Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Miejsce: Buxheim (100 km od Monachium) Data wyjazdu: 2021-01-23 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1300 € netto/ miesiąc Znajomość języka: podstawowy Podopieczny: Podopieczną jest 91-letnia, samotnie mieszkająca seniorka (158 cm, 75 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, cierpi na demencję. Porusza się o lasce bądź przy rollatorze. Opis oferty: Seniorce należy pomóc we wszystkich czynnościach związanych z higieną, toaletą, przebieraniem się. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym w starym budownictwie. Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z podstawową znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1300 € netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Monachium, Norymberga, Regensburg - Bawaria (Niemcy)
Będziesz odpowiedzialna/y za: opiekę nad osobą starszą zajęcia lub gry aktywujące seniora/seniorkę asystowanie przy czynnościach sprawiających trudności zakupy, gotowanie, pranie i prasowanie Wymagane kwalifikacje: minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego minimum 1 rok doświadczenia w pracy przy opiece nad osobami starszymi (również w Polsce) empatia, cierpliwość oraz życzliwość wobec seniorów prawo jazdy będzie dodatkowym atutem Oferujemy: legalne zatrudnienie w oparciu o bieżące wymogi prawne własny pokój, w pełni umeblowany, TV oraz internet pokrywamy koszty przejazdów zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie indywidualne podejście do każdego pracownika wsparcie telefoniczne zarówno pod względem językowym jak i fachowym w kwestiach opieki atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji Wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz stopnia znajomości j.niemieckiego. Od 1200 Eur netto za podstawowy niemiecki do 1600 Eur netto z b.dobrą znajomością języka niemieckiego oraz dużym doświadczeniem. Czas pobytu: standardowo 6-8 tygodni (lub dłużej)
Jelenia Góra (Niemcy)
Miejsce: Geilenkirchen ( ok 80 km od Kolonii) Data wyjazdu: 2021-01-18 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1500 € netto/ miesiąc Znajomość języka: dobry Podopieczny: Podopieczną jest 81-letnia, samotnie mieszkająca seniorka ( 165 cm, 55 kg). Kobieta porusza się o lasce bądź przy balkoniku, jest osłabiona ze względu na wiek, choruje na parkinsona, depresję. Opis oferty: Seniorka potrzebuje wsparcia we wszystkich czynnościach związanych z higieną, toaletą oraz przebieraniem się. Kobieta NIE jest inkontynentna. Codziennie przychodzi Pflegedienst która podaje lekarstwa, zakłada pończochy uciskowe. Do obowiązków opiekunki należy również pomoc w domu tj zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. DO seniorki raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa. Do dyspozycji jest osobny pokój, oddzielny prysznic, internet, TV. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1500 € netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Kolonia, Köln (Niemcy)
12 stycznia 2021
Firma PLH24hebi GmbH jest niemieckim pracodawcą oferującym zatrudnienie opiekunom seniorów bez wykształcenia medycznego. Oferowana przez nas praca dotyczy pomocy osobom starszym w ich codziennym życiu. Poszukujemy opiekuna lub opiekunki dla pacjenta (90 lat) w okolicy Aachen. Podopieczny potrzebuje pomocy w przebieraniu, utrzymaniu higieny osobistej oraz towarzyszenia przy spacerach. Do zadań pracownika będzie również należało wykonywanie podstawowych prac domowych, jak sprzątanie, zmiana pościeli, pranie, robienie zakupów czy sporządzanie i podawanie posiłków. Wymagamy doświadczenia w opiece nad seniorami; zatrudnienie na minimum dwa miesiące. Wynagrodzenie: 1300 euro/mies. netto. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę, składki i ubezpieczenie zdrowotne (w Niemczech), zwrot kosztów podróży, bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu oraz ustalony czas wolny i wsparcie koordynatora.  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (również polskim): Tel. 0048 612 226 706 Tel. (Whatsapp) 0049 157 325 965 16 Messenger: Alicja PLH
Aachen (Niemcy)
Miejsce: Dusseldorf Data wyjazdu: 2021-01-18 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc Znajomość języka: komunikatywny Podopieczny: Podopiecznym jest 72-letni mężczyzna ( 175 cm, 58 kg). Mężczyzna jest po wypadku rowerom, jest prawie całkowicie sparaliżowany (lift jest dostępny w domu). Opis oferty: Seniorowi należy pomóc głównie w transferze, we wszelkich czynnościach związanych z higieną, toaletą przebieraniem się. Mężczyzna nie cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem. Senior jest inkontynentny, ma również założony cewnik. Mężczyzna mieszka z żoną (jest sprawna, nie wymaga opieki, pomaga w razie potrzeby). Żona zajmuje się gotowaniem oraz zakupami. Do dyspozycji jest osobny w pełni umeblowany pokój, oddzielna łazienka, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z podstawową znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1400 € netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Dusseldorf (Niemcy)
Miejsce: Solingen (20 km od Dusseldorfu) Data wyjazdu: 2021-01-18 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1500 € netto/ miesiąc Znajomość języka: dobry Podopieczny: Podopiecznym jest samotnie mieszkający 82-letni mężczyzna ( 176 cm, 82 kg). Senior jest osłabiony ze względu na wiek, cierpi na demencję,cukrzycę, jest po złamaniu obojczyka (sztuczny staw barkowy). Opis oferty: Senior ma założony rozrusznik serca, porusza się o lasce bądź przy balkoniku. Senior nosi pampersy- głównie na noc. Bardzo sporadycznie wstaje w nocy. Mężczyźnie należy pomóc głównie przy higienie, toalecie, przebieraniu się. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Senior bardzo lubi spacery oraz naturę. Często pływa - w domu dostępny prywatny basen. Pomoc domowa przychodzi 5 razy w tygodniu przed południem. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój, oddzielna łazienka, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1500 € netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Essen (Niemcy)
Miejsce: Flintsbach (ok 70 km od Monachium) Data wyjazdu: 2021-01-17 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1350 € netto/ miesiąc Znajomość języka: komunikatywny Podopieczny: Podopieczną jest 90-letnia samotnie mieszkająca seniorka ( 155 cm, 50 kg). Kobieta cierpi na osteoporozę, nie może dźwigać, ciężko jej utrzymać ręce w górze. Opis oferty: Podopieczna ma delikatny żołądek, nie może pić np. kawy. Porusza się samodzielnie, NIE cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem. Kobieta jest w dużej mierze sprawna. Potrzebuje głównie pomocy w prowadzeniu domu tj. zakup, gotowanie, prace porządkowe. Należy asystować jej również przy higienie oraz przebieraniu się. Pani jest praktykującą katoliczką, chodzi do kościoła i chciałby by opiekunka jej towarzyszyła. Do dyspozycji jest osobne mieszkanie na poddaszu z własną łazienką. Poszukujemy osoby z lepszą podstawową/ komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz czynnym prawem jazdy (dostępny VW Golf z automatyczną skrzynią biegów). Wynagrodzenie: 1350 € + 170 € za zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Monachium, Norymberga, Regensburg - Bawaria (Niemcy)
Szukam pracy jako opiekunka osób starszych i chorych. Wieloletnie doświadczenie, referencje, dyplom, ukończona szkoła opiekun w DPS.  Preferuje typ pracy dochodzacej.Tel 504147550
Nysa (opolskie)
Miejsce: Flintsbach (ok 70 km od Monachium) Data wyjazdu: 2021-01-13 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1300 € netto/ miesiąc Znajomość języka: komunikatywny Podopieczny: Podopieczną jest 90-letnia samotnie mieszkająca seniorka ( 155 cm, 50 kg). Kobieta cierpi na osteoporozę, nie może dźwigać, ciężko jej utrzymać ręce w górze. Opis oferty: Podopieczna ma delikatny żołądek, nie może pić np. kawy. Porusza się samodzielnie, NIE cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem. Kobieta jest w dużej mierze sprawna. Potrzebuje głównie pomocy w prowadzeniu domu tj. zakup, gotowanie, prace porządkowe. Należy asystować jej również przy higienie oraz przebieraniu się. Pani jest praktykującą katoliczką, chodzi do kościoła i chciałby by opiekunka jej towarzyszyła. Do dyspozycji jest osobne mieszkanie na poddaszu z własną łazienką. Poszukujemy osoby z lepszą podstawową/ komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz czynnym prawem jazdy (dostępny VW Golf z automatyczną skrzynią biegów). Wynagrodzenie: 1300 € + 170 € za zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Monachium, Augsburg, Stuttgart (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 12.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top