Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Miejsce: Bamberg (ok 60 km od Norymbergi) Data wyjazdu: 2018-08-11 Długość zlecenia: 17 dni Wynagrodzenie: 700 € nett/ 17 dni Znajomość języka: komunikatywny Podopieczny: Podopiecznym jest 77-letni mężczyzna (175 cm, 65 kg). Senior porusza się na wózku (może sam chodzić), nie mówi, jest sprawny umysłowo. Ma założony cewnik oraz nosi profilaktycznie pampersy. Opis oferty: Należy mu pomóc głównie w czynnościach związanych z higieną, toaletą, opróżnianiem woreczka cewnikowego. Mężczyzna nie wstaje w nocy. Do obowiązków opiekunki należy również zajęcie się domem tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Senior mieszka z żoną ( w tym czasie będzie na urlopie, będzie przebywał sam w domu). W sąsiedztwie mieszkają również jego dzieci ( w razie potrzeby służą pomocą). Do dyspozycji opiekunki jest osobny w pełni umeblowany pokój, dostęp do internetu. Szukamy osoby z lepszą podstawową/ komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 700 € netto/ 17 dni + 170 € za zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Bamberg (Niemcy)
Miejsce: Tengen (przy granicy ze Szwajcarią) Data wyjazdu: 2019-07-05 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1050 € netto/ miesiąc Znajomość języka: podstawowy Podopieczny: Podopieczną jest samotnie mieszkająca 90- letnia seniorka (165 cm, 80 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, cierpi na początkującą demencję, parkinsona. Opis oferty: Podopieczna porusza się przy balkoniku, niedowidzi, niedosłyszy, jest częściowo inkontynentna (nosi wkładki). Należy jej pomóc głównie w czynnościach codziennych tj. higiena, toaleta, przebieranie się. Do obowiązków opiekunki należy również pomoc w domu tj. gotowanie, drobne prace porządkowe. Osobą kontaktową jest syn seniorki, który mieszka w domu obok, pomaga w razie potrzeby. Do dyspozycji jest osobny w pełni umeblowany pokój, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby ze znajomością pojedynczych słówek w j. niemieckim oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1050 € netto/ miesiąc + zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Tengen (Niemcy)
Dla naszego partnera – niemieckiej rodziny poszukujemy Niani dla rocznego dziecka zainteresowanej podjęciem zatrudnienia w bliskiej okolicy Marburga. Opis stanowiska: opieka i dbanie o wszechstronny rozwój rocznego dziecka, wsparcie rodziców w wychowywaniu dziecka, dbanie o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie wychowanka, planowanie wyżywienia i dbanie o higienę dziecka. Wymagania: doświadczenie w pracy jako guwernantka, opiekunka, niania, nauczyciel wczesnoszkolny, wykształcenie wyższe pedagogiczne, psychologiczne lub pokrewne biegła znajomość języka niemieckiego, miłe, ciepłe usposobienie oraz wysoka kultura osobista, posiadanie aktywnego prawa jazdy kategorii B, gotowość do relokacji i podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec pełnienie obowiązków o różnych porach dnia, również w nocy w zależności od potrzeb. Oferujemy: możliwość wyboru modelu zatrudnienia między niemiecką umową o pracę a własną działalnością gospodarczą na terenie Niemiec, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość zakwaterowania bezpośrednio u rodziny, pomoc w zakresie przygotowania dokumentów oraz relokacji.
Marburg (Niemcy)
Pani ma 87 lat, 155cm wzrostu i waży 53kg. Podopieczna porusza się z drobnymi problemami uwarunkowanymi wiekiem, ale samodzielnie. Cierpi na początkującą demencję (występuje dezorientacja co do czasu) i nadciśnienie. Ma drobne problemy ze słuchem. Nie występuje inkontynencja. Seniorka jest religijna i interesuje się kulturą. Bywa uparta. Obowiązki Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów Opieka: pomoc i asekuracja przy codziennych czynnościach: przy myciu, ubieraniu się, wspólne spędzanie czasu i aktywizacja podopiecznej, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza   Praca w nocy może wystąpić sporadycznie. Należy być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.   Informacje dodatkowe Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Możliwość zrobienia zakupów ok. 10 minut drogi pieszo od miejsca pobytu. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do radia, tv i Internetu oraz własnej łazienki z toaletą. Prysznic jest w drugiej łazience, która jest współdzielona z podopieczną. Przychodzi opieka medyczna, która odpowiada za rozkładanie leków. Nie ma zwierząt. Raz w tygodniu przychodzi dodatkowa pomoc domowa. Czas wolny min. 2-3 godziny dziennie, do uzgodnienia. Kontakt Justyna Art tel. 730-733-104, Wymagania komunikatywna/dobra znajomość j.niemieckiego, czynne prawo jazdy, gotowość do rozpoczęcia pracy od 1.07. Oferujemy Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101); Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ); Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki; Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców; Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu; Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu; Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia); Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie; Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy
Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Wrocław, Opole (cała Polska)
Stan zdrowia Podopieczny ma 92 lata, 175 cm wzrostu i waży ok. 70kg. Ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem, korzysta z balkonika lub ze wsparcia drugiej osoby. Cierpi na niewydolność serca. Ma problemy ze wzrokiem i słuchem   Obowiązki Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów Opieka: pomoc w codziennych czynnościach, takich jak: mycie, ubieranie się, jedzenie, wspólne spędzanie czasu i aktywizacja podopiecznego, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza Praca w nocy nie powinna występować. Podopieczny wstaje czasami do toalety, ale asekuracja nie jest konieczna. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba. Informacje dodatkowe Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu. Możliwość zrobienia zakupów ok. 10 minut. Do dyspozycji opiekunki jest osobny apartament z podstawowym wyposażeniem, łazienką, kuchnią i balkonem. Nie ma zwierząt. Nie przychodzi opieka medyczna. Czas wolny min. 2-3 godziny dziennie. Kontakt   Justyna Art tel. 730-733-104,   Wymagania dobra znajomość niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 miesiące Oferujemy Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101); Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ); Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki; Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców; Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu; Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu; Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia); Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie; Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy
Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Rzeszów (cała Polska)
Nasza pomoc finansowa jest dostosowana do osób potrzebujących kredytu i mikroprzedsiębiorstw, przyczyniamy się do poprawy warunków społeczno-ekonomicznych ludzi i mikroprzedsiębiorstw, a naszym celem jest także umożliwienie łatwego dostępu i usługi finansowe dla osób potrzebujących pożyczki i mikroprzedsiębiorstw.
Mielec (opolskie)
23 czerwca 2019
Oferuję pracę dla młodej osoby przy utrzymaniu eleganckiego mieszkania w uroczej miejscowości w Hiszpanii, tuż przy plaży. Zdolności w przygotowaniu potraw są bardzo porządane. Osoba będzie miała własny pokój z łazienką. Praca zacznie się od lipca do końca września, 2019. Rozmowa w Polsce poprzedzi przyjęcie do pracy.
Barcelona (Hiszpania)
Zatrudnię dwie kobiety do opieki nad ośrodkiem wypoczynkowym w Stegnie na okres letni. Wynagrodzenie 2500-3000 PLN na osobę. Możliwość zakwaterowania. Tel. 533 063 150.
Stegna (pomorskie)
Miejsce: Karlsruhe Data wyjazdu: 2019-07-07 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1500 netto/ miesiąc Znajomość języka: komunikatywny Podopieczny: Opieka nad 76 letnią Panią, szukamy Pani z lepszą komunikatywną/ dobrym niemieckim i doświadczeniem w opiece. Opis oferty: Do zadań opiekunki należy głównie zajęcie się gospodarstwem domowym, oraz towarzyszenie seniorce w życiu codziennym. Do podopiecznej przychodzi Pflegedienst raz w tygodniu aby pomóc przy prysznicu oraz 2 razy dziennie podają lekarstwa. Seniorka ma początki demencji , sama się porusza oraz korzysta z toalety.Podopieczna nie wstaje w nocy. Opiekunka ma oddzielny pokój na poddaszu wraz z Internetem i Tv. Podopieczna mieszka z mężem , bardzo często nie ma go w domu. Mąż robi zakupy , należy mu przygotować listę potrzebnych produktów. Wynagrodzenie 1500 € + 120 € zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Karlsruhe (Niemcy)
Miejsce: Oberding (40 km od Monachium) Data wyjazdu: 2019-07-04 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc Znajomość języka: komunikatywny Podopieczny: Podopiecznym jest 83-letni mężczyzna. Senior jest osłabiony ze względu na wiek, cierpi na parkinsona oraz cukrzycę. Porusza się przy balkoniku lub o lasce (ograniczona mobilność- w 2018 złamał kość szyjki udowej). Opis oferty: Mężczyzna potrzebuje głównie pomocy we wszystkich czynnościach związanych z higieną, toaletą, przebieraniem się, zdarza mu się sporadycznie wstać w nocy do toalety ( przez chorobę parkinsona bywa niespokojny w nocy. Senior od 5.07 będzie przebywał w domu sam (jego żona min. 5-6 tygodni będzie przebywała w klinice rehabilitacyjnej). Do dyspozycji opiekunki jest oddzielne mieszkanie (osobna łazienka, kuchnia), dostęp do internetu. Poszukiwana osoba z komunikatywną bądź dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1400 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Monachium (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 14.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top