Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

17 kwietnia 2019
Poszukujemy osób chętnych do pracy w gastronomii. Wolne stanowiska pracy to: pomoc kuchenna, kucharz, kelnerka/obsługa klienta. Warunki pracy do uzgodnienia.Kontakt pod numerem tel:601428252
Gliwice, (śląskie)
16 kwietnia 2019
Stawka 13 zł/godz. netto 
Polanów (zachodniopomorskie)
     Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i  legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.      OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:     OSOBA PRZYGOTOWUJĄCA POSIŁKI KUCHARZ/ KUCHARKA W SZPITALU   Miejsce pracy: Wrocław, Psie pole     Oferujemy: Umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od preferencji kandydata) Wynagrodzenie: 3350 zł brutto (2400 netto)  Stałe godziny pracy od 6 do 14 Zatrudnienie bezpośrednie        Obowiązki: Przygotowywanie posiłków w zakresie żywienia zbiorowego Utrzymanie porządku Współpraca z pozostałym personelem (pomoce kuchenne), Obsługa maszyn gastronomicznych, Przestrzeganie zasad dobrej praktyki w trakcie całego procesu produkcyjnego, Przestrzeganie przepisów sanitarnych oraz przepisów BHP i Ppoż.        Wymagania: Mile widziana aktualna książeczka sanepidowska Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku Dobra organizacja pracy Dyspozycyjność do pracy weekendy Komunikatywność i otwartość na kontakty z innymi ludźmi Sumienność i rzetelność Dbanie o czystość w miejscu pracy   Sposób aplikowania:                                    W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych.  Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.   Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Marcin Gorczakowski   Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,   Nr tel. 71 3438073, kom. 790 613 052,   (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654)  
Wrocław (dolnośląskie)
     Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i  legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.      OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA DO PRACY WE WROCŁAWIU NA STANOWISKU:   POMOC KUCHENNA   Miejsce pracy: Wrocław, Psie pole, ul. H. M. Kamieńskiego       Oferujemy: Umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od preferencji kandydata) Wynagrodzenie: 2250 zł brutto plus do 15 % premii uznaniowej Stałe godziny pracy od  godziny 6.00 do 14.00 Zatrudnienie bezpośrednie        Obowiązki: Pomoc w przygotowywaniu posiłków Utrzymanie porządku Współpraca z szefową kuchni, Obieranie i krojenie warzyw, Wstępna obróbka mięsa, Obsługa maszyn gastronomicznych, Utrzymanie stanowiska pracy w czystości.          Wymagania:   Mile widziana aktualna książeczka sanepidowska Dobra organizacja pracy Dyspozycyjność do pracy weekendy Komunikatywność i otwartość na kontakty z innymi ludźmi Sumienność i rzetelność Dbanie o czystość w miejscu pracy Doświadczenie w branży gastronomicznej NIE jest wymagane (mile widziana   umiejętność sprawnego posługiwania się nożem)     Sposób aplikowania:   Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych.    Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.   Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Marcin Gorczakowski   Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,   Nr tel. 71 3438073, 790 613 052,    (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654)       Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.     Agencja Pracy Koncepcja   50-010 Wrocław, ul. Podwale 62/2,   Nr tel. 71 3438073, kom.690204470, kom.792 785242        
Wrocław (dolnośląskie)
EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Gloucestershire (luksusowe hotele + spa) poszukuje Kelnerów/Kelnerek oraz Barmanów/Barmanek do pracy stałej. Warunki zatrudnienia:  kontakt stały zawierany bezpośrednio z pracodawcą  wynagrodzenie 18,200-19,500 GBP - zależne od doświadczenia zawodowego 45 godz./tygodniowo  28 dni płatnego urlopu  wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego  zapewnione zakwaterowanie (pokój wspólny/podwójny -150 GBP miesięcznie)  Wymagania:  dobra znajomość angielskiego - min. B1/B2  doświadczenie zawodowe min. 2-3 lata na wymaganym stanowisku gotowość do wyjazdu do Anglii  Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim za pośrednictwem strony.
Gloucester (Wielka Brytania)
10 kwietnia 2019
Nowy lokal w Galerii Handlowej Hit w Nowym Dworze Mazowieckim oferować będzie zdrowe i dietetyczne: słodycze, desery, napoje, przekąski i szybkie dania. Oferować będziemy również klasyczne słodkości, kawę, herbatę i lody. Jeżeli chcesz być częścią naszej załogi to zapraszamy do kontaktu: 512 090 509 Studenci mile widziani. W zależności od stanowiska oferujemy 12 zł - 15 zł netto na godzinę.
Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 22.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top