Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Oferta kredytowa: pozyczki finansowe, pozyczki na nieruchomosci, pozyczki inwestycyjne, Witam, jestem osoba, która oferuje pozyczki miedzynarodowe. Dzieki kapitalowi, który zostanie wykorzystany do udzielania krótko- i dlugoterminowych pozyczek osobistych w przedziale od 9 000 do 550 000 000 GBP wszystkim powaznym osobom o rzeczywistych potrzebach, stopa procentowa wynosi 2,8%, a dla okres splaty od 1 roku do 30 lat. Udzielam pozyczek finansowych, nieruchomosci, pozyczek inwestycyjnych, kredytów samochodowych, pozyczek osobistych. Jestem w stanie zadowolic moich klientów w ciagu maksymalnie 24 godzin od otrzymania formularza zapytania. Aby uzyskac wiecej informacji, skontaktuj sie z nami za posrednictwem mojego adresu
Włocławek, Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz, Łódź, Tomaszów M (kujawsko-pomorskie)
Uzyskaj finansowanie pozyczki od 7000 EUR (min.) Do 770 000 000 EUR Uzyskaj srodki z naszych uslug towarzyszacych. jestesmy instytucja pozyczkowa udzielajaca pozyczek osobom fizycznym i przedsiebiorstwom. Kredyty hipoteczne, pozyczki, kredyty inwestycyjne, kredyty konsolidacyjne, kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty szkolne, kredyty, kredyty, kredyty na sprzet, rezerwy / kredyty i nieoczekiwane projekty. Nasza oferta pozyczek od 7 000,00 EUR (min.) Do 770 000 000 EUR (maks.), Z dodatkowa stopa procentowa 2,8%. czas trwania 1 rok 30 lat prosimy o kontakt: Gratulujemy naszym cenionym klientom, którzy wczoraj otrzymali pozyczke. Mam nadzieje, ze wierzysz w nasza oferte? Zdobadz z nami latwa pozyczke juz dzis.
Wałbrzych (dolnośląskie)
OFERTY: KREDYTY HIPOTECZNE, INWESTYCJE od 9000 PLN / € do 850.000.000 € Oferujemy naszym klientom indywidualnym i instytucjonalnym profesjonalna pomoc oraz porównanie ofert kredytowych w zakresie finansów osobistych i korporacyjnych. Oferujemy szeroka game nowoczesnych produktów i uslug finansowych, zawsze dostosowanych do potrzeb i oczekiwan naszych klientów, nasza glówna zaleta jest nasza niezaleznosc od kazdej instytucji finansowej, banku lub ubezpieczenia, a takze naszego zespolu wysoko wykwalifikowani pracownicy. Udzielamy pozyczek od 9000 PLN / € do 850.000.000 € wedlug stawki 2,8%. okres splaty od 1 roku do 30 lat.Kredyty hipoteczne V-Cash - firma dzialajaca na rynku finansowym od wielu lat.OFERUJEMY:- KREDYTY - KREDYTYDODATKOWE BGK - POZYCZKI AUTOMOTYCZNE- POZYCZKIW GOTÓWCE- POZYCZKI INWESTYCYJNEZapewniamy Cie o naszych uslugach. prosze napisz do mnie
Chełm (lubelskie)
Pozyczki i inwestycje  Witaj, W dziedzinie finansów, inwestycji i pozyczek miedzy osobami specjalizuje sie. Oferuje swoje uslugi wszystkim ludziom o dobrym charakterze, a zwlaszcza, aby móc respektowac swoje obowiazki. Moja pozyczka dotyczy nastepujacych obszarów: Personel, Konsolidacja, Reorganizacja, Komercyjne, Studenckie, Samochody, Rózne / Inne, Biznes, Rolnictwo, Komputer, Firma swiadczaca uslugi w zakresie wlasnosci intelektualnej, Przemyslowcy, artysci, moda, medycyna, media, hipoteka, nieruchomosci. W przedziale od 9000 do 970.000.000 PLN/EUR w wysokosci 2,8% i za okres splaty od 1 roku do 35 lat. Aby uzyskac dodatkowe informacje, skontaktuj sie z nami
Skierniewice (łódzkie)
15 września 2020
We are a leading debt collection company and have built a reputation in the legal community for our debt collection track record across North and South America. We are recognized as experts in our field and belong to the leading companies in this field of law. At Silver Spangle Ltd, our domestic debt collection department is renowned in the industry for debt collection across Europe. Using the most professional and effective collection techniques and strategies, our team is second to none in the effective recovery of unpaid balances. RESPONSIBILITIES * E-mailing our customers every morning until they pay. Remember that your emails must not appear to be a threat to any of our customers. * Help companies and individuals get paid by e-mail and phone calls * Collect and manage debts on our behalf as instructed * Track people who owe overdue bills via email and negotiate payments (if will be instructed to do so.) * Arranging travel and accommodation for our employees and clients while they are at your location REQUIRED SKILLS Listening: When talking to a debtor, it is important to listen to why he is in debt. This will help the debt collector find a solution. Negotiation: Working with debtors to start some type of payment plan or pay off a debt directly requires good negotiation skills. Speaking: Being a good communicator is useful. Perseverance: Some debtors do not want to be found or may not respond to the collector's call. Successful debt collectors do not accept the answer "no".
Warsaw (cała Polska)
Opis stanowiska: Prowadzenie księgowości dla klientów biura. - analiza i weryfikacja dokumentów źródłowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie z obowiązującymi przepisami  - księgowanie operacji gospodarczych - analizowanie kont i rozrachunków dla kontrahentów - bieżąca obsługa klienta (raporty, zestawienia) - kadry i płace – dodatkowy atut Wymagania: - wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunkowe) - kursy i szkolenia kwalifikujące do samodzielnego wykonywania pracy – warunek konieczny - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum dwa lata - znajomość programów księgowych - bardzo dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność - umiejętności analityczne Oferujemy: - Umowę o pracę lub kontrakt - Wynagrodzenie minimalne od 4000,00zł - Szkolenia podnoszące kwalifikacje - Elastyczne godziny pracy - Czas pracy zadaniowy
Pruszków (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 20.

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj