Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Tester Oprogramowania Miejsce pracy: Bielsko-Biała Nr ref. TO/7/17 Najważniejsze obowiązki: testowanie oprogramowania (przeprowadzanie testów funkcjonalnych), przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych, raportowanie znalezionych błędów, bieżąca współpracą z serwisem oraz działem rozwoju oprogramowania, udział w rozwoju produkowanych systemów. Wymagania: min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w przygotowywaniu scenariuszy testowych i automatyzacji testów, dokładność, komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań, analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, potencjał i wysoka motywacja do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, umiejętność diagnozowania problemów i szybkiego reagowania na nie. Mile widziane: znajomość MySQL, programowania stron WWW (PHP, JavaScript), praktyczna znajomość narzędzi raportowania błędów, znajomość języka angielskiego. Oferujemy: stabilne zatrudnienie, umowę o pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami, pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole.  
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Jastrzębie-Zdroj (śląskie)
Dla naszego klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. IT Miejsce pracy: Żory Nr ref. SIT/25/17 Najważniejsze obowiązki: nadzór nad serwerownią oraz utrzymanie urządzeń, utrzymanie sieci LAN, WLAN, WI-FI, nadzór nad bezpieczeństwem systemu IT, wsparcie użytkowników w zakresie systemów informatycznych, rozwijanie istniejących systemów i aplikacji, w tym połączeń EDI lub aplikacji HIT. Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek - informatyka, min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem, min. Komunikatywna znajomość j. angielskiego, znajomość systemu Windows, Linux, umiejętność programowania z wykorzystaniem: Java, C#, C++, SQL, HTML, znajomość bazy danych Oracle. Mile widziane: znajomość programów graficznych (np. Corel, Gimp, Visual studio 2010/2012/2016), znajomość protokołu EDI. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie motoryzacyjnej, możliwości dalszego rozwoju, atrakcyjne warunku pracy.  
Żory, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn (śląskie)
Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Wsparcia Informatycznego Miejsce pracy: Bielsko-Biała Nr ref. IW/40/17 Najważniejsze obowiązki: instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów teleinformatycznych na platformach Windows oraz Linux, prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej i powdrożeniowej, udział w przygotowywaniu koncepcji rozwoju i wdrożenia systemów teleinformatycznych, wsparcie powdrożeniowe klientów, prowadzenie szkoleń klientów, monitoring i reagowanie na incydenty związane z pracą systemów. Wymagania: znajomość zagadnień sieciowych, znajomość środowiska Windows Server 2003 i nowszych, umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów, cierpliwość i umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy, umiejętność pracy w zespole, znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie, samodzielność i odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy oraz zarządzania czasem. Mile widziane: praktyczna znajomość języka SQL, praktyczna znajomość administracji bazami danych: PostgreSQL ,MS SQL, praktyczna umiejętność administrowania systemami klasy Linux/Unix, praktyczna znajomość środowisk wirtualizacji Vmware, Virtualbox, inne, znajomość technologii VoIP, ISDN i rozwiązań telekomunikacyjnych, znajomość PowerShell, Zabbix, Python, Mikrotik, Juniper, Cisco, umiejętność zrozumienia i analizy potrzeb klientów, umiejętność przygotowywania koncepcji rozwoju systemów teleinformatycznych, prawo jazdy kat. B. Oferujemy: pracę w stabilnej firmie, możliwość dołączenia do zespołu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, umowę o pracę, atrakcyjną ścieżkę rozwoju.  
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Jastrzębie-Zdroj (śląskie)
Wczoraj
Dla naszego Klienta - renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista PHP Miejsce pracy: Bielsko-Biała Nr ref. PHP/73/17 Najważniejsze obowiązki: programowanie w języku PHP, rozwijanie aplikacji webowych służących do zarządzania umowami i systemami tworzonych przez firmę, udział w budowaniu zaawansowanych produktów. Wymagania: bardzo dobra znajomość PHP7 (z naciskiem na OOP), bardzo dobra znajomość repozytorium GIT, bardzo dobra znajomość JavaScript, dobra znajomość Angular2, duże doświadczenie w pracy z bazami danych MySQL, PostgreSQL, doświadczenie w pracy w standardach TDD / BDD, umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, znajomość Linuxa na poziomie pozwalającym na wydajną pracę. Mile widziane: doświadczenie zawodowe na podbnym stanowisku - preferowane 3 lata doświadczenia, doświadczenie w pracy z bazami NoSQL (MongoDB, Redis), znajomość środowiska pracy PHPStorm, doświadczenie w pracy z BigData, doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu GIS (Geographic Information System), praktyczne doświadczenie w metodykach zwinnych (Scrum). Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie + pakier benefitów, zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej na rynku pozycji, elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu), pracę w kompetentnym zespole doświadczonych programistów, możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego na szkoleniach i konferencjach branżowych.  
Bielsko-Biała, Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Węgierska Górka (śląskie)
SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się polskich agencji zatrudnienia (nr certyfikatu 7822) o zasięgu międzynarodowym. Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług mogą spotkać się z nami osobiście w biurze w Poznaniu przy ul. Towarowej 41/1.  Dla niemieckiej firmy IT z ponad 20 oddziałami na świecie, zatrudniającej ponad 1400 pracowników, świadczącej usługi dla nowo otwartej fabryki we Wrześni poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Praktykant/ka IT (fabryka Volkswagen)  Kogo szukamy? Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów, którzy chcą  zapoznać się ze światem pracy poza murami politechniki czy też uniwersytetu. Przede wszystkim poszukujemy osób, które wiążą swoją przyszłość z tematami z szerokiego zakresu informatyki wzbogaconymi o kompetencje z obszaru elektroniki, robotyki jak i mechatroniki. Umożliwiamy zdobycie wiedzy, w jaki sposób wszystkie te elementy współpracują oraz jak są wdrażane czy serwisowane. Naszym celem jest zapewnienie przyszłym inżynierom nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również tak bardzo aktualnie potrzebnej wiedzy praktycznej.  Oferujemy: Poznanie jednej z najnowocześniejszych fabryk produkującej samochody na świecie Zdobycie doświadczenia i poznanie kompleksowych systemów obsługujących procesy produkcyjne Nawiązanie wielu wartościowych kontaktów Poznanie życia i działania fabryki produkcyjnej Wsparcie merytoryczne Możliwość późniejszego zatrudnienia 
Września (wielkopolskie)
Dla naszego Klienta - rozwijającej się firmy z branży IT o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Tester Oprogramowania Miejsce pracy: Bielsko-Biała Nr ref. TO/72/17 Najważniejsze obowiązki: przygotowywanie przypadków testowych i scenariuszy testowych, przeprowadzanie testów serwisów i aplikacji internetowych, przygotowanie i przeprowadzenie testów zautomatyzowanych w środowisku webowym, umiejętność raportowania błędów, jasnych opisów problemów i prowadzenia czytelnej i przejrzystej dokumentacji błędu. Wymagania: doświadczenie w pisaniu testów automatycznych opartych na środowisku webowym, doświadczenie w testach manualnych, znajomość terminologii związanej z testowaniem oprogramowania, znajomość w praktyce HTML oraz CSS, znajomość narzędzi developerskich w CHROME, Firebuga, znajomość SELENIUM, WebDriver, znajomość GIT, znajomość narzędzi do raportowania błędów, znajomość architektury REST, podstawowa znajomość programowania w językach JAVA, PHP, znajomość MySQL w stopniu pozwalającym na pisanie zapytań w środowisku testowym oraz odpytań baz w środowisku produkcyjnym. Mile widziane: doświadczenie w pracy z środowiskami ciągłej integracji, znajomość frameworka AGILE Scrum, umiejętność pisania własnych skryptów przeszukujących zasoby baz danych w poszukiwaniu anomalii w danych, znajomość frameworka Protractor, znajomość języka JavaScript. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej na rynku pozycji, pakiet benefitów, elastyczne godziny pracy, pracę w kompetentnym zespole doświadczonych testerów, możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego na szkoleniach i konferencjach branżowych.  
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Jastrzębie-Zdroj (śląskie)
Dla naszego klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko: IT Project Manager Miejsce pracy: Bielsko-Biała Nr ref. IPM/74/17 Najważniejsze obowiązki: zarządzanie projektami IT zgodnie z planowanym czasem i budżetem, zarządzanie relacjami biznesowymi podczas wdrożeń z partnerami i klientami firmy, harmonogramowanie i dokumentowanie projektów, zarządzanie ryzykiem, koordynacja i nadzór nad realizacją prac zespołu projektowego, wyjazdy służbowe. Wymagania: wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu IT lub techniczne, min. 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT, umiejętność podejmowania decyzji, planowania i organizowania pracy, umiejętność zarządzania zespołem projektowym, umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy, umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji. Mile widziane: znajomość zagadnień telekomunikacyjnych, znajomość jednej z wiodących metodologii prowadzenia projektów, znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie, prawo jazdy kat. B. Oferujemy: pracę w stabilnej, rozwojowej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym, możliwość realizacji projektów dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, profesjonalne szkolenia i możliwości dalszego rozwoju, kontakt z najnowszymi technologiami, pracę w profesjonalnym zespole.  
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Jastrzębie-Zdroj (śląskie)
Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Wsparcia Informatycznego Miejsce pracy: Bielsko-Biała Nr ref. IW/40/17 Najważniejsze obowiązki: instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów teleinformatycznych na platformach Windows oraz Linux, prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej i powdrożeniowej, udział w przygotowywaniu koncepcji rozwoju i wdrożenia systemów teleinformatycznych, wsparcie powdrożeniowe klientów, prowadzenie szkoleń klientów, monitoring i reagowanie na incydenty związane z pracą systemów. Wymagania: znajomość zagadnień sieciowych, znajomość środowiska Windows Server 2003 i nowszych, umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów, cierpliwość i umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy, umiejętność pracy w zespole, znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie, samodzielność i odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy oraz zarządzania czasem. Mile widziane: praktyczna znajomość języka SQL, praktyczna znajomość administracji bazami danych: PostgreSQL ,MS SQL, praktyczna umiejętność administrowania systemami klasy Linux/Unix, praktyczna znajomość środowisk wirtualizacji Vmware, Virtualbox, inne, znajomość technologii VoIP, ISDN i rozwiązań telekomunikacyjnych, znajomość PowerShell, Zabbix, Python, Mikrotik, Juniper, Cisco, umiejętność zrozumienia i analizy potrzeb klientów, umiejętność przygotowywania koncepcji rozwoju systemów teleinformatycznych, prawo jazdy kat. B. Oferujemy: pracę w stabilnej firmie, możliwość dołączenia do zespołu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, umowę o pracę, atrakcyjną ścieżkę rozwoju.  
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Jastrzębie-Zdroj (śląskie)
Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmy działającej na międzynarodowym rynku usług IT, posiadającej siedzibę w Gliwicach - poszukujemy osób na stanowisko:  Tester Oprogramowania Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. TO/53/17 Najważniejsze obowiązki: określanie sposobu testowania każdej aplikacji oraz wykonanie planu, tworzenie test caesów, tworzenie testów behat i selenium, testowanie manualne, określenie czasu potrzebnego na testy, ostateczna akceptacja aplikacji przed oddaniem klientowi. Wymagania: min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Testera Oprogramowania, Inżyniera Testów lub podobnym, doświadczenie w co najmniej jednej z technik: BDD, TDD, ATDD oraz narzędzi automatyzacji testów (np. Selenium), znajomość podstaw co najmniej jednego języka programowania (preferowane JavaScript lub PHP), podstawowa wiedza nt. testów penetracyjnych, testów wydajnościowych oraz narzędzi z nimi związanych (np. JMeter), doświadczenie pracy z Git’em, znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji, rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów, zorientowanie na wysoką jakość i perspektywę biznesową wytwarzanego oprogramowania. Oferujemy: możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, stabilne zatrudnienie, kontakt z najnowszymi technologiami, elastyczną formę zatrudnienia, atrakcyjny system wynagrodzenia oraz benefitów, przyjazną atmosferę oraz warunki pracy.  
Gliwice, Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska, Chorzów, Byt (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 84.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top