Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

PRACOWNIK OCHRONY, OPERATOR MONITORINGU oferta skierowana do osób ze wszystkimi stopniami niepełnosprawności Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (wpisana do rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15604) świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in. w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych.   OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. dla swojego Klienta poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Pracownik ochrony, operator monitoringu   Zakres obowiązków: obserwacja monitoringu sklepowego zgłaszanie do kierownictwa sklepu zauważonych nieprawidłowości lub prób kradzieży interwencja w przypadku zauważenia próby kradzieży weryfikacja zabezpieczeń na ekspozycji znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca monitoringu   Od Kandydata/ki oczekujemy: dobrej obsługi komputera umiejętności koncentracji w długim czasie, podzielności uwagi odporności na stres umiejętności działania pod presją czasu szybkości działania umiejętności kojarzenia faktów pewności siebie w podejmowaniu samodzielnych decyzji mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku orzeczenia o każdym stopniu niepełnosprawności po propozycji zatrudnienia zaświadczenia o niekaralności   Miejsce pracy: Szczecin   Oferujemy: stabilne i elastyczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, bez pośredników praca zmianowa w systemie 7, 8 godzinnym od poniedziałku do piątku   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności w formie elektronicznej   Więcej informacji na temat oferty można uzyskać dzwoniąc na nr telefonu: 536 773 589   Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)”   Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż: 1)    administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Werbeo Sp. k.  z siedzibą w 30-443 Kraków, ul. Józefa Marcika 12 2)    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom, 3)    posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4)    podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Szczecin (pomorskie)
Firma ogólnobudowlana zatrudni murarzy i pomocników murarskich do pracy na terenie Szczecina. Telefon kontaktowy : 601-782819
Szczecin (zachodniopomorskie)
16 października 2017
Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – start’upowej firmy z branży gamblingowej, poszukuje Kandydatów na stanowisko: PHP DEVELOPER (BACK-END) Miejsce pracy: Szczecin Oferowane wynagrodzenie: 7.000 – 9.000 PLN netto Forma współpracy: B2B (płatne urlopy i L4) OPIS STANOWISKA: Pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu; Analiza potrzeb biznesowych; Współpraca z zespołem. OCZEKIWANIA: Doświadczenie w pracy na stanowisku PHP Developera – minimum 3 lata; Bardzo dobra znajomość PHP; Znajomość MySQL; Chęć rozwoju zawodowego i nauki nowych technologii; Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. KLIENT OFERUJE: Atrakcyjne wynagrodzenie 7.000 – 9.000 PLN netto; Stabilne zatrudnienie w oparciu; Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole; Możliwość rozwoju zawodowego i awansu; Możliwość pracy w zaawansowanych technologicznie projektach; Nowoczesne biuro w centrum Szczecina; Udział w interesujących i rozwijających projektach. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „PHP Developer – Szczecin” Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Szczecin (zachodniopomorskie)
16 października 2017
Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – start’upowej firmy z branży gamblingowej, poszukuje Kandydatów na stanowisko: FRONT-END DEVELOPER Miejsce pracy: Szczecin Oferowane wynagrodzenie: 6.000 – 7.200 PLN netto Forma współpracy: B2B (płatne urlopy i L4) OPIS STANOWISKA: Optymalizacja i poprawa istniejących rozwiązań ; Tworzenie nowych funkcjonalności; Ulepszanie oprogramowania; Współpraca z zespołem. OCZEKIWANIA : Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; Znajomość JavaScript, CSS3, HTML; Znajomość AngularJS (mile widziane); Zaangażowanie, upór w dążeniu do celu; Chęć rozwoju zawodowego i nauki nowych technologii. KLIENT OFERUJE: Atrakcyjne wynagrodzenie 6.000 – 7.200 PLN netto; Stabilne zatrudnienie w oparciu; Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole; Możliwość rozwoju zawodowego i awansu; Możliwość pracy w zaawansowanych technologicznie projektach; Nowoczesne biuro w centrum Szczecina; Udział w interesujących i rozwijających projektach. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem  „Front-End Developer – Szczecin”. Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Szczecin (zachodniopomorskie)
16 października 2017
Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – start’upowej firmy z branży gamblingowej, poszukuje Kandydatów na stanowisko: QA ENGINEER Miejsce pracy: Szczecin Oferowane wynagrodzenie: 6.000 – 8.000 PLN netto Forma współpracy: B2B (płatne urlopy i L4) OPIS STANOWISKA: projektowanie i uruchamianie testów automatycznych; identyfikowanie, analizowanie i dokumentowanie błędów; wybór narzędzi do automatyzacji; współpraca z zespołem. OCZEKIWANIA: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; minimum 3-letnie doświadczenie w automatyzacji testów; znajomość frameworków testów automatycznych (mile widziane); dbałość o szczegóły; kreatywne podejście do rozwiązywania problemów. KLIENT OFERUJE: Atrakcyjne wynagrodzenie 6.000 – 8.000 PLN netto; Stabilne zatrudnienie w oparciu; Możliwość wyboru narzędzi; Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole; Możliwość rozwoju zawodowego i awansu; Możliwość pracy w zaawansowanych technologicznie projektach; Nowoczesne biuro w centrum Szczecina; Udział w interesujących i rozwijających projektach. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem QA Engineer – Szczecin Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Szczecin (zachodniopomorskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 60.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top