Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

  Firma CJ KONIK poszukuje dla jednego ze swoich niemieckich klientów osób chętnych do pracy przy sprzątaniu campingów Miejsce pracy : Niemcy okolice KoblencjiTermin wyjazdu : od zaraz Wynagrodzenie : od 8€ netto/h 40/45 h tygodniowo Wymagania : - Dyspozycyjność- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie podstawowym Zapewniamy: - Legalne zatrudnienie - Umowę polską wraz ze wszystkimi składkami w Niemczech - Terminowość wypłat wynagrodzenia - Darmowe zakwaterowanie i wyżywienie - Opiekę i stały kontakt z Koordynatorem - Nie pobieramy żadnej prowizji Nie zwlekaj , już dzisiaj czekamy na twoje zgłoszenie !!! Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,, Pracodawca Godny Zaufania". Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas Czekamy właśnie na Ciebie. adres biura : Centrum Językowe Konik Słowiańska 17/1 67-200 Głogów pracadla opiekunek24.pl/ www.arbeitsvermittlungk onik24.de/ tel: 534 603 100 - szefowa firmy tel: 576 115 628
Głogów (Niemcy)
Firma CJ KONIK poszukuje dla jednego ze swoich niemieckich klientów osób chętnych do pracy przy sprzątaniu campingów Miejsce pracy : Niemcy okolice KoblencjiTermin wyjazdu : od zarazWynagrodzenie : od 8€ netto/h 40/45 h tygodniowo Wymagania :- Dyspozycyjność- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie podstawowym Zapewniamy:- Legalne zatrudnienie- Umowę polską wraz ze wszystkimi składkami w Niemczech- Terminowość wypłat wynagrodzenia- Darmowe zakwaterowanie i wyżywienie- Opiekę i stały kontakt z Koordynatorem- Nie pobieramy żadnej prowizji Nie zwlekaj , już dzisiaj czekamy na twoje zgłoszenie !!! Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem,, Pracodawca Godny Zaufania".Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas Czekamy właśnie na Ciebie. adres biura :Centrum Językowe KonikSłowiańska 17/167-200 Głogówpracadla opiekunek24.pl/arbeitsvermittlungk onik24.de/ tel: 534 603 100 tel: 576 115 628
Głogów (Niemcy)
Miejsce: Cochem Data wyjazdu: 2020-08-22 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1000 € netto/ miesiąc Znajomość języka: brak Podopieczny: Poszukujemy osoby bez znajomości j. niemieckiego do opieki nad 85-letnią Panią. Opis oferty: Poszukujemy opiekunki do opieki nad 85-letnią Panią. Podopieczna ma lekką cukrzycę, problemy z chodzeniem ( wózek inwalidzki) - należy pomóc w przechodzeniu z łóżka na wózek ( nie trzeba Pani transferować) Pani trzeba pomóc w higienie, toalecie, przebieraniu się oraz gospodarstwie domowym. Pani jest umysłowo sprawna, nie ma inkontynencji, nie trzeba wstawać w nocy. Pani mieszka z mężem (nie wymaga opieki ) - rozumie Polski , pomaga przy swojej żonie, często gotuje obiady. Do dyspozycji opiekunki w pełni umeblowany pokój z TV, dostępem do internetu. Rodzina jest bardzo miła, jest to nasze sprawdzone zlecenie. Wynagrodzenie: 1000 € netto/ miesiąc + zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Cochem (Niemcy)
Miejsce: Hagen (okolice Wuppertalu) Data wyjazdu: 2020-08-14 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1500 € netto/ miesiąc Znajomość języka: dobry Podopieczny: Podopiecznym jest samotnie mieszkający 77-letni mężczyzna (180 cm, 65 kg). Senior jest po wylewie, ma sparaliżowaną lewą stronę- porusza się na wózku inwalidzkim (potrzebuje pomocy w przechodzeniu z łóżka na wózek- pomaga przy transferze). Opis oferty: Do seniora raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst, 2-3 razy w tygodniu fizjoterapeuta. Mężczyzna ma założony cewnik )należy opróżniać woreczek cewnikowy). Do głównych obowiązków należy pomóc w higienie, toalecie, przebieraniu się, prysznicu, transferze. Należy również zająć się domem. Na miejscu znajduje się samochód - prawo jazdy nie jest wymagane. Do dyspozycji duży pokój (30 m2), osobna łazienka, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1500 € netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Hagen (Niemcy)
Miejsce: Hunderdorf (ok 60 km od Ratyzbony) Data wyjazdu: 2020-08-25 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1450 € netto/ miesiąc Znajomość języka: podstawowy Podopieczny: Podopieczną jest 87-letnia seniorka (174 cm, 70 kg). Kobieta choruje na cukrzycę (Pflegedienis podaje insulinę). Porusza się na wózku inwalidzkim lub za pomocą rollatora. Zdarzają jej się kilkusekundowe omdlenia. Opis oferty: Należy pomóc jej głównie w czynnościach związanych z higieną, toaletą (korzysta z toalety lub ma zakładane pampersy), prysznicem, przebieraniem się. Seniorce zdarza się raz w nocy wstać do toalety. Mieszka z 86-letnim mężem. Choruje na demencję- bywa zdezorientowany, jest zapominalski. Większość czynności higienicznych wykonuje samodzielnie, potrzebuje ewentualnie małego wsparcia np. przy goleniu. Porusza się za pomocą laski. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. gotowanie, drobne prace porządkowe. Większe zakupy robi rodzina. Do dyspozycji osobny w pełni umeblowany pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z lepszą podstawową znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1450 € netto/ miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Hunderdorf (Niemcy)
Miejsce: Radolfzell (20 km od Konstancji) Data wyjazdu: 2020-08-08 Długość zlecenia: 6 tygodni Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc Znajomość języka: komunikatywny Podopieczny: Podopieczną jest 86 letnia, samotnie mieszkająca seniorka. Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, porusza się przy balkoniku, cierpi na niewydolność serca, bardzo słabo widzi. Opis oferty: Jest częściowo inkontynentna (inkontynencja moczowa- nosi wkładki). Należy jej głównie pomóc w czynnościach codziennych tj. przy higienie, prysznicu, toalecie, przebieraniu się. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Osobą kontaktową jest córka- mieszka w pobliżu. Do dyspozycji jest osobny, w pełni umeblowany pokój, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc + zwrot kosztów podróży + BONUS Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Radolfzell (Niemcy)
Miejsce: Burgstetten ( ok 30 km od Stuttgartu) Data wyjazdu: 2020-08-13 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc Znajomość języka: komunikatywny Podopieczny: Podopieczną jest 91-letnia samotnie mieszkająca seniorka (156 cm, 80 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, porusza się przy balkoniku. Bywa zapominalska- NIE cierpi na demencję. Opis oferty: Kobieta potrzebuj głównie wsparcia w czynnościach związanych z higieną, przebieraniem się. Sama korzysta z toalety- również w nocy (BRAK nocnego wstawania). Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Seniorka mieszka w większej wsi (dostępna jest piekarnia, sklep, apteka, lekarz), większa miejscowość znajduje się ok 10 min jazdy autobusem. Większe zakupy robi rodzina. Do dyspozycji jest w pełni umeblowany pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością j. niemieckiego, niepalącej oraz z doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1400 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Stuttgart, Frankfurt Nad Menem, Augsburg (Niemcy)
3 sierpnia 2020
"Opiekunka Seniora 24" oferuje zatrudnienie jako opiekun/opiekunka osób starszych w Niemczech. Nasza firma za główny cel stawia sobie pomoc seniorom w codziennym życiu oraz stworzenie im dobrych warunków w otoczeniu troskliwych osób. Opieka polega na pomocy we wszystkich codziennych czynnościach – m. in. w myciu, ubieraniu, toalecie, utrzymywaniu higieny osobistej, spożywaniu posiłków, przyjmowaniu lekarstw, spacerach. Oferujemy: • legalne zatrudnienie • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do doświadczenia (znajomości języka, zakresu obowiązków) • ubezpieczenie w NFZ • umowa zlecenie, zaświadczenie A1, karta EKUZ • elastyczne terminy wyjazdów • bezpłatne przejazdy w obie strony • 24-godzinna infolinie dla pracowników • stałe wsparcie koordynatorów na terenie Niemiec • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie • propozycje wyjazdów dostosowane do indywidualnych oczekiwań kandydatów • sprawdzone miejsca pracy, naszych podopiecznych znamy osobiście. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem 507-428-300, wysłanie zgłoszenia na adres e-mailowy lub odwiedzenie naszego biura, które znajduje się przy ul. Mickiewicza 3/5, 21-100 Lubartów. Jeśli jesteś zainteresowany lub znasz kogoś kto chciałby pomagać innym przy tym zarabiając - czekamy na telefon :)
Stuttgart, Regensburg, Norymberga, Monachium (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 12.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top