Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

18 kwietnia 2019
InterKadra Sp. z o.o. od 2006 roku jest renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy (Certyfikat MGiP nr 3372),obejmującą swoim działaniem rynek krajowy i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Miejsce pracy:Niemcy Zadania Opiekunki: wykonywanie prostych prac domowych, związanych z codziennym funkcjonowaniem, a zatem gotowanie posiłków, pranie, sprzątanie, robienie zakupów. Z zakresu opieki będą to: opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna, pomoc w codziennych czynnościach, dbałość o jej dobre samopoczucie. Oferujemy:- Legalne i bezpieczne zatrudnienie- Premię wiosenną +200€- Opłacone składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej (4765,00 zł brutto!)- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od znajomości j. niemieckiego od 4tyś zł netto/mies- Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie- Elastyczne terminy wyjazdów- Organizujemy i opłacamy dojazd do i z Niemiec- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC, A1, Ekuz- 1 czytelna umowa- ciągłość ubezpieczenia Wymagania:- podstawowa znajomość j. niemieckiego- doświadczenie rodzinne w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,- mile widziane prawo jazdy,- dyspozycyjność na min. 6 tygodni W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: - zadzwoń 12 290 44 21- wyślij SMS o treści: OPIEKA na nr: 666 826 904 oddzwonimy- odwiedź nas: Kraków, ul. Wodna 2b    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Rzeszów,Krosno,Sanok,, Kielce (Niemcy)
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje ekipy sprzątającejposzukujemy zarówno pojedynczych osób jak i 2 osobowych zespołówPraca polega na dokładnym oczyszczeniu hal dla zwierząt tj. drób, usunięciu starych ściółek Czyszczenie odbywa się głównie za pomocą myjek ciśnieniowych.Wynagrodzenie: 8,5 funtów na godzinę (1360 funtów miesięcznie), po 3 miesięcznym okresie próbnym wzrasta do 9,5 funtów, możliwość wyrabiania nadgodzinMiejsce pracy: Okolice miasta Bristol, AngliaZakres obowiązków i wymagania:język angielski A2/B1 - kounikatywna znajomośćPrawo jazdy Bwięcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy o pracęosoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w angielskim na adres mailowy: W temacie prosimy wpisać:  sprzątanie Angliaproszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji
Bristol (Wielka Brytania)
Miejsce: Bitburg ( ok 30 km od Trewiru) Data wyjazdu: 2019-04-27 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1550 € netto/ miesiąc Znajomość języka: dobry Podopieczny: Podopiecznym jest 74-letni mężczyzna (185 cm wzrostu, 75 kg). Senior porusza się przy balkoniku lub o lasce. Choruje na parkinsona (dobrze uregulowany lekami). Jakiś czas temu złamał rękę, w związku z czym potrzebuje nieco więcej pomocy niż poprzednio. Opis oferty: Mężczyźnie należy pomóc głównie przy higienie, toalecie (nosi pampersy, jednak stara się jeszcze samodzielnie korzystać z toalety), przebieraniu się. Seniorowi zdąża się raz w nocy wstać do toalety. Mężczyzna miesza z żoną ( nie wymaga opieki, jest samodzielna, do tej pory sama zajmowała się mężem). Do dyspozycji opiekunki jest osobne piętro (3 pokoje, oddzielna łazienka, internet, TV). Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego, niepalącej, czynnym prawem jazdy oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1550 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Bitburg (Niemcy)
InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:Opiekun/ka osób starszych w Niemczech: Wyjazd do Pani Rosiny (71l.) + premia 200 EUR bruttoMiejsce pracy: LeiwenAtuty oferty:w bliskiej okolicy sklepy/ aptekabez wstawania nocnegowolne popołudniapremia wiosenna 200 EUR bruttoOpis oferty i zadań: Do opieki jest podopieczna w wieku 71 lat, mieszkająca na obrzeżach miasta. Seniorka cierpi na demencję i ma raka płuc. Ogólnie jest osobą mobilną, sporadycznie korzysta z rollatora lub laski. Trzy razy w tygodniu przyjeżdża do Seniorki córka i zabiera ją do siebie. Pani Barbara lubi spędzać czas leżąc i oglądając seriale. Do zadań należy: pomoc w ubieraniu/myciu, prowadzenie gospodarstwa domowego, podawanie lekarstw.Oczekiwania:dobra znajomość języka niemieckiego,doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku, prawo jazdy,życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych.Oferujemy:wynagrodzenie 1350 EUR netto (za miesiąc)+ premia!legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1),składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4765 zł brutto),podpisanie jednej, czytelnej umowy,możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC,zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie,pokrycie kosztów podróży w obie strony,opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7.
Opole (opolskie)
Miejsce: Haga Data wyjazdu: 2019-04-24 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1450€ Znajomość języka: komunikatywny Podopieczny: Opieka nad 92-letnim Panem, senior warzy 70 kg, mierzy 170 cm. Szukamy Pani z mocnym komunikatywnym niemieckim i doświadczeniem w opiece. Opis oferty: Porusza się na wózku inwalidzkim, należy pomóc mu przy przechodzeniu z łóżka na wózek, ma demencję, należy pomóc przy higienie, toalecie, pomoc przy przebieraniu się, występuje pełnia inkontynencja . Podopieczny wstaje ok 9 , ok 13 je obiad do godz. 15 popołudniowa drzemka, ok. godziny 20 kładzie się spać. Senior mieszka z żoną , nie wymaga opieki . Należy także zająć się gospodarstwem domowym . Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym, do dyspozycji jest osobna łazienka, Internet, Tv. Wynagrodzenie : 1350 €-1450 € + zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Haga (Niemcy)
11 kwietnia 2019
Dla naszego partnera – niemieckiej rodziny poszukujemy Niani dla rocznego dziecka zainteresowanej podjęciem zatrudnienia w bliskiej okolicy Marburga. Opis stanowiska: opieka i dbanie o wszechstronny rozwój rocznego dziecka, wsparcie rodziców w wychowywaniu dziecka, dbanie o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie wychowanka, planowanie wyżywienia i dbanie o higienę dziecka. Wymagania: doświadczenie w pracy jako guwernantka, opiekunka, niania, nauczyciel wczesnoszkolny, wykształcenie wyższe pedagogiczne, psychologiczne lub pokrewne biegła znajomość języka niemieckiego, miłe, ciepłe usposobienie oraz wysoka kultura osobista, posiadanie aktywnego prawa jazdy kategorii B, gotowość do relokacji i podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec pełnienie obowiązków o różnych porach dnia, również w nocy w zależności od potrzeb. Oferujemy: możliwość wyboru modelu zatrudnienia między niemiecką umową o pracę a własną działalnością gospodarczą na terenie Niemiec, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość zakwaterowania bezpośrednio u rodziny, pomoc w zakresie przygotowania dokumentów oraz relokacji.
Marburg (Niemcy)
9 kwietnia 2019
InterKadra Sp. z o.o. od 2006 roku jest renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy (Certyfikat MGiP nr 3372),obejmującą swoim działaniem rynek krajowy i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Miejsce pracy:Niemcy Zadania Opiekunki: wykonywanie prostych prac domowych, związanych z codziennym funkcjonowaniem, a zatem gotowanie posiłków, pranie, sprzątanie, robienie zakupów. Z zakresu opieki będą to: opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna, pomoc w codziennych czynnościach, dbałość o jej dobre samopoczucie. Oferujemy:- Legalne i bezpieczne zatrudnienie- Premię wiosenną 200 EUR- Opłacone składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej (4765,00 zł brutto!)- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od znajomości j. niemieckiego od 4tyś zł netto/mies- Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie- Elastyczne terminy wyjazdów- Organizujemy i opłacamy dojazd do i z Niemiec- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC, A1, Ekuz- 1 czytelna umowa- ciągłość ubezpieczenia Wymagania:- podstawowa znajomość j. niemieckiego- doświadczenie rodzinne w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,- mile widziane prawo jazdy,- dyspozycyjność na min. 6 tygodni W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: - zadzwoń 12 290 44 21- wyślij SMS o treści: OPIEKA na nr: 666 826 904 oddzwonimy- odwiedź nas: Kraków, ul. Wodna 2b    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Mielec (podkarpackie)
9 kwietnia 2019
InterKadra Sp. z o.o. od 2006 roku jest renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy (Certyfikat MGiP nr 3372),obejmującą swoim działaniem rynek krajowy i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.   InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Miejsce pracy: Niemcy   Zadania Opiekunki: wykonywanie prostych prac domowych, związanych z codziennym funkcjonowaniem, a zatem gotowanie posiłków, pranie, sprzątanie, robienie zakupów. Z zakresu opieki będą to: opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna, pomoc w codziennych czynnościach, dbałość o jej dobre samopoczucie.   Oferujemy: - Legalne i bezpieczne zatrudnienie - Premię wiosenną 200 EUR brutto - Opłacone składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej (4765,00 zł brutto!) - Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od znajomości j. niemieckiego od 4tyś zł netto/mies - Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie - Elastyczne terminy wyjazdów - Organizujemy i opłacamy dojazd do i z Niemiec - dodatkowe ubezpieczenie NW i OC, A1, Ekuz - 1 czytelna umowa - ciągłość ubezpieczenia   Wymagania: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego - doświadczenie rodzinne w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku, - mile widziane prawo jazdy, - dyspozycyjność na min. 6 tygodni   W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: - wyślij SMS o treści: OPIEKA na nr: 666 826 904 oddzwonimy - odwiedź nas: Kraków, ul. Wodna 2B Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Kielce (świętokrzyskie)
Agencja PRAN nr cert.1223. Mieszkasz w okolicach Nijkerk, lubisz sprzątać i szukasz pracy dorywczej? TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY. Miejsce pracy: NijkerkStart pracy: OD ZARAZ Opis stanowiska:Praca polega na utrzymaniu czystości w zakładzie produkcyjnym.Do Twoich obowiązków należeć będzie sprzątanie kantyny, korytarzy, szatni oraz toalet. Praca dorywcza w godzinach +/- 8:00 do +/- 13:00 Wymagania: - język angielski lub holenderski umożliwiający komunikację;- własne zakwaterowanie w okolicach Nijkerk;- własny środek transportu. Oferujemy: - pracę dorywczą stawkę 9,92€ brutto/h;- pracę w miłej atmosferze w nowoczesnej firmie;- 20/25g tygodniowo,- pracę na dłuższy czas.   Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO"  
Nijkerk (Holandia)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 13.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top