Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

11 września 2020
Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.W chwili obecnej, dla naszego klienta w okolicach Annecy, rekrutujemy osoby chętne do pracy na stanowisku:PILARZ-DRWAL FRANCJA   Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie praca w lesie przy wycince drzew z użyciem piły łańcuchowej, cięcie pni drzew na mniejsze kawałki (opał), prace porządkowe. Wymagane Doświadczenie w pracach leśnych Doświadczenie w zawodzie Drwala – Pilarza Uprawnienia pilarza – drwala Własna odzież ochronna (spodnie antyprzepięciowe i buty z atestem) Prawo jazdy kat. B Zaangażowanie i chęć do pracy Dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz Samodzielność Aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce na 30 dni przed wyjazdem Pracodawca Zapewnia Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i  oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę) Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej  Atrakcyjne wynagrodzenie Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo (możliwe nadgodziny płatne dodatkowo) Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia Bezpłatne zakwaterowanie Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy (refundacja do wysokości biletu autobusowego po przepracowanych 3 miesiącach) Praca od zaraz, możliwość współpracy długoterminowej
Okolice Grenoble (Francja)
  Stanowisko: Pracownik sortowni ziemniaków Praca w Holandii w miejscowości Aalten. Praca polega na budowaniu wózków, przenoszeniu i sortowaniu ziemniaków. Oferujemy: - legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu CAO- zakwaterowanie firmowe (€97.50 tygodniowo) - bezpłatny transport do pracy* (samochód służbowy)- dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo)- ubezpieczenie (€24.59 tygodniowo)- stawkę godzinową gwarantowaną (€10.71 brutto/h - brak stawki wiekowej- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (+125-150%)- wypłaty tygodniowe Wymagania: - kilka osób z prawem jazdy- mile widziana znajomość angielskiego Rekrutacja: Zadzwoń: ☎ +48327390079 Dodatkowe informacje: ☛ Zainteresowanym - rezerwujemy transport za granicę.☛ Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy.☛ Wyjazdy organizujemy co tydzień - mimo COVID granicę są otwarte.☛ Adres naszego biura: Agencja Pramer, 44-370 Pszów, ul. Pszowska 555, tel. +48327390079_________________________________ Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii (Niderlandów); PRAMER Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką pryatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy. 
Aalten (Holandia)
Stanowisko: Pracownik produkcji Praca w Holandii w miejscowości Emmen. Praca polega na składaniu materaców. Do obowiązków pracownika należy obsługa maszyn, pakowanie materaców itp.   Oferujemy: - legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu CAO- zakwaterowaniefirmowe (€97.50 tygodniowo) - bezpłatny transport* (samochód służbowy)- dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo)- ubezpieczenie (€24.59 tygodniowo)- stawkę godzinową gwarantowaną (€10.21 brutto/h)- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (+125-150%)- wypłaty tygodniowe   Wymagania: - mile widziane prawo jazdy kat. B- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym Rekrutacja: Zadzwoń: ☎ +48327390079   Dodatkowe informacje:   - Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy- Zainteresowanym - rezerwujemy transport za granicę- Wyjazdy organizujemy co tydzień - granicę są otwarte!- Adres biura: Agencja Pramer, 44-370 Pszów, ul. Pszowska 555, tel. 327390079   _________________________________   Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii (Niderlandów); PRAMER Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.  
Emmen (Holandia)
Stanowisko: Pracownik szklarniowy Praca w Holandii w miejscowości Ijsselmuiden. Praca w szklarni z ogórkami. Praca polega na zbiorze, pielęgnacji, cięciu drucików na których pną się ogórki na wymiar. Oferujemy: - legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu CAO- zakwaterowanie firmowe (€97.50 tygodniowo) - bezpłatny transport  do pracy* (samochód służbowy)- dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo)- ubezpieczenie (€24.59 tygodniowo)- stawkę godzinową gwarantowaną (€10.21 brutto/h)- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (+125-150%)- wypłaty tygodniowe Rekrutacja: Zadzwoń: ☎ +48327390079 Dodatkowe informacje: ☛ Zainteresowanym - rezerwujemy transport za granicę.☛ Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy.☛ Wyjazdy organizujemy co tydzień - mimo COVID granicę są otwarte.☛ Adres naszego biura: Agencja Pramer, 44-370 Pszów, ul. Pszowska 555, tel. +48327390079_________________________________ Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii (Niderlandów); PRAMER Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.  
Ijsselmuiden (Holandia)
  Stanowisko: Pracownik ogrodnictwa Praca w Holandii w okolicach Huissen. Praca w szkółce drzewek. Praca polega na przenoszeniu, przesadzaniu drzewek. Przygotowywanie zamówień. Praca fizyczna wewnątrz i na zewnątrz. Oferujemy: - legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu CAO- zakwaterowanie firmowe (€97.50 tygodniowo) - bezpłatny transport do pracy* (samochód służbowy)- dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo)- ubezpieczenie (€24.59 tygodniowo)- stawkę godzinową gwarantowaną (€10.71 brutto/h - brak stawki wiekowej)- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (+125-150%)- wypłaty tygodniowe Wymagania: - prawo jazdy- mile widziana znajomość angielskiego Rekrutacja: Zadzwoń: ☎ +48327390079   Dodatkowe informacje: ☛ Zainteresowanym - rezerwujemy transport za granicę.☛ Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy.☛ Wyjazdy organizujemy co tydzień - mimo COVID granicę są otwarte.☛ Adres naszego biura: Agencja Pramer, 44-370 Pszów, ul. Pszowska 555, tel. +48327390079_________________________________ Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii (Niderlandów); PRAMER Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy. 
Huissen (Holandia)
Poszukujemy MĘŻCZYZN do wymiany rolet na szklarni. Praca w miejscowości Steenbergen. Stawka: 10,21 eu/h Wymagania: -brak lęku wysokości (warunek konieczny!) -dyspozycyjność na ok. 6-8 tygodni -chęć i motywacja do pracy -znajomość języka angielskiego -mile widziane prawo jazdy B Czego możesz od nas oczekiwać? -przyjemną i koleżeńską atmosferę w pracy -opiekę polskich pracowników biura -tygodniowe wypłaty -zakwaterowanie 98eu tygodniowo (jadąc na urlop nie płacisz za mieszkanie!) -ubezpieczenie 24,82e oraz dodatek do ubezpieczenia -transport do pracy oraz możliwość korzystania z auta firmowego w celach prywatnych (do 150 km tygodniowo) , -możliwość stałego kontraktu z naszym klientem Jeśli jesteś zainteresowany to skontaktuj się z nami! Martyna 573 172 207 Tomasz 501 706 526  ...lub po prostu napisz na Messengerze albo WhatsUp'ie  
Steenbergen (Holandia)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 24.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top