Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Opis stanowiska: Telefoniczna prezentacja ofert i sprzedaż ubezpieczeń, Umawianie spotkań handlowych, Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz bieżąca obsługa Klienta, Analiza potrzeb Klientów i doradztwo produktowe, Współpraca z pozostałymi działami firmy, Wymagania: Zaangażowanie, Wysoka kultura osobista, Znajomość pakietu Microsoft Office, Komunikatywność, Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, Oferujemy: Ciekawą pracę w stabilnej, stale rozwijającej się Multiagencji, Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa (okres próbny 11 zł/h)+ prowizję + premię, liczne konkursy, Bogaty pakiet szkoleniowy przez cały okres zatrudnienia, Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17, wolne weekendy, Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie, Pracę w młodym, dynamicznym zespole. Zdobycie doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
Warszawa (mazowieckie)
12 lutego 2018
Extra Gwarant to firma zajmująca się doradztwem w zakresie ubezpieczeń i kredytów. W swojej pracy stawiamy na rzetelność i dobro Klienta. Chcemy, aby każda osoba, z którą mamy przyjemność współpracować otrzymała od nas produkt, jakiego naprawdę potrzebuje. To właśnie dlatego oferta Extra Gwarant jest tak szeroka. Współpracujemy z ponad 20 największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, wieloma Bankami oraz Firmami Pożyczkowymi. Znamy produkty, które polecamy i na bieżąco monitorujemy rynek, w którym poruszamy się każdego dnia. Działamy zgodnie z etyką, kierując się dobrem naszych Klientów. To, co wyróżnia nas od innych firm, to bez wątpienia wysoka jakość przedstawianych ofert, które wcześniej dokładnie analizujemy i poddajemy selekcji.   Doradca Klienta   Miejsce pracy: Warszawa, Mazowieckie   Oferujemy:   • Wynagrodzenie składające się ze stawki podstawowej oraz prowizji ( uwzględniające indywidualne osiągnięcia i zaangażowanie ); • Liczne konkursy wewnętrzne ( również finansowe ); • Pakiet szkoleń wstępnych i doskonalących; • Spokojną i przyjazną atmosferę w pracy; • Stałe lub elastyczne godziny pracy, co daje możliwość pogodzenia dotychczasowej pracy/nauki/zajęcia się domem z      nowym wyzwaniem; Zachęcamy również do składania ofert osoby niepełnosprawne i uczące się; • Dołącz do Naszego zespołu i zostań Doradcą ds. Ubezpieczeń i Kredytów.   Wymagania:   • Wykształcenie min. średnie, niekaralność; • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z innymi ludźmi, inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby Klienta; • Samodzielność i zaangażowanie; • Determinacja w dążeniu do osiągnięcia celów; • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta ( bezpośredniej/telefonicznej ) oraz doświadczenie w branży, choć ich brak nie przekreśla, wszystkiego się można nauczyć, o ile lubisz rozmawiać z ludźmi, nie boisz się podjąć kontaktu;   Obowiązki:   • Pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymanie dotychczasowych oraz profesjonalna ich obsługa; • Aktywizacja działań wspomagających sprzedaż; • Dbanie o wysoki poziom jakości obsługi Klientów; • Inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby Klienta; • Udział w zorganizowanych eventach i akcjach marketingowych; • Kompleksowa obsługa wniosków kredytowych/ubezpieczeniowych;
Wyświetlono rezultaty 1-2 z 2.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj