Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Zakres Twoich obowiązków: programowanie i ustawianie parametrów maszyn CNC, programowanie Heidenhain, zmiana narzędzi, praca w systemie dwuzmianowym.   Wymagania:   umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność programowiania maszyn CNC, doświadczenie w pracy z maszynami CNC, mile widziana znajomość podstaw organizacji procesów produkcji, znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym- warunek konieczny.   Oferujemy:   Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. Płatne urlopy i premie świąteczne. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu). Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.   ... oraz wiele więcej. Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem 
Hamburg, Bremen, Hannover, Frankfurt Main (Niemcy)
Zakład Elektroniczny SiMS sp. z o. o. Spółka komandytowa   Zakład Elektroniczny SiMS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa poszukuje kandydatów na następujące stanowisko:   Programista C/C++   Miejsce pracy: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) Nr ref: PROG/C++/jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat     Wymagania: bardzo dobra znajomość języka C lub C++ tworzenie aplikacji wieloplatformowych (Linux/Windows) doświadczenie w programowaniu poparte przykładami zrealizowanych projektów znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej motywacja do pracy, komunikatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.   Mile widziane: znajomość środowiska GNU/Linux znajomość języków skryptowych (python, shell) znajomość systemów kontroli wersji udokumentowana działalność w środowisku FLOSS znajomość technologii i bibliotek Qt, OpenGL, HTML5. Oferujemy: stały rozwój kwalifikacji zawodowych pracę w ambitnym zespole udział w szkoleniach atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Wczoraj
Zakład Elektroniczny SiMS sp. z o. o. Spółka komandytowa   Zakład Elektroniczny SiMS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa poszukuje kandydatów na następujące stanowisko:   Linux Developer   Miejsce pracy: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) Nr ref: LD/jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat     Wymagania: bardzo dobra znajomość środowiska GNU/Linux umiejętność programowania w języku C lub C++ doświadczenie w programowaniu aplikacji dla systemu znajomość języka angielskiego motywacja do pracy, komunikatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.   Mile widziane: znajomość systemów embedded opartych o archikteturę x86 i ARM doświadczenie w tworzeniu pakietów dystrybucyjnych umiejętność programowania w językach Python, Perl, bash udokumentowana działalność w środowisku FLOSS. Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie udział w szkoleniach ciekawe wyzwania zawodowe atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Wczoraj
Чем ты будешь заниматься? развивать уже существующий интернет-портал в технологии node.js. Каких умений мы ожидаем? очень хорошее знание javascript; знание структуры проектов в node.js (express, kraken); знание mongodb; знание dust.js; знание контроля версии: git. Какой опыт будет дополнительным преимуществом? опыт сотрудничества в разработке сайтов с предназначением WEB+RWD. Самые важные технологии: node express kraken mongodb git stylus Какую пользу ты будешь иметь от сотрудничества с нами? идеальную возможность саморазвития; работу в крупном проекте, из которого многому научишься и получишь признание; совместную реализацию креативных идей; участие в разработке одного из самых перспективных порталов в истории польского интернета. Что мы предлагаем? трудовой договор на длительный срок; все необходимые инструменты для работы; дружная атмосфера; офис в центре города; вкусный кофе, совместные ланчи – это наш стандарт! В резюме просим добавить следующее: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Sedulus Sp. z o o z siedzibą w Opolu [Выражаю согласие на обработку моих персональных данных, которые представлены в моей заявке, для реализации процесса набора персонала (в соответствии с Законом от 29 августа 1997 года О защите персональных данных, источник: Вестник Законов 2002 № 101, ст. 926, с исправлениями), выполняемого ООО Sedulus, офис котрой находится в городе Ополе]”.
Bielsko - Biała (opolskie)
Wczoraj
Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA. Programista iOS Miejsce pracy: Zielona Góra Zakres obowiązków będzie obejmował: pracę w zespole nad tworzeniem aplikacji na platformę iOS, aktywny udział w projektowaniu, implementacji i utrzymaniu aplikacji mobilnych rozwijanych przez firmę. Wymagania: minimum 2 lata profesjonalnego doświadczenia w programowaniu, podstawowa znajomość Swift, praktyczna znajomość GIT lub innego systemu kontroli wersji, znajomość zasad pisania czystego kodu, dobra znajomość wzorców projektowych, znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej, kreatywność i inicjatywa, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność przewidywania skutków działań w szerszej perspektywie. Mile widziane: znajomość REST Web Service, znajomość Interface Builder oraz Auto Layout, znajomość środowiska Xcode, znajomość Protocol-Oriented Programming, znajomość platformy iOS, doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych, wkład w projekty open-source lub tworzenie własnych aplikacji. Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom, niezbędne narzędzia pracy, elastyczny czas pracy, wsparcie w relokacji do Zielonej Góry, udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach, wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier, pracę nad realizacją innowacyjnych projektów, udział w zajęciach sportowych, świeże owoce, bilety na wydarzenia sportowe, dostęp do firmowej biblioteki. Aplikacje prosimy przesyłać na za pośrednictwem Profesja.pl, koniecznie z dopiskiem ProgramistaiOS.   Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”
Zielona Góa (cała Polska)
Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze FinTech. Obecnie Cinkciarz.pl wprowadza na rynki międzynarodowe markę Conotoxia.com. Spółka Conotoxia Sp. z o.o. będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA. Młodszy Specjalista IT Miejsce pracy: Zielona Góra   Zakres obowiązków będzie obejmował: tworzenie dokumentacji i opisywanie procedur z obszaru IT, obsługę zamówień, prowadzenie inwentaryzacji i rejestrów sprzętu, instalację i aktualizację oprogramowania, udział w budowie firmowej infrastruktury IT, konserwację i zarządzanie sprzętem IT, wsparcie przy usuwaniu awarii sieci teleinformatycznych, przygotowywanie stanowisk pracy dla nowych pracowników, bieżące wsparcie i szkolenie użytkowników, współpracę z innymi działami firmy. Wymagania: podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu instalacji sieci, znajomość środowiska Windows i Linux, znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną, znajomość aktualnych rozwiązań technicznych, w tym sprzętowych, uzdolnienia techniczne i manualne, dokładność i sumienność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, inicjatywa, nastawienie na rozwiązywanie problemów. Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy, elastyczny czas rozpoczęcia pracy, udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, pracę nad realizacją innowacyjnych projektów, lekcje języka angielskiego z native speakerem, udział w zajęciach sportowych, świeże owoce, bilety na wydarzenia sportowe, dostęp do firmowej biblioteki. Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem Profesja.pl, koniecznie z dopiskiem Młodszy Specjalista IT.   Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”
Zielona Góra (lubuskie)
SILVERHAND is one of the most innovative and fastest growing Polish Recruitment Agencies (no. 7822) with international reach. For our Client, we are currently looking for Candidates to work as a: Java Developer Location: Netherlands; Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Den Haag, Groningen, UtrechtRef. No.: SP/JAV/HOL   Job description: working in a multi-disciplinary team within a dynamic product development environment functional and technical supporting of the application developing new functionalities and coordinate their implementation on the production environment automating everything together with the rest of the team: deployment, functional / technical testing and anything that is done manually Requirements: Bachelor and/or Master degree in computer science, mathematics, physics, or electronics very good command of English (spoken and written) Java software engineering experience advanced knowledge of Java 7/8, Rest API’s, JSON, Oracle knowledge of persistency frameworks (e.g. Hibernate, MyBatis), knowledge of MVC-models (e.g. Struts or Spring) experience in developing automated tests with JUnit ,Cucumber and Selenium familiarity with tools like Confluence, JIRA, Eclipse, Crucible, Fortify, SVN/Git, Jenkins, Maven / Gradle additional knowledge on Document Management Solutions, Documentum (EMC), xPresso, xPression or Elastic Search would be an advantage strong analytical skills, proactivity and willingness to share knowledge with others   We offer: very attractive salary based on your professional experience and skills employment contract in the Netherlands opportunity to broaden the practical knowledge challenging job in a professional and international environment   If you are interested, please send your CV   ׀   contact us:  (+48) 539-601-600 You can apply for this job using below button: “Apply”.  You are kindly requested to include the following clause in your application: “I hereby authorize  SILVERHAND Dominik Matczak to process the attached personal information strictly for the purposes of job recruitment pursuant to the Personal Data Protection Act of 29 August 1997 (Journal of Laws (OJ) No. 133, item 883)”.      SILVERHAND Dominik Matczak (KRAZ 7822).
Holandia (Holandia)
Programista Java Miejsce pracy: cała Polska Forma pracy: praca zdalna Praca zdalna dla europejskiej firmy z branży finansowej, która specjalizuje się w algorytmicznym tradingu oraz kryptowalutach. Wymagania: + Wykształcenie wyższe - informatyka lub pokrewne+ Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu w języku Java+ Wiedza z zakresu algorytmiki, struktur danych, wielowątkowości i OOP+ Doświadczenie przy tworzeniu graficznego interfejsu użytkownika (GUI) w języku Java + Znajomość Java/JEE, SOAP, REST, Spring Boot, Tomcat, Maven, GIT, JUnit, JSON+ Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. na poziomie B2) Mile widziane:+ Doświadczenie w implementacji rozwiązań wykorzystujących zaawansowaną algorytmikę+ Wiedza i doświadczenie z zakresu finansów, systemów tradingowych, kryptowalut, mechanizmów działania rynków finansowych+ Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym Oferujemy: + Umowę o dzieło lub kontrakt B2B na okres 3 miesięcy (praca zdalna)+ Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia (7000 - 12000 PLN/m-c brutto)+ Możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia w programowaniu systemów transakcyjnych Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: + Stworzenie GUI do klienckiej aplikacji spring bootowej w języku Java+ Zapewnienie komunikacji giełdą (RESTful Web Services, WebSocket)+ Zaimplementowanie algorytmów tradingowych na podstawie sporządzonej dokumentacji i kodu źródłowego (C++) Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku angielskim na adres:algotrading(at)o2.pl W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).
Katowice (śląskie)
23 maja 2017
Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – polskiego producenta specjalistycznego oprogramowania, poszukuje Kandydatów na stanowisko: Senior PHP Developer Miejsce pracy: Zielona Góra Opis stanowiska: Pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu; Analiza potrzeb biznesowych; Współpraca z zespołem. Oczekiwania: Doświadczenie w pracy na stanowisku Developera; Bardzo dobra znajomość PHP i JavaScript; Znajomość Symfony2 i AngularJS; Dobra znajomość języka angielskiego; Chęć rozwoju zawodowego i nauki nowych technologii; Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Klient oferuje: Atrakcyjne wynagrodzenie 7.000 – 9.000 PLN netto; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (w zależności od preferencji Kandydata); Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole; Możliwość rozwoju zawodowego i awansu; Możliwość pracy w zaawansowanych technologicznie projektach; Nowoczesne biuro; Udział w interesujących i rozwijających projektach. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail z dopiskiem „Senior PHP Developer ZG” Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).  
Zielona Góra (lubuskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 84.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top