Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Wczoraj
Vital Resorts zatrudni POKOJOWĄ.   Oferujemy pracę na stałe w małym ośrodku w Świeradowie Zdroju. Praca w godzinach 8-16. Do obowiazków należy sprzątanie pokoi oraz pomoc przy przygotowywaniu śniadań.   CV prosimy kierować za pośrednictwem strony.
Świeradów Zdrój (dolnośląskie)
Wraz z silnym rozwojem Vital Resorts zatrudni do jednego ze swoich hoteli w Pobierowie RECEPCJONISTKĘ/TĘ z dobrą znajomością j. niemieckiego   Oczekiwania: • wykształcenie minimum średnie; • doświadczenie w pracy recepcjonisty; • umiejętność dobrej organizacji pracy; • dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego; • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel); • miła aparycja i usposobienie; • entuzjazm i zapał do pracy; • dyspozycyjność.   W zamian oferujemy: • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i posiadanego doświadczenia wraz z premiami uznaniowymi; • szansę rozwoju zawodowego i osobistego.   Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem strony z dopiskiem „Aplikacja Recepcjonista” oraz z następującym oświadczeniem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
Pobierowo (zachodniopomorskie)
Wraz z rozwojem firmy Vital Resorts zatrudni do jednego ze swoich hoteli   RECEPCJONISTĘ/KĘ z dobrą znajomością j. niemieckiego miejsce pracy: Świeradów Zdrój godziny pracy: ustalane wg grafiku na cały miesiąc   Oczekiwania: miła aparycja oraz usposobienie entuzjazm w wykonywaniu zadań powierdzanych do wykonania w ciągu dnia wykształcenie minimum średnie umiejętność dobrej organizacji pracy dobra znajomość j. niemieckiego   W zamian oferujemy: wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego umowa regulująca zatrudnienie szansa rozwoju osobistego   Aplikacje prosimy wysyłać z dopiskiem „Aplikacja Recepcjonista” oraz z następującym oświadczeniem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".    
Świeradów Zdrój (dolnośląskie)
Poszukuje do ekskluzywnego hotelu 4, 5* kandydatow z dobra znajomoscia jezyka niemieckiego na stanowska takie jak: Kucharz, kelner/ka, pomoc sniadaniowa, pokojowka, rezpetionista/ka (mile widziane pary).Prac sezonowa od 01.12.2017 do 31.03.2018. Rejon: Montafon – Austria (najwiekszy region narciarski Voralbergu). - Kelner/ka bez Inkasso netto 1.600, - Euro- Pomoc/kelnerka sniadaniowa netto 1.500, - Euro- Kucharz lub pomoc kuchenna netto 1.400, - - 1.500, - Euro- Pokojowka netto 1.400, - do 1.450, - Euro- Rezeptionist/ka netto 1.500, - do 1.600, - Euro+ Zakwaterowanie + wyzywienie gratisWymagane:- Dobra znajomosc jezyka niemieckiego (Warunke konieczny: minimum B2/C1)- Doswiadczenie w pracy na wyzej wymionionym stanowisku- Kierunkowe wyksztalcenie mile widziane- Samodzielnosc, odpowiedzialnosc, dobra ogranizacja pracyPracodawca zapewnia:- Umowe o prace na austriackich warunkan zawarta bezposrednio z pracodawca - Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie- 6 dni pracy w tygodniu (48 godz.), 1 dzien wolny- Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne- Zakwaterowanie i wyzywienie gratisZainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjeciem.Kontakt: 0049160-2163542 (w godz. 8.30-16.00)
Montafon (Austria)
15 października 2017
Poszukujemy osoby do pracy w pensjonacie w Bukowinie Tatrzańskiej: KUCHARZ/POMOC KUCHENNA/KELNER/POMOC W PENSJONACIE. Możliwość elastycznych warunków pracy, a także zakwaterowania na miejscu. Gwarantujemy wyżywienie w godzinach pracy. Zależy nam na uczciwych, rzetelnych i pracowitych osobach. Możliwość pracy na pełen etat, na stałe lub sezonowej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 888 850 585
Bukowina Tatrzańska (małopolskie)
12 października 2017
FallWork Sp z o.o. to jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:Pracownik Kawiarni na LotniskuMiejsce pracy: POZNAŃ ŁAWICAZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa stanowiska gastronomicznego na terenie strefy wolnocłowej;-obsługa Klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień;-obsługa ekspresu do kawy, przygotowywanie posiłków i dbanie o funkcjonowanie zaplecza;WYMAGANIA:-posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej (Sanepid) ;-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do niedzieli;-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;-posiadanie statusu osoby niekaranej;-dobra organizacja pracy własnejOFERUJEMY:-pracę na pełen etat od zaraz;-konkurencyjne wynagrodzenie wraz z premią frekwencyjną oraz premią za realizację celów ;-umowę zlecenie na początek z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą;-możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym;-atrakcyjne miejsce pracy pełne nowych wyzwań;-możliwość doskonalenia umiejętności językowych Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji, CV na adres e-mail: @ , bądź kontakt bezpośrednio do biura lub pod nr tel.: 790790445.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Poznań (wielkopolskie)
12 października 2017
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231) w związku z dynamicznym rozwojem klienta z Poznania poszukuje kandydatów na stanowisko:EKSPEDIENT/EKSPEDIENTKAMiejsce: Poznań, ŁawicaWymagania: – dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym;– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;– dobra organizacja pracy własnej;Obowiązki:– obsługa Klientów;- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego;– dbałość o ekspozycje towaru;Oferujemy:– umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace bezpośrednio z firmą ;– pracę w systemie zmianowym;– atrakcyjną stawka wynagrodzenia wraz z premią;– pracę z praktycznym zastosowaniem języka angielskiego;- możliwość zdobycia doświadczeniaZainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalulub kontakt telefoniczny pod nr tel.: 790790445.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Poznań (wielkopolskie)
12 października 2017
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisko:   Pizzer – Poznań Grunwald   Wymagania: - posiadanie aktualnej książeczki sanepidu - doświadczenie na stanowisku - kilku miesięczne - komunikatywność, sumienność - chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym - punktualność   Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie 17 zł brutto /h - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - pracę w energicznym zespole, - możliwość dodatkowych godzin   Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny pod nr tel.: 790790445.   Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 ze zm.)".
Poznań (wielkopolskie)
12 października 2017
Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.   Opis stanowiska Pomocnik kuchenny dba o stan magazynowy w kuchni oraz pomaga przy transporcie brudnych naczyń do zmywarki. Pomocnik kuchenny rozładowuję towar dostarczony do kuchni, opróżnia kosze na śmieci itp Wymagania - komunikatywna znajomość j. angielskiego - pracowitość - możliwość szybkiego wyjazdu do pracy na min 6 miesięcy Nasza oferta Hotel położony w małym miasteczku w Anglii w hrabstwie Worcestershire. Hotel oferuję: - wynagrodzenie 7,50 GBP/h brutto - tanie zakwaterowanie 45 GBP/tydzień pokój 2 osobowy ze wszystkimi rachunkami - umowe na 12 miesięcy - ponad 5 tyg płatnego urlopu w roku - darmowe wyżywienie podczas pracy - miłą atmosferę w pracy      
Andrychów, Inwałd, Sucha Beskidzka, Zator (Wielka Brytania)
Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta – istniejącej od ponad 45 lat sieci lokali gastronomicznych specjalizujących się w daniach z ryb – poszukujemy pracowników na stanowisko: Kelnerka - sprzedawca Miejsce pracy: Wyspa Sylt, Niemcy   Wymagania: - znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - doświadczenie na stanowisku sprzedawcy/ kelnera, - gotowość do podjęcia pracy od zaraz.   Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę gości w bistro na wyspie Sylt.   Warunki zatrudnienia: - niemiecka umowa o pracę, - wynagrodzenie: 1870-1900€/msc brutto, - zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, - praca 5 dni w tygodniu, - możliwość podjęcia pracy od zaraz, - przygotowanie umów o pracę i innych formalności w j. niemieckim.   APLIKUJ!   Wyślij CV na adres mailowy. Osoba do kontaktu: Beata, tel. 536 275 320.   Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.
Sylt (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 37.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top