyrektywa maszynowa, dyrektywa niskonapięciowa, kompatybilności elektromagnetycznej, o urządzeniach ciśnieniowych (PED), narzędziowa doświadczenie w prowadzeniu szkoleń - warunek konieczny wysokiego poziomu umiejętności trenerskich wykształcenie wyższe doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń ok. 5 lat umiejętność przekazywania wiedzy i  dzielenia się swoim doświadczeniem wysoko rozwinięta umiejętność  komunikacji  i  pracy w zespole umiejętność przeprowadzania prezentacji przed grupą dyspozycyjność                                                                     ­gotowość do podróży służbowych Oferujemy: prace w międzynarodowym środowisku elastyczna forma zatrudnienia możliwość rozwoju zawodowego pracę w stabilnej organizacji Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV  wraz  z  zestawieniem przeprowadzonych szkoleń.   Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Warszawa (mazowieckie)
10 stycznia 2017
STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE to organizacja dobroczynna, której celem jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom oraz podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie Stowarzyszenie realizuje z powodzeniem swoją misję w Polsce już od ponad 30 lat.   Wychowawca   Miejsce pracy: Koszalin (zachodniopomorskie)Nr referencyjny: MWM/KSz/01/2017/jobs.pl     Opis stanowiska:    Wspieranie rozwoju podopiecznych i przygotowanie ich do samodzielnego życia poprzez pracę indywidualną oraz zajęcia grupowe dla młodzieży Współpraca z rodzicami SOS oraz specjalistami: pedagodzy, psycholodzy, pracownicy socjalni Kontakty ze szkołą, sądem rodzinnym, instytucjami i organizacjami wspierającymi rozwój dziecka Prowadzenie dokumentacji zgodnie z Ustawą o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej oraz wytycznymi Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce Rozliczanie budżetu domowego Wymagania Ukończone studia wyższe na kierunku: pedagogika, praca socjalna, psychologia, nauki o rodzinie Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą Umiejętność prowadzenia grupowych zajęć dla młodzieży Praktyczne umiejętności życiowe Oferujemy: Współpracę w oparciu o umowę o pracę Pracę w zmotywowanym i doświadczonym zespole profesjonalistów
Koszalin (zachodniopomorskie)
Wyświetlono rezultaty 1-5 z 5.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top