Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w  Marbach am Neckar, rejencja Stuttgart, Badenia-Wirtembergia, Niemcy. Podopieczna ma 88 lat, 158 cm wzrostu i waży 60 kg. Choruje na początkową demencję, dwukrotnie miała złamane kręgi, jest osłabiona, cierpi na inkontynencję. Z toalety korzysta samodzielnie lub ze wsparciem przy przechodzeniu (do dyspozycji jest krzesełko-toaleta). Podopieczna porusza się przy balkoniku – obecnie bardzo powoli), potrzebuje pomocy podczas wstawania. Ma słabszy słuch. Lubi oglądać telewizję, lubi przyrodę. Budzi się ok. 3 godziny w nocy do toalety. Do obowiązków opiekunki należy: pomoc podopiecznej w czynnościach dnia codziennego: przy myciu, kąpaniu, ubieraniu, rozbieraniu, pielęgnacji ciała, przy przejściu do toalety. W razie konieczności opiekunka wstaje w nocy. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, robi zakupy, sprząta i wykonuje inne prace domowe. Podopieczna mieszka z mężem  – niewymagającym opieki - w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki przygotowano 2 pokoje. Jest dostęp do Internetu. Sklepy oddalone ok. 1-1,5 km, na zakupy opiekunka jeździ z rodziną. Może korzystać z telefonu stacjonarnego. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu. Poszukujemy pań z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 19 marca na 2 miesiące – 1300 EUR/m-c +100EUR. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy  
Lengede (Niemcy)
Lauterstein! Zastępstwo od 17.03.   Zlecenie dla opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego!   Wiek: 89 Wzrost: 150 cm Waga: 40 kg   Podopieczna jest osobą leżącą po udarze i po złamaniu kości udowej. Cierpi na nietrzymanie moczu (pampersy). Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Jest bardzo drobna. Nie ma demencji. Do pomocy jest specjalistyczne łóżko, podnośnik dla niepełnosprawnych, podnośnik wannowy, rollator, wózek inwalidzki, krzesełko toaletowe. Nosi okulary. Noce przesypia spokojnie.   Stawka: 1150 Euro netto/msc + 100 Euro netto premii   +48 570 624 703 Pflege mit Herzen.
Stuttgart, Monachium, Eching, Ludwigsburg, Schorndorf (Niemcy)
Zastępstwo w Wiesbaden! 25.03.18 Zlecenie dla opiekunki z komunikatywną/dobrą znajomością języka niemieckiego. Wiek: 87 lat Wzrost: 164 cm Waga: 51 kg Podopieczna porusza się przy pomocy, wstaje poprzez podanie rąk (jest po złamaniu szyjki kości udowej), cierpi na demencję i częściową inkontynencję. Sporadycznie budzi się w nocy. Stawka: 1200-1300 Euro netto/msc + 100 Euro netto premii +48 570 624 703Pflege mit Herzen.
Frankfurt Nad Menem, Offenbach, Wiesbaden, Moguncja (Niemcy)
Zlecenie dla opiekunki z podstawami języka niemieckiego w Leverkusen! Od 24.03. Do opieki samotna seniorka z demencją, cukrzycą i początkowym stadium Parkinsona. +48 570 624 703Pflege mit Herzen.
Leverkusen, Kolonia, Bonn, Bergisch Gladbach, Solingen (Niemcy)
CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Miejsce pracy: Niemcy, Ludwigshafen 67069, nr oferty: 337/03Termin wyjazdu: od 13.03.2018Wynagrodzenie: 1000 euro netto + PREMIA ŚWIĄTECZNAOgólny opis: Do opieki Pan w wieku 86 lat. Pan ma Parkinsona, początkująca demencję, problemy z chodzeniem, choroby serca. Senior potrzebuje pomocy w czynnościach codziennych oraz w prowadzeniu domu, nie wymaga wstawania w nocy. Podopieczny mieszka w domku jednorodzinnym 75m2.Do dyspozycji Opiekunki własny pokój.Obowiązki: -prowadzenie domu-zakupy-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach-wspólne aktywne spędzanie czasu-dbanie o ogródWymagania:- język niemiecki komunikatywny- doświadczenie w opiece- dyspozycyjność- chęć i gotowość do wyjazduSPRAWDZONA OFERTA ! Zapewniamy: * Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie * Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO * Podwójne diety i premie na Święta * Zwrot kosztów podróży lub transport* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i PolskiKONTAKT:tel: 570 718 736 tel: 731 913 716Lub wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy!)pracujemy w dni robocze od 8 do 16Zapraszamy!
Ludwigshafen (Niemcy)
CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Miejsce pracy: Niemcy, Lüneburg 21337, nr oferty: 334/03Termin wyjazdu: od 16.03.2018Wynagrodzenie: 1000 euro netto + PREMIA ŚWIĄTECZNAOgólny opis: Do opieki Pan w wieku 79 lat, o wzroście 173 cm i wadze 60 kg. Pan choruje na demencję, ma problemy z poruszaniem się. Podopieczny potrzebuje pomocy w czynnościach dnia codziennego oraz w prowadzeniu domu. Senior jest miłośnikiem kwiatów, lubi ogród i politykę. Mieszka sam w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki osobny pokój.Obowiązki: -prowadzenie domu-zakupy-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach-wspólne aktywne spędzanie czasu-dbanie o ogródWymagania:- język niemiecki komunikatywny- doświadczenie w opiece- dyspozycyjność- chęć i gotowość do wyjazduSPRAWDZONA OFERTA ! Zapewniamy: * Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie * Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO * Podwójne diety i premie na Święta * Zwrot kosztów podróży lub transport* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i PolskiKONTAKT:tel: 570 718 736 tel: 731 913 716Lub wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy!)pracujemy w dni robocze od 8 do 16Zapraszamy!
Lüneburg (Niemcy)
CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Miejsce pracy: Niemcy, Memmingen 87700, nr oferty: 333/03Termin wyjazdu: od 19.03.2018Wynagrodzenie: 1300 euro netto + PREMIA ŚWIĄTECZNAOgólny opis: Do opieki Pani w wieku 83 lat, 80kg. Pani choruje na demencję, jest inkontynentna. Potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu oraz w czynnościach codziennych tj: mycie, ubieranie, rozbieranie. Seniorka mieszka w mieszkaniu 65m2.Do dyspozycji Opiekunki osobny pokój 20m2, Internet.Obowiązki: -prowadzenie domu-zakupy-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach-wspólne aktywne spędzanie czasu-dbanie o ogródWymagania:- język niemiecki dobry- doświadczenie w opiece- dyspozycyjność- chęć i gotowość do wyjazduSPRAWDZONA OFERTA ! Zapewniamy: * Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie * Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO * Podwójne diety i premie na Święta * Zwrot kosztów podróży lub transport* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i PolskiKONTAKT:tel: 570 718 736 tel: 731 913 716Lub wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy!)pracujemy w dni robocze od 8 do 16Zapraszamy!
Memmingen (Niemcy)
CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Miejsce pracy: Niemcy, Ahaus 48683, nr oferty: 332/03Termin wyjazdu: od 01.03.2018Wynagrodzenie: 1300 euro netto + PREMIA ŚWIĄTECZNAOgólny opis: Do opieki Pani w wieku 88 lat, o wadze 82kg. Pani ma Alzheimera, osteoporozę, porusza się przy pomocy rollatora. Podopieczna potrzebuje pomocy w czynnościach codziennych, w prowadzeniu domu oraz towarzystwa podczas wizyt lekarskich i spacerów. Do dyspozycji Opiekunki własny pokój, Internet.Obowiązki: -prowadzenie domu-zakupy-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach-wspólne aktywne spędzanie czasu-dbanie o ogródWymagania:- język niemiecki dobry- doświadczenie w opiece- dyspozycyjność- chęć i gotowość do wyjazduSPRAWDZONA OFERTA ! Zapewniamy: * Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie * Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO * Podwójne diety i premie na Święta * Zwrot kosztów podróży lub transport* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i PolskiKONTAKT:tel: 570 718 736 tel: 731 913 716Lub wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy!)pracujemy w dni robocze od 8 do 16Zapraszamy
Ahaus (Niemcy)
CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Miejsce pracy: Niemcy, Altdorf 71155, nr oferty: 331/03Termin wyjazdu: od 06.03.2018Wynagrodzenie: 1200 euro netto + PREMIA ŚWIĄTECZNAOgólny opis: Do opieki Pan w wieku 61 lat, o wadze 100kg i wzroście 190cm. Podopieczny ma guza, jest prawostronnie sparaliżowany, porusza się samodzielnie. Senior potrzebuje pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu, w prowadzeniu domu, nie wymaga wstawania w nocy. Pan chodzi na gimnastykę, ergoterapie oraz do logopedy. Mieszka w domku jednorodzinnym.Do dyspozycji Opiekunki własny pokój, własna łazienka, Internet.Obowiązki: -prowadzenie domu-zakupy-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach-wspólne aktywne spędzanie czasu-dbanie o ogródWymagania:- język niemiecki dobry- doświadczenie w opiece- dyspozycyjność- chęć i gotowość do wyjazduSPRAWDZONA OFERTA ! Zapewniamy: * Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie * Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO * Podwójne diety i premie na Święta * Zwrot kosztów podróży lub transport* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i PolskiKONTAKT:tel: 570 718 736 tel: 731 913 716Lub wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy!)pracujemy w dni robocze od 8 do 16Zapraszamy!
Altdorf (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 129.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top