Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

POZYCZKA PRYWATNA i Kredyt Inwestycyjny. / calej Polski Oferujemy pozyczki pieniedzy prywatnych i przedsiebiorców od 10.000 do 75.000.000zl ( idzie do 95.000.000 euro) z oprocentowaniem 2,8% rocznie. Otrzymasz swój kredyt 48 godzin po wniosek, bez protokolów z wielka szybkoscia i niezawodnoscia.Sa to obszary, w których mozemy pomóc:- Finansowe Kredyt- Pozyczka Nieruchomosci- Kredyt Inwestycyjny- Kredyt samochodowy- Konsolidacja zadluzenia- Uzyskanie kredytu- Kredyt osobisty- Utkniesz.Dzialamy na terenie calej Polski.Jesli jestes naprawde w potrzebie pozyczki lub wiarygodnego inwestycji, spróbuj skontaktowac sie z nami.
Gorlice (małopolskie)
Pożyczka i finansowanie na Nowy Rok Koniec roku to zawsze dobry czas na spędzenie czasu. Chociaż Boże Narodzenie i Nowy Rok są wydarzeniami świątecznymi, są to jednak czasy, w których rosną wydatki. Nawet w przypadku przejściowych trudności finansowych tysiące Polaków będą starać się nie przyjeżdżać z pustymi rękami na zjazdy rodzinne. Aby stawić czoła tym wydatkom bożonarodzeniowym, prostym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z kredytu konsumenckiego. Po uwolnieniu środków pożyczkobiorca może nimi swobodnie dysponować. Ale ten wybór tylko zwiększyłby dług, kolejne miesiące okazałyby się trudniejsze do spięcia.  
Szczaniec (lubuskie)
Pozyczki, wyplaty pozyczek, profesjonalne doradztwo Szukasz profesjonalnego doradztwa kredytowego, które pomoze Ci w trudnej sytuacji?Zapraszamy do korzystania z naszych uslug. Do naszej dyspozycji kazdy ma mozliwosc otrzymania pozyczki na dowolny cel!parametry:Kwota: od 8 000 do 700 000 000 PLN / EUROOkres splaty: 1 miesiac - 25 latStopa procentowa: od 2,8% Dzialamy na terenie calej Polski. Podaj swoje przy wysylaniu informacji  
Włodawa (lubelskie)
jak podejść do obchodów końca roku W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia i wydatkami związanymi z tym okresem przygotowaliśmy wyjątkową świąteczną ofertę kredytu gotówkowego i konsolidacyjnego z prowizją 2,8%! Zapraszamy do kontaktu już dziś. Email : 
Złotoryja (dolnośląskie)
Oferta kredytowa na imprezę na koniec roku w calej Polski Chcesz dostać pożyczkę, aby uczcić i zakończyć ten rok pandemii COVID z wielkim sukcesem, oferuję Ci szansę na specjalne kredyty w wysokości od 10000 do 50000000 PLN /EURO z oprocentowaniem 2,8%. Mój kredyt jest przyznawany w ciągu maksymalnie 48 po złożeniu wniosku.  
Żnin (kujawsko-pomorskie)
Pozyczki bez kredytów hipotecznych równiez dla rolników Potrzebujesz finansowania domu, firmy, zakupu samochodu,motocykla, stworzenia wlasnego biznesu, osobistych potrzeb, wiecej watpliwosci,równiez dla rolników. Przyznam kredyty osobiste od 9000 do 800000000 PLN /EUROo nominalnej stopie procentowej 2,8%, niezaleznie od kwoty. Podaj we wnioskach o pozyczke dokladna kwote, która chcesz, i czas jej splaty  
Tomaszew (łódzkie)
24 listopada 2020
  Jeśli masz już pracę, prowadzisz działalność gospodarczą i jesteś zainteresowany podjęciem dodatkowej pracy - oferujemy Ci możliwość współpracy z nami. Jeżeli posiadasz doświadczenie, poszukujesz nowych wyzwań – jesteśmy w stanie Ci to zaoferować. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obrotu wierzytelnościami, obecnie do naszego zespołu prowadzimy rekrutację na stanowisko: Negocjator Terenowy Miejsce pracy: Szczecin U nas nie ma zakazu konkurencji   Zadania podejmowane w zakresie współpracy: Prowadzenie negocjacji bezpośrednich i telefonicznych Aktywne poszukiwanie i utrzymanie kontaktu z Klientem Analiza sytuacji finansowej Klienta i przedstawianie propozycji ugodowych spłaty zadłużenia Terminowe realizowanie powierzonych zadań Bieżące raportowanie wykonanych czynności Wymagamy: Doświadczenia w windykacji bezpośredniej Posiadania własnego samochodu, telefonu komórkowego oraz komputera Wysoko rozwiniętej zdolności negocjacyjnej Dobrej organizacji pracy Niekaralności Czeka na Ciebie: Atrakcyjny system prowizyjny Elastyczny czas pracy Prace w zgranym zespole profesjonalistów   Czekamy na kontakt z Twojej strony pod numerem telefonu 537 833 555 . Kontakt telefoniczny w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.
Szczecin (zachodniopomorskie)
24 listopada 2020
  Jeśli masz już pracę, prowadzisz działalność gospodarczą i jesteś zainteresowany podjęciem dodatkowej pracy - oferujemy Ci możliwość współpracy z nami. Jeżeli posiadasz doświadczenie, poszukujesz nowych wyzwań – jesteśmy w stanie Ci to zaoferować. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obrotu wierzytelnościami, obecnie do naszego zespołu prowadzimy rekrutację na stanowisko: Negocjator Terenowy Miejsce pracy: Poznań U nas nie ma zakazu konkurencji   Zadania podejmowane w zakresie współpracy: Prowadzenie negocjacji bezpośrednich i telefonicznych Aktywne poszukiwanie i utrzymanie kontaktu z Klientem Analiza sytuacji finansowej Klienta i przedstawianie propozycji ugodowych spłaty zadłużenia Terminowe realizowanie powierzonych zadań Bieżące raportowanie wykonanych czynności Wymagamy: Doświadczenia w windykacji bezpośredniej Posiadania własnego samochodu, telefonu komórkowego oraz komputera Wysoko rozwiniętej zdolności negocjacyjnej Dobrej organizacji pracy Niekaralności Czeka na Ciebie: Atrakcyjny system prowizyjny Elastyczny czas pracy Prace w zgranym zespole profesjonalistów   Czekamy na kontakt z Twojej strony pod numerem telefonu 537 833 555 . Kontakt telefoniczny w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.
Poznań (wielkopolskie)
24 listopada 2020
  Jeśli masz już pracę, prowadzisz działalność gospodarczą i jesteś zainteresowany podjęciem dodatkowej pracy - oferujemy Ci możliwość współpracy z nami. Jeżeli posiadasz doświadczenie, poszukujesz nowych wyzwań – jesteśmy w stanie Ci to zaoferować. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obrotu wierzytelnościami, obecnie do naszego zespołu prowadzimy rekrutację na stanowisko: Negocjator Terenowy Miejsce pracy: Białystok U nas nie ma zakazu konkurencji   Zadania podejmowane w zakresie współpracy: Prowadzenie negocjacji bezpośrednich i telefonicznych Aktywne poszukiwanie i utrzymanie kontaktu z Klientem Analiza sytuacji finansowej Klienta i przedstawianie propozycji ugodowych spłaty zadłużenia Terminowe realizowanie powierzonych zadań Bieżące raportowanie wykonanych czynności Wymagamy: Doświadczenia w windykacji bezpośredniej Posiadania własnego samochodu, telefonu komórkowego oraz komputera Wysoko rozwiniętej zdolności negocjacyjnej Dobrej organizacji pracy Niekaralności Czeka na Ciebie: Atrakcyjny system prowizyjny Elastyczny czas pracy Prace w zgranym zespole profesjonalistów   Czekamy na kontakt z Twojej strony pod numerem telefonu 537 833 555 . Kontakt telefoniczny w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.
Białystok (podlaskie)
24 listopada 2020
  Jeśli masz już pracę, prowadzisz działalność gospodarczą i jesteś zainteresowany podjęciem dodatkowej pracy - oferujemy Ci możliwość współpracy z nami. Jeżeli posiadasz doświadczenie, poszukujesz nowych wyzwań – jesteśmy w stanie Ci to zaoferować. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obrotu wierzytelnościami, obecnie do naszego zespołu prowadzimy rekrutację na stanowisko: Negocjator Terenowy Miejsce pracy: Bydgoszcz U nas nie ma zakazu konkurencji   Zadania podejmowane w zakresie współpracy: Prowadzenie negocjacji bezpośrednich i telefonicznych Aktywne poszukiwanie i utrzymanie kontaktu z Klientem Analiza sytuacji finansowej Klienta i przedstawianie propozycji ugodowych spłaty zadłużenia Terminowe realizowanie powierzonych zadań Bieżące raportowanie wykonanych czynności Wymagamy: Doświadczenia w windykacji bezpośredniej Posiadania własnego samochodu, telefonu komórkowego oraz komputera Wysoko rozwiniętej zdolności negocjacyjnej Dobrej organizacji pracy Niekaralności Czeka na Ciebie: Atrakcyjny system prowizyjny Elastyczny czas pracy Prace w zgranym zespole profesjonalistów   Czekamy na kontakt z Twojej strony pod numerem telefonu 537 833 555 . Kontakt telefoniczny w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 32.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top