Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Kancelaria Alpha sp. z o.o. poszukuje osób prowadzących biura kredytowe lub zajmujących się pośrednictwem kredytowym do podjęcia współpracy. Umożliwiamy pośrednikom uzyskanie dodatkowego wynagrodzenia. Zbuduj prawdziwą relację ze swoimi klientami! Działamy na terenie całej Polski. Wypłacamy z góry wynagrodzenie za współpracę. Środki dla agenta i klienta wypłacamy w terminie do 48 godzin. Oferujemy nowoczesne narzędzia pracy zdalnej. Wspieramy merytorycznie i organizacyjnie. Otwieramy rynek na nowe perspektywy. Uzyskaj więcej informacji: napisz kontakt(at)kancelaria-alpha.pl lub zadzwoń 884 759 122
Warszawa (mazowieckie)
Katowice (śląskie)
SDL jest liderem w branży tłumaczeń i globalnego zarządzania treścią. Od ponad 25 lat pomagamy przedsiębiorstwom w budowaniu relacji z klientami bez względu na język, kulturę czy sposób komunikacji. Obecnie poszukujemy tłumaczy języka angielskiego do pracy stałej w jedynym w Polsce oddziale firmy w Bydgoszczy. Twoje zadania: - tłumaczenie tekstów w kombinacji językowej EN-PL - korekta przetłumaczonych tekstów - koordynacja linii tłumaczeniowej – zarządzanie kontem obejmujące planowanie pracy, kontakt z tłumaczami zewnętrznymi i zlecanie im zadań, pobieranie/odsyłanie plików itp. Oferujemy: - umowę o pracę na pełen etat - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne - aktywny udział w projektach międzynarodowych - pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii - prywatną opiekę medyczną - jasno określoną ścieżkę kariery (system awansów poziomych i pionowych) - dofinansowanie do karty Multisport Od kandydatów oczekujemy: - doświadczenia w tłumaczeniach finansowych/prawnicznych - znajomości narzędzi CAT - doświadczenia w zarządzaniu projektami Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i polskim na adres: pgrada @ sdl.com Temat maila: Tłumacz etatowy f/p Prosimy o dopisanie następującej klauzuli na obu dokumentach: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SDL Sp. z o.o. w Bydgoszczy ul. Fordońska 246 dla celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie zrozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych uraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych " RODO").Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych SDL plc z siedzibą w Maidenhead, New Globe House, Vanwall Business Park, Vanwall Rd, Maidenhead SL6 4UB, UK, do celów związanych z procesem rekrutacji. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy SDL plc tj. potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich sprostowania i usunięcia.”
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Uzyskaj finansowanie pozyczki od 7 000,00 EUR (min.) Do 770 000 000 EUR Uzyskaj srodki z naszych uslug towarzyszacych. jestesmy instytucja pozyczkowa udzielajaca pozyczek osobom fizycznym i przedsiebiorstwom. Kredyty hipoteczne, pozyczki, kredyty inwestycyjne, kredyty konsolidacyjne, kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty szkolne, kredyty, kredyty,kredyty na sprzet, rezerwy / kredyty i nieoczekiwane projekty. Nasza oferta pozyczek od 7 000,00 EUR (min.) Do 770 000 000 EUR (maks.), Z dodatkowa stopa procentowa 2,8%. czas trwania 1 rok 30 lat prosimy o kontakt: Gratulujemy naszym cenionym klientom, którzy wczoraj otrzymali pozyczke.Mam nadzieje, ze wierzysz w nasza oferte? Zdobadz z nami latwa pozyczke juz dzis.
Drenthe (Holandia)
Finansowanie i inwestycja od 9000 do 850.000.000 PLN / € Jestem udzialowcem instytucji finansowych, kierownikiem banku i promotorem dzialalnosci bankowej. Mam inwestycje o wartosci od 9000 do 850.000.000 PLN/ € w okresie od 6 miesiecy do 40 lat maksymalnie w wysokosci 2,8% w bardzo prostych terminach i spelniajaca Twoje potrzeby. Oferuje równiez kredyty.Nieruchomosci i meble samochodowe, które chcesz na dzialalnosc lub projekty rozwojowe.INWESTUJEMY DLA PROFESJONALISTÓW - ARTISANS MALE PROFESJONALNE LIBERALE. nie wahaj sie z nami skontaktowac
Flevoland (Holandia)
Opis stanowiska: Prowadzenie księgowości dla klientów biura. - analiza i weryfikacja dokumentów źródłowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie z obowiązującymi przepisami  - księgowanie operacji gospodarczych - analizowanie kont i rozrachunków dla kontrahentów - bieżąca obsługa klienta (raporty, zestawienia) Wymagania: - wykształcenie minimum średnie - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum rok - znajomość programów księgowych - bardzo dobra organizacja pracy własnej - umiejętności analityczne Oferujemy: - Umowę o pracę lub kontrakt - Wynagrodzenie minimalne od 3000,00zł - Szkolenia podnoszące kwalifikacje - Elastyczne godziny pracy
Pruszków,, (mazowieckie)
  Oferta kredytowa i inwestycyjna   Witam,Jestem osoba, która oferuje pozyczki na rzecz miedzynarodowych. Dzieki kapitalowi, który bedzie wykorzystywany do udzielania pozyczek pomiedzy osobami w krótkim i dlugim okresie, od 9000 do 950 000 000 PLN / EUR dlakazdej powaznej osoby, która chce tej pozyczki, oprocentowanie wynosi 2,8%rocznie zgodnie z suma pozyczona, poniewaz bedac konkretna, nie chce naruszac ustawy o lichwie. Mozesz splacic od 1 do 30 lat w zaleznosci od kwotypozyczki.Czekamy na Twoje zgloszenia pod nastepujacym adrese
Friesland (Holandia)
Oferta pozyczki od 9000 do 950.000.000 zl / € / £ Witam pan i pani,Osoby lub przedsiebiorca; trzeba finansowanie konsolidacji dlugów lub finansowania, aby wlaczyczmiana firmy lub powiekszyc. Jestesmy do Panstwa dyspozycji dla wszystkich prywatnych wniosków kredytowych od 9000 do 950.000.000 zl / € / £ do kazdaosoba w stanie splacic z odsetkami na poziomie 2,8%.Oferujemy równiez inwestycji i pozyczek miedzy zwlaszcza wszelkiego rodzaju.Mamy sommesdans daleko, by zaspokoic swoje zadania w ciagu 72 godzin, najpózniejPo otrzymaniu wniosku kredytowego. Skontaktuj sie z nami, aby uzyskac wiecejinformacji.
Gelderland (Holandia)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 15.

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj