Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

KARENA S.A. – pracodawca najlepszych... i tak od ponad 25 lat.   Jako firma rozwijamy się oraz doskonalimy nieprzerwanie od ponad 25 lat. Specjalizujemy się w Spedycji Krajowej oraz Międzynarodowej, a także w Działaniach handlowych w branży paliw stałych. Prowadzimy również partnerską placówkę Alior Banku.   Nasza Firma posiada wyodrębniony Dział HR, którego celem jest pozyskanie najlepszych pracowników, później ich rozwój, motywacja i zatrzymanie w firmie na dłużej. Do tego celu wykorzystujemy najskuteczniejsze metody rekrutacji i selekcji kandydatów. Rozwijamy nasz Dział HR, dlatego poszukujemy pracownika na stanowisko:   Asystent/ka HR Managera Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie     Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za: - wsparcie codziennych działań HR Managera, - prowadzenie działań administracyjno-kadrowych, - przygotowywanie pism oraz archiwizowanie dokumentacji, - ścisłą współpracę z innymi działami firmy, - udział w rekrutacji pracowników oraz partnerów biznesowych, - zaopatrzenie biura, - wykonywanie innych prac administracyjnych zleconych przez przełożonego.   Jesteś odpowiednim kandydatem jeśli: - wiesz, że chcesz rozwijać się w obszarze HR, - interesujesz się prawem pracy, - posiadasz wykształcenie wyższe, min. licencjackie (mile widziane wykształcenie kierunkowe), - charakteryzuje Cię ponadprzeciętna organizacja pracy i czasu, - cechujesz się elastycznością i otwartością na róznorodne zadania, - cenisz sobie porządek w swojej przestrzeni pracy.   Oferujemy dla Ciebie: - pracę, która nie będzie nudna i monotonna, - stabilizację zatrudnienia (umowa o pracę), - bogaty pakiet benefitów pracowniczych (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, bony świąteczne), - pracę od poniedziałku do piątku, godz. 08:00-16:00 lub 07:00-15:00, - przyjazny i skuteczny system wdrożenia i adaptacji oraz wsparcie na każdym jego etapie.   Jeśli chcesz pracować w naszym Dziale HR i jednocześnie spełniasz przedstawione powyżej wymagania wyślij do nas swoje CV.   Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.   Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Siemianowice Śląskie (śląskie)
A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy, rekruterzy, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partners pracowników. A&J Partners este prezent pe piață de peste 12 ani fiind lider în oferte de muncă pentru cei care se ocupă de îngrijirea persoanelor vârstnice în Germania, este de asemenea lider în plasarea forței de muncă. Societatea a primit distincția „Angajatorul recomandat”, fiind creată de către o echipă implicată și dornică de a ajuta. Personalul este compus de coordonatori, recrutori, iar persoanele angajate de către A&J Partners pot beneficia de un sprijin juridic și din domeniul resurse umane.   PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM RUMUŃSKIM Lucrător birou cu LIMBA ROMÂNĂ   Miejsce pracy do ustalenia: BYTOM / KRAKÓW / WARSZAWA Locul: Zona centrală orașul: Bytom, Kraków, Warszawa (Polonia)   Nr ogłoszenia: AJP/174/191017/BJ Opis stanowiska:  Descrierea postului: - Kontakt telefoniczny i mailowy w języku rumuńskim – to nie jest sprzedaż tylko obsługa Klienta. - Pozyskiwanie kandydatów do pracy zgodnych z poszukiwanym profilem. - Prace administracyjne i wsparcie bieżącej pracy biura. Wymagania:  Cerințele: - Bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego. - Dobra znajomość języka polskiego lub niemieckiego – warunek konieczny. - Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem. - Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i językowych. - Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań. - Praktyczna znajomość narzędzi MS Office. Gwarantujemy:  Garantăm: - Praca stacjonarna w biurze na terenie Polski do uzgodnienia (Bytom, Kraków, Warszawa). - Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę. - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. - Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy. - Możliwość codziennej pracy z językiem obcym i szlifowanie swoich umiejętności. - Pomoc w relokacji dla osób z poza okolicy miasta Bytom. - Udział w wydarzeniach firmowych. - Pracę biurową od poniedziałku do piątku.   APLIKOWANIE / APLICARE: W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/174/191017/BJ UWAGA – APLIKACJE BEZ TEJ INFORMACJI NIE ZOSTANĄ ROZPATRZONE. Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres mailowy. Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Krakow (małopolskie)
A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 13 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy z językiem niemieckim, rekruterzy opiekunek, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partners pracowników. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do biura w Centrum Bytomia osoby na stanowisko: Pracownik działu rekrutacji - Rekruter Miejsce: Centrum miasta Bytom   NUMER OGŁOSZENIA: AJP/161/181017/B3 Opis stanowiska / Zakres obowiązków: - Zadaniem pracownika w dziale rekrutacji/HR jest wstępna selekcja zgłoszeń osób zainteresowanych podjęciem pracy. - Przeprowadzanie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych i przedstawianie warunków współpracy. - Wprowadzanie danych i zarządzanie bazą kandydatów chętnych do pracy. - Informowanie kandydatów o aktualnych ofertach pracy. - Wsparcie bieżącej pracy działu i dbanie o pozytywny wizerunek firmy. Wymagania: - Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub/i w obsłudze klienta. - Znajomość języka niemieckiego mile widziana. - Chęć zdobycia doświadczenia w dziale rekrutacji. - Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i chęć pracy w zespole. - Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań. - Praktyczna znajomość narzędzi MS Office. Gwarantujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie i terminowa wypłata. - Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. - Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy. - Możliwość rozwoju dzięki szkoleniom i kursom zawodowym. - Udział w wydarzeniach firmowych w gronie optymistycznych i dynamicznych osób. - Elastyczne godziny pracy między 8:00-16:00 / 10:00-18:00, od poniedziałku do piątku. APLIKOWANIE: W temacie wiadomości prosimy koniecznie wpisać numer ogłoszenia: AJP/161/181017/B3 Imię i Nazwisko.Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres mailowy Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie)
A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy z językiem niemieckim, rekruterzy opiekunek, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partners pracowników. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do biura w Centrum Bytomia osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim Miejsce: Centrum miasta Bytom   NR OGŁOSZENIA: AJP/159/181017/B4 Opis stanowiska / Zakres obowiązków: - Zadaniem specjalisty ds. obsługi klienta jest przyjmowanie i rejestrowanie zamówień złożonych przez klientów w języku niemieckim. - Kompleksowe obsługiwanie korespondencji mailowej i zapytań telefonicznych od klientów niemieckojęzycznych. - Prawidłowe uzupełnianie danych w wewnętrznej bazie dla usprawnienia pracy działu. - Wsparcie telefonicznej koordynacji pracowników przebywających za granicą. - Zapewnianie dynamicznej pracy działu poprzez kreatywne i skuteczne rozwiązywanie problemów. - Budowanie długotrwałych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym. - Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy. Wymagania: - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. - Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta. - Zdolność do wspierania klientów poprzez poszukiwanie odpowiednich rozwiązań. - Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność określania priorytetów. - Dokładność w wykonywaniu zadań i komunikatywność. - Umiejętności nawiązywania dobrych relacji. - Praktyczna znajomość narzędzi MS Office. Gwarantujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę. - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. - Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy. - Podnoszenie kwalifikacji przez udział w szkoleniach, kursach. - Rozwój zawodowy poprzez wykorzystywanie języka niemieckiego w codziennej pracy. - Elastyczne godziny pracy między 8:00-16:00 / 10:00-18:00, od poniedziałku do piątku. - Bardzo dobrą lokalizację tzn. w nowoczesnym biurze w Centrum miasta. - Świetną atmosferę w pracy z ciekawymi, pozytywnymi ludźmi. APLIKOWANIE: W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/159/100417/B4 UWAGA – APLIKACJE BEZ TEJ INFORMACJI NIE ZOSTANĄ ROZPATRZONE. Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres mailowy Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Bytom (śląskie)
PROFESJA to Grupa Kapitałowa działająca w trzech obszarach: rekrutacja, szkolenia, projekty unijne. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa personalnego, począwszy od pozyskania do utrzymania najlepszych specjalistów. Prowadzimy rekrutacje stałe korzystając z zaawansowanych metod doboru i selekcji kandydatów, takich jak direct search i assessment center. W naszym Zespole cenimy ukierunkowanie na działanie, pasję oraz dobrą atmosferę pracy. Stawiamy na otwartość i elastyczność – jeśli szukasz pracy w korporacji, to nie u nas. Jeśli podzielasz nasze wartości, zapraszamy Cię do naszego Zespołu! Obecnie do naszego Zespołu rekrutacji poszukujemy osób na stanowisko:Asystent ds. rekrutacji / Młodszy specjalista ds. rekrutacji   Czym będziesz się zajmować? Będziesz realizować projekty rekrutacji stałych na specjalistyczne stanowiska, Będziesz prowadzić kompleksowy proces rekrutacyjny, w tym publikacja ogłoszeń, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, opracowanie raportów oceny Kandydatów, Będziesz miał okazję korzystać z zaawansowanych metod, takich jak direct search i assessment center, Będziesz dbał o jakość procesu rekrutacyjnego w trosce o Kandydatów oraz Klientów. Dołącz do Zespołu rekrutacyjnego Profesji! Poznasz tu ludzi pełnych pasji i zaangażowania w swoją pracę. Zapoznamy Cię z metodami naszej pracy i otrzymasz realną możliwość rozwoju. Czego oczekujemy od Kandydatów? Wiedzy i/lub doświadczenia z zakresu rekrutacji i selekcji Kandydatów, Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów, Chęci rozwoju w dziedzinie rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla, Pomysłowości i otwartości do szukania nowych rozwiązań, Ambicji i odwagi w dążeniu do celów. Warto do nas dołączyć! Oferujemy: Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, Benefity do wyboru: Multisport, opieka medyczna lub szkolenia, Możliwość uelastycznienia godzin pracy oraz pracy zdalnej, Udogodnienia dla matek z dziećmi, Laptop, telefon oraz komfortowe miejsce pracy, Pracę w młodym i kreatywnym Zespole w miłej atmosferze, Możliwość rozwoju swoich kompetencji i awansu.   Czekamy na Ciebie! Wierzymy, że każdy może znaleźć pracę odpowiednią dla siebie, która pozwoli mu w pełni wykorzystać swój potencjał. Jeśli spodobała Ci się nasza oferta, prześlij swoje CV. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.  Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Poznań (wielkopolskie)
17 października 2017
Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Specjalista ds. ZZL i BHP Miejsce pracy: okolice Ostrowa Wielkopolskiego   Opis stanowiska: Obsługa dokumentacji płacowej, ewidencja w systemie. Rozliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy oraz umów cywilno–prawnych. Sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem i rozwiązywaniem  stosunku pracy. Sporządzanie deklaracji z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz do US. Obsługa dokumentacji działu – korespondencja wewnętrzna. Prowadzenie dokumentacji związanej z egzekucjami z wynagrodzeń pracowników. Bieżący nadzór nad stanem bhp i p-poż w przedsiębiorstwie. Współudział w przedsięwzięciach dotyczących zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Udział w postępowaniach powypadkowych, prowadzenie obowiązującej w tym zakresie dokumentacji i ewidencji. Doradztwo w zakresie obowiązujących zadań i przepisów bhp i p-poż oraz ryzyka zawodowego i doboru właściwych środków ochrony indywidualnej i zbiorczej. Organizacja wstępnych, okresowych i specjalistycznych badań lekarskich.   Wymagania: Praktyczna znajomość rozliczania czasu pracy. Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Umiejętność rozliczania wynagrodzeń ze stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych. Umiejętność sprawnej organizacji pracy. Komunikatywność, analityczne i logiczne myślenie. Realizacja zadań związanych z BHP. Organizacja  i nadzór nad  przebiegiem działań związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy na terenie całej Firmy. Prowadzenie i sporządzanie wymaganej ewidencji i sprawozdawczości. Znajomość metodyki i przepisów z zakresu działania stanowiska.   Firma oferuje: Umowę o pracę. Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku. Możliwość rozwoju. Kursy oraz szkolenia. Niezbędne narzędzia pracy.
Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)
16 października 2017
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pronobel , do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy z doświadczeniem w obsłudze klienta na stanowisko:   Rekruter - HR (praca biurowa) Żory Obowiązki:   - samodzielne prowadzenie rekrutacji, - kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacyjnym (rozmowy telefoniczne, weryfikacja i selekcja), - koordynacja działań związanych z projektami rekrutacyjnymi, - prezentowanie oferty pracy, - zarządzanie oraz aktualizowanie bazy danych, - budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami.   Wymagania:   - min. roczne doświadczenie w kontakcie z klientami – warunek konieczny, - mile widziane wykształcenie lub doświadczenie w obszarze HR, - umiejętności w zakresie komunikacji i budowania relacji interpersonalnych, - terminowe i efektywne wywiązywanie się z powierzonych zadań, - bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu.   Oferujemy:   - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy, - świetną atmosferę w pracy, - pracę w dynamicznym i zgranym zespole, - rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe, - profesjonalne narzędzia pracy, - stabilność zatrudnienia. Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl   W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze z
Żory (śląskie)
16 października 2017
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pronobel , do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy z doświadczeniem w obsłudze klienta na stanowisko: Rekruter z językiem słowackim Żory     Obowiązki:   - samodzielne prowadzenie rekrutacji, - kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacyjnym (rozmowy telefoniczne, weryfikacja i selekcja), - koordynacja działań związanych z projektami rekrutacyjnymi, - prezentowanie oferty pracy, - zarządzanie oraz aktualizowanie bazy danych, - budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami.     Wymagania:   - bardzo dobra znajomość języka słowackiego, - min. roczne doświadczenie w kontakcie z klientami – warunek konieczny, - mile widziane wykształcenie lub doświadczenie w obszarze HR, - umiejętności w zakresie komunikacji i budowania relacji interpersonalnych, - terminowe i efektywne wywiązywanie się z powierzonych zadań, - bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu.   Oferujemy:   - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy, - bezpłatne lekcje języków obcych, - świetną atmosferę w pracy, - pracę w dynamicznym i zgranym zespole, - stacjonarną pracę biurową w centrum Żor, - rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe, - profesjonalne narzędzia pracy, - stabilność zatrudnienia.      Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl   W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."  
Żory (śląskie)
W związku z dynamicznym rozwojem firmy  CieploBadacz.pl , specjalizującej się w dziedzinie badań termowizyjnych , poszukujemy osób na następujące stanowisko pracy:KSIĘGOWAdo zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:• Księgowanie dokumentów finansowo-księgowych oraz prowadzenie ewidencji księgowych i ich uzgadnianie z kontami księgi głównej• Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz rozliczanie amortyzacji i umorzeń• Księgowanie dokumentacji związanej z inwentaryzacją majątku firmy• Współpraca z kontrolerami finansowymi podmiotów polskich• Współpracę w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych oraz dokumentów do badań rocznychod kandydatów oczekujemy:• Znajomości zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz CIT • Odpowiedzialności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań, dokładności, rzetelności i sumienności• Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności• Bardzo dobrej znajomości Microsoft Office• Zdolności analitycznych Oferujemy:stabilne zatrudnienie na umowie o pracę.Stwarzamy możliwości stałego rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności.Promujemy rozwój naszych pracowników oraz oferujemy doskonalenie niezbędnych kompetencji i umiejętności. Więcej informacji na stronie:  CieploBadacz.plCV wyślij na maila: info[ajt]cieplobadacz.plZainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres info[ajt]cieplobadacz.pl. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Wrocław (dolnośląskie)
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pronobel, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:   Pomoc biurowa z językiem niemieckim Miejsce pracy: Gliwice - Centrum Zakres obowiązków:   - prace administracyjno – biurowe, - nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą, - utrzymywanie dobrych relacji z klientami niemieckojęzycznymi. Wymagania:   - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny, - znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), - bardzo dobra organizacja pracy, - umiejętności negocjacyjne, - zdolności interpersonalne, - rzetelność. Oferujemy:   - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy, - bezpłatne lekcje języków obcych, - świetną atmosferę w pracy, - pracę w dynamicznym i zgranym zespole, - stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic, - rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe, - profesjonalne narzędzia pracy, - stabilność zatrudnienia.       Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Gliwice (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 44.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top