Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Region wykonywanej pracy: Podkarpackie Opis stanowiska: Nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z Klientami. Praca w terenie, przedłużanie gwarancji samochodów, pogwarancyjne ubezpieczenia. Zarządzanie sprzedażą na powierzonym terenie. Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.   Wymagania: Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży motoryzacyjnej. Dobra znajomość technik sprzedaży. Umiejętność planowania i organizowania swoich działań w terenie. Umiejętność współpracy z klientami. Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność i zdecydowanie w działaniu. Prawo jazdy kat. B.   Firma oferuje: Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje). Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Program szkoleń. Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer.
Rzeszów (podkarpackie)
Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Region wykonywanej pracy: Małopolska Opis stanowiska: Nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z Klientami. Praca w terenie, przedłużanie gwarancji samochodów, pogwarancyjne ubezpieczenia. Zarządzanie sprzedażą na powierzonym terenie. Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.   Wymagania: Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży motoryzacyjnej. Dobra znajomość technik sprzedaży. Umiejętność planowania i organizowania swoich działań w terenie. Umiejętność współpracy z klientami. Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność i zdecydowanie w działaniu. Prawo jazdy kat. B.   Firma oferuje: Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje). Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Program szkoleń. Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer.
Kraków, Brzesko, Olkusz, Tarnów, Niepołomice, Nowy Sącz, Boc (małopolskie)
Dla naszego Klienta, Lidera branży ubezpieczeniowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy Pracując jako Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy zyskujesz: ↘Stałe wynagrodzenie 2500zł oraz atrakcyjne premie ↘Benefity pozapłacowe m.in. Kartę Multisport czy Ubezpieczenie medyczne ↘Wsparcie Managera oraz pakiet szkoleń na start  ↘Pracę na własnych warunkach – to Ty wybierasz rodzaj umowy ↘Stabilną współpracę w międzynarodowej firmie ↘Przyjazną atmosferę działania Jako członek Zespołu będziesz odpowiedzialny za: ↘Aktywną sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i  inwestycyjnych ↘Obsługę posprzedażową stałych Klientów ↘Realizację standardów obsługi klienta zgodnie z polityką Firmy ↘Pracę na indywidualnych celach sprzedażowych ↘Budowanie świadomości marki na lokalnym rynku usług Czego potrzebujesz, żeby zostać jednym z Nas: ↘Doświadczenia w obsłudze klienta i/lub sprzedaży ↘Dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności pracy pod presją czasu ↘Zainteresowania branżą usług finansowych ↘Zdolności komunikacyjnych, wysokiej kultury osobistej ↘Czynnego prawa jazdy Dołącz do najlepszych. Aplikuj już dziś!
Bydgoszcz, Toruń, Chełmno, Inowrocław, Grudziądz, Włocławek (kujawsko-pomorskie)
Dla naszego Klienta, Lidera branży ubezpieczeniowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy Pracując jako Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy zyskujesz: ↘Stałe wynagrodzenie 2500zł oraz atrakcyjne premie ↘Benefity pozapłacowe m.in. Kartę Multisport czy Ubezpieczenie medyczne ↘Wsparcie Managera oraz pakiet szkoleń na start  ↘Pracę na własnych warunkach – to Ty wybierasz rodzaj umowy ↘Stabilną współpracę w międzynarodowej firmie ↘Przyjazną atmosferę działania Jako członek Zespołu będziesz odpowiedzialny za: ↘Aktywną sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i  inwestycyjnych ↘Obsługę posprzedażową stałych Klientów ↘Realizację standardów obsługi klienta zgodnie z polityką Firmy ↘Pracę na indywidualnych celach sprzedażowych ↘Budowanie świadomości marki na lokalnym rynku usług Czego potrzebujesz, żeby zostać jednym z Nas: ↘Doświadczenia w obsłudze klienta i/lub sprzedaży ↘Dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności pracy pod presją czasu ↘Zainteresowania branżą usług finansowych ↘Zdolności komunikacyjnych, wysokiej kultury osobistej ↘Czynnego prawa jazdy Dołącz do najlepszych. Aplikuj już dziś!
Bydgoszcz, Solec Kuj., Toruń, Inowrocław, Nakło N. Notecią (kujawsko-pomorskie)
The Unlimited Poland Sp. z o.o. Oddział warszawski międzynarodowej firmy, ogłasza nabór na stanowisko Pracownika Sprzedaży i Marketingu. Obecnie dążymy do powiększenia naszego młodego i kreatywnego zespołu, dlatego poszukujemy osób, które chciałyby się rozwijać i objąć bardziej odpowiedzialne stanowisko w naszej firmie, a w przyszłości realizować program managerski.Nie wymagamy doświadczenia- dla nas najważniejsi są ludzie! Szkolimy od podstaw do stanowiska osoby odpowiedzialnej za obsługę i pozyskanie klienta   Osoba do zespołu marketingowego - szkolimy od podstaw- PILNE!   Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) Nr ref: jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat Wymagane wykształcenie: średnie Wymagane doświadczenie: 0-2 lata Oferowane wynagrodzenie: 2 500 PLN - 5 000 PLN   Ponadto oferujemy: wynagrodzenie stałe atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowe pakiet profesjonalnych szkoleń w kraju i zagranicą program rozwoju biznesowego - dla osób, które wiążą swoją przyszłość w zarządzaniu zespołem, rekrutacji i samodzielnym prowadzeniu kampanii marketingowych ciekawą i rozwijającą pracę, polegającą na działaniu w ramach kampanii prowadzonej dla naszego klienta - pozyskiwaniu klientów oraz wspieraniu pracy zespołu Szukamy osób: z minimum średnim wykształceniem studentów zaocznych lub absolwentów o wysokiej kulturze osobistej entuzjastycznych i kreatywnych potrafiących pracować w zespole potrafiących zarządzać czasem pracy swoim i innych dyspozycyjnych w pełni pn-pt (praca od zaraz)
Warszawa Włochy (mazowieckie)
Firma Nationale Nederlanden poszukuje Pracowników na stanowisko: Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji Jeśli:- Posiadasz zdolności komunikacyjne, a kontakt z Klientem sprawia Ci satysfakcję- Jesteś konsekwentny/-a w działaniu i nastawiony/-a na realizację celu- Chcesz pracować w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta w oparciu i najwyższe standardyJako Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji będziesz:- Aktywnie sprzedawał/-a produkty NN wśród Klientów indywidualnych i firmowych- Monitorował/-a zmiany zachodzące na rynku finansowo - ubezpieczeniowym- Realizował/-a w codziennych zadaniach najwyższe standardy sprzedaży oparte na wyjątkowym podejściu do Klienta- Pozyskiwał/-a nowych Klientów oraz wzmacniał/-a długofalowe relacje z obecnymi Klientami- Realizował/-a wyznaczone cele sprzedażowe z zachowaniem najwyższej jakości i przejrzystości procesu sprzedażyOtrzymasz:- Stałe wynagrodzenie w wysokości 2500 zł brutto oraz wysoką prowizję od każdej sprzedaży.- Elastyczność w wyborze rodzaju umowy (sam/-a zdecydujesz czy chcesz współpracować na podstawie umowy zlecenia czy umowy o współpracę).- Atrakcyjne benefity od początku naszej współpracy (m.in. karta Medicover i Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do abonamentu telefonicznego 50 zł m-cznie)- Realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiegoIlość wakatów: 4 
Tarnów (małopolskie)
W związku otwarciem nowej grupy pracowników renomowana firma Nationale Nederlanden poszukuje ambitnych ludzi do pracy!Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeń na życie i emerytur. Ubezpieczenia i emerytury to nasza pasja i żywioł.Poszukujemy kandydata:- odpowiedzialnego i rzetelnego- lubiącego wyzwania- chcącego się rozwijać- zmotywowanego do pracy (nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy)- wykształceniem min. średnie (warunek konieczny)- prawo jazdy kat. BBędziesz u nas odpowiadać za:- sprzedaż produktów firmy wśród Klientów indywidualnych oraz firmowych- realizowanie standardów sprzedaży opartych na precyzyjnym badaniu potrzeb klienta- docieranie do nowych Klientów- przygotowywanie oferty dla Klientów- realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowychOtrzymasz za to:- atrakcyjne wynagrodzenie 2500 brutto (podstawa)+ prowizje-dodatkowe benefity od początku współpracy (karta medicover, multisport i wiele innych)- profesjonalne szkolenie wdrożeniowe- wsparcie Menadżera oraz członków zespołu (stawiamy na pozytywne relacje w pracy!)Chcesz dołączyć do naszego zespołu?Wyślij CV z dopiskiem:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cosmo Group z siedzibą w Suchym Lesie przy ul. Akacjowej 4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
Tarnów, Nowy Sącz (małopolskie)
The Unlimited Poland jest międzynarodową firmą ubezpieczeniową. Współpracujemy z takimi partnerami jak: Lloyds, AXA, AIG i S7 Health.Poszukujemy przyszłych liderów biznesu!   Poszukiwany Wilk z Wallstreat   Numer referencyjny: wilk/jobs.pl Miejsce pracy:  Warszawa (mazowieckie)   Co będziesz robić? Twoim głównym obowiązkiem będzie sprzedaż produktów ubezpieczeniowych przez telefon; Będziesz aktywnie wspierać i rozwijać nasz biznes; Będziesz dbać o fantastyczną komunikację i kontakt w zespole pełnym energii, chęci do działania i osiągania swoich celów (jesteśmy ambitni).  Kim jesteś?   MŁODĄ I AMBITNĄ OSOBĄ, KTÓRA JEST PEŁNA ENERGII I WERWY! Poszukujemy osób, którym się chce się tak samo jak nam! Masz doświadczenie w sprzedaży a co najważniejsze - fascynujesz się nią! Sobą! Bo to miejsce, w którym naprawdę możesz sobie na to pozwolić! Jesteś nastawiony na cele i chcesz rozwijać 100% swojego potencjału; Masz fajną osobowość i chcesz pracować z ludźmi, którzy kochają to co robią; Co Ci oferujemy?   Damy Ci przestrzeń i możliwości do spełniania swoich marzeń (uwierz, że ciężka praca zaprocentuje!); Podstawowe wynagrodzenie o wysokości 3000 PLN brutto (do negocjacji w zależności od doświadczenia); Atrakcyjny system prowizyjny oraz cotygodniowe i codzienne bonusy pieniężne (nasi TOP ludzie zarabiają pomiędzy 6500 PLN – 10000 PLN brutto); Szybka ścieżka rozwoju – możliwość wypromowania się na Team Lidera nawet w ciągu 3/4 miesięcy, na Managera w około 8-12 miesięcy (robi wrażenie, prawda?);
Warszawa (śląskie)
20 czerwca 2017
Jeżeli… Najważniejsze jest dla Ciebie zadowolenie klienta Dbasz o detale, ale skupiasz się na efektach Wierzysz, że już dziś budujemy swoją przyszłość Lubisz wyzwania, ale cenisz sobie swobodę działania Dołącz do naszego zespołu!Jako Asystent Przyszłości będziesz odpowiedzialny za: Przygotowywanie indywidualnych planów zabezpieczenia przyszłości naszych Klientów Realizowanie celów indywidualnych i zespołowych Obsługę posprzedażową Klientów indywidualnych oraz firmowychOferujemy: Przejrzysty system wynagrodzenia (2500zł podstawy + premia) Atrakcyjne benefity pozapłacowe Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Szkolenie sprzedażowe i produktowe od podstaw Wsparcie merytoryczne Managera
Bydgoszcz, Solec Kuj., Toruń, Inowrocław, Nakło N. Notecią (kujawsko-pomorskie)
Pracując jako Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy zyskujesz: Stałe wynagrodzenie 2500zł oraz atrakcyjne premie Benefity pozapłacowe m.in. Kartę Multisport czy Ubezpieczenie medyczne Wsparcie Managera oraz pakiet szkoleń na start Pracę na własnych warunkach – to Ty wybierasz rodzaj umowy Stabilną współpracę w międzynarodowej firmie Przyjazną atmosferę działaniaJako członek Zespołu będziesz odpowiedzialny za: Aktywną sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych Obsługę posprzedażową stałych Klientów Realizację standardów obsługi klienta zgodnie z polityką Firmy Pracę na indywidualnych celach sprzedażowych Budowanie świadomości marki na lokalnym rynku usługCzego potrzebujesz, żeby zostać jednym z Nas: Doświadczenia w obsłudze klienta i/lub sprzedaży Dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności pracy pod presją czasu Zainteresowania branżą usług finansowych Zdolności komunikacyjnych, wysokiej kultury osobistej Czynnego prawa jazdy Aplikuj już dziś!
Bydgoszcz, Solec Kuj., Grudziądz, Toruń, Inowrocław, (kujawsko-pomorskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 16.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top