Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering. Naszym klientem jest dostawca systemów klimatyzacji, spółka z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. W związku z rozwojem poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:   Inżynier Sprzedaży (urządzenia klimatyzacyjne)   Zakres obowiązków: Systematyczne kontakty z biurami projektowymi w obszarze woj. śląskiego. Doradztwo techniczne odnośnie oferowanych przez spółkę rozwiązań technicznych. Budowanie trwałych, długofalowych relacji biznesowych z klientami. Prowadzenie negocjacji handlowych. Odpowiedzialność za realizację zakładanych planów sprzedaży. Kontrola procesu realizacji zamówień. Prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów (we współpracy z Działem Technicznym). Analiza rynku w powierzonym obszarze terytorialnym. Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.   Wymagania: Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych lub chłodniczych. Wykształcenie wyższe, techniczne z obszaru inżynierii środowiska, chłodnictwa, energetyki lub pokrewne. Prawo jazdy kat. B. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Wysoka kultura osobista. Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych w ramach przydzielonego regionu.   Firma oferuje: Narzędzia pracy wliczając samochód. Pakiet pozapłacowy. Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne do posiadanego doświadczenia wzbogacone o system prowizyjny/premiowy.
Katowice (śląskie)
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering. Naszym klientem jest dostawca systemów klimatyzacji, spółka z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. W związku z rozwojem poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:   Inżynier Sprzedaży (urządzenia klimatyzacyjne)   Zakres obowiązków: Systematyczne kontakty z biurami projektowymi w obszarze woj. małopolskiego. Doradztwo techniczne odnośnie oferowanych przez spółkę rozwiązań technicznych. Budowanie trwałych, długofalowych relacji biznesowych z klientami. Prowadzenie negocjacji handlowych. Odpowiedzialność za realizację zakładanych planów sprzedaży. Kontrola procesu realizacji zamówień. Prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów (we współpracy z Działem Technicznym). Analiza rynku w powierzonym obszarze terytorialnym. Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.   Wymagania: Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych lub chłodniczych. Wykształcenie wyższe, techniczne z obszaru inżynierii środowiska, chłodnictwa, energetyki lub pokrewne. Prawo jazdy kat. B. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Wysoka kultura osobista. Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych w ramach przydzielonego regionu.   Firma oferuje: Narzędzia pracy wliczając samochód. Pakiet pozapłacowy. Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne do posiadanego doświadczenia wzbogacone o system prowizyjny/premiowy.  
Kraków (małopolskie)
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering. Naszym klientem jest wiodący, międzynarodowy dostawca urządzeń klimatyzacyjnych. Jest to spółka z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:   Doradca Techniczno – Handlowy   Zakres obowiązków: Aktywna sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych oraz komponentów chłodniczych poprzez kontakty z dystrybutorami oraz firmami instalacyjnymi. Prowadzenie negocjacji biznesowych. Doradztwo techniczne. Dobór urządzeń oraz sporządzanie ofert techniczno – handlowych. Systematyczne budowanie bazy klientów w powierzonym regionie. Kontrola procesu realizacji zamówienia. Raportowanie wyników. Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.   Wymagania: Mile widziane minimum roczne doświadczenie w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych lub chłodniczych. Wykształcenie wyższe, techniczne - kierunkowe (inżynieria środowiska, energetyka lub pokrewne). Prawo jazdy kat. B. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego w branży. Wysoka kultura osobista. Systematyczność i samodzielność.   Firma Oferuje: Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę. Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem. Szkolenia produktowe, wdrażające do pracy, pozwalające na dalszy rozwój zawodowy w branży.  
Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Babice (mazowieckie)
Agent Sprzedaży - branża odzieżowa Dla naszego Klienta - firmy produkującej odzież męską, wchodzącej na rynek Polski, poszukujemy obecnie przedstawiciela odpowiedzialnego za rozwój marki. Zadania: - Organizacja sprzedaży na rynku Polskim- Pozyskiwanie i współpraca z klientami B2B - hurtownie, sklepy multibrandowe- Prowadzenie showroomu- Działania marketingowe- Ściśla współpraca z centralą firmy Wymagania: - Doświadczenie w pracy w branży fashion na rynku polskim- Doskonała znajomość specyfiki polskiego rynku odzieżowego- Nastawienie na sukces sprzedażowy- Dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego - warunek konieczny! Firma oferuje: - Wynagrodzenie oparte o atrakcyjny system prowizyjny (+ podstawa)- Pokrycie niezbędnych dla rozwoju sprzedaży kosztów operacyjnych- Pełną obsługę logistyczną (dostawy towaru z zagranicy)- Dużą swobodę działania- Wraz z rozwojem sieci sprzedaży - możliwość awansu oraz budowy zespołu
Warszawa, Poznań (cała Polska)
Firma Woojin Plaimm jest liderem w produkcji i sprzedaży maszyn wtryskowych używanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Na całym świecie posiadamy 38 biur sprzedaży oraz biura R&D. Aktualnie do naszego oddziału w Polsce poszukujemy dwóch nowych osób, chcących podjąć z nami współpracę na stanowisku handlowca. Prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami.     Przedstawiciel Handlowy   Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie), Łódź (łódzkie), Katowice (śląskie) Nr ref: PH/jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat   Zakres obowiązków Spotkania ze stałymi oraz nowymi klientami – minimum 10 spotkań tygodniowo                 Nabywanie nowych klientów Wykonywanie dziennych oraz tygodniowych raportów Sprzedaż oraz sporządzanie ofert Współpraca z Koreańskim menadżerem Czynny udział w trakcie targów Cotygodniowe spotkanie z menadżerem oraz pozostałymi handlowcami   Wymagania   Przedstawiciel techniczno-handlowy Wysoki poziom języka angielskiego w mowie i piśmie Zmysł do prowadzenia interesów Obycie techniczne Prawo jazdy Zamieszkały na Śląsku   Handlowiec doświadczeniem w sprzedaży wtryskarek Podstawowy poziom języka angielskiego w mowie i piśmie Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży maszyn wtryskowych Prawo jazdy Zamieszkały w okolicach Warszawy lub Łodzi   Narzędzia pracy Samochód – po okresie próbnym Wakacje Telefon komórkowy Laptop   Wynagrodzenie – w okresie próbnym Podczas okresu próbnego podstawowe wynagrodzenie będzie wynosić: 800~1000 Euro, z czego należy samodzielnie opłacić opłatę skarbową oraz ZUS. W przypadku przedłużenia kontraktu będzie możliwość renegocjacji wynagrodzenia, w zależności od doświadczenia Prowizja od sprzedaży zostanie omówiona po okresie próbnym   Kontrakt Po okresie próbnym – 3 miesiące – Woojin Plaimm, ustali nowe warunki kontaktowe w oparciu o ocenę zdobytych umiejętności.
Warszawa Włochy (mazowieckie)
Firma Woojin Plaimm jest liderem w produkcji i sprzedaży maszyn wtryskowych używanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Na całym świecie posiadamy 38 biur sprzedaży oraz biura R&D. Aktualnie do naszego oddziału w Polsce poszukujemy dwóch nowych osób, chcących podjąć z nami współpracę na stanowisku handlowca. Prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami.     Przedstawiciel Handlowy   Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie), Łódź (łódzkie), Katowice (śląskie) Nr ref: PH/jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat   Zakres obowiązków Spotkania ze stałymi oraz nowymi klientami – minimum 10 spotkań tygodniowo                 Nabywanie nowych klientów Wykonywanie dziennych oraz tygodniowych raportów Sprzedaż oraz sporządzanie ofert Współpraca z Koreańskim menadżerem Czynny udział w trakcie targów Cotygodniowe spotkanie z menadżerem oraz pozostałymi handlowcami Wymagania   Przedstawiciel techniczno-handlowy Wysoki poziom języka angielskiego w mowie i piśmie Zmysł do prowadzenia interesów Obycie techniczne Prawo jazdy Zamieszkały na Śląsku   Handlowiec doświadczeniem w sprzedaży wtryskarek Podstawowy poziom języka angielskiego w mowie i piśmie Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży maszyn wtryskowych Prawo jazdy Zamieszkały w okolicach Warszawy lub Łodzi Narzędzia pracy Samochód – po okresie próbnym Wakacje Telefon komórkowy Laptop   Wynagrodzenie – w okresie próbnym Podczas okresu próbnego podstawowe wynagrodzenie będzie wynosić: 800~1000 Euro, z czego należy samodzielnie opłacić opłatę skarbową oraz ZUS. W przypadku przedłużenia kontraktu będzie możliwość renegocjacji wynagrodzenia, w zależności od doświadczenia Prowizja od sprzedaży zostanie omówiona po okresie próbnym   Kontrakt Po okresie próbnym – 3 miesiące – Woojin Plaimm, ustali nowe warunki kontaktowe w oparciu o ocenę zdobytych umiejętności.
Łódź (łódzkie)
Firma Woojin Plaimm jest liderem w produkcji i sprzedaży maszyn wtryskowych używanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Na całym świecie posiadamy 38 biur sprzedaży oraz biura R&D. Aktualnie do naszego oddziału w Polsce poszukujemy dwóch nowych osób, chcących podjąć z nami współpracę na stanowisku handlowca. Prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami.     Przedstawiciel Handlowy   Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie), Łódź (łódzkie), Katowice (śląskie) Nr ref: PH/jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat   Zakres obowiązków Spotkania ze stałymi oraz nowymi klientami – minimum 10 spotkań tygodniowo                 Nabywanie nowych klientów Wykonywanie dziennych oraz tygodniowych raportów Sprzedaż oraz sporządzanie ofert Współpraca z Koreańskim menadżerem Czynny udział w trakcie targów Cotygodniowe spotkanie z menadżerem oraz pozostałymi handlowcami Wymagania   Przedstawiciel techniczno-handlowy Wysoki poziom języka angielskiego w mowie i piśmie Zmysł do prowadzenia interesów Obycie techniczne Prawo jazdy Zamieszkały na Śląsku   Handlowiec doświadczeniem w sprzedaży wtryskarek Podstawowy poziom języka angielskiego w mowie i piśmie Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży maszyn wtryskowych Prawo jazdy Zamieszkały w okolicach Warszawy lub Łodzi Narzędzia pracy Samochód – po okresie próbnym Wakacje Telefon komórkowy Laptop   Wynagrodzenie – w okresie próbnym Podczas okresu próbnego podstawowe wynagrodzenie będzie wynosić: 800~1000 Euro, z czego należy samodzielnie opłacić opłatę skarbową oraz ZUS. W przypadku przedłużenia kontraktu będzie możliwość renegocjacji wynagrodzenia, w zależności od doświadczenia Prowizja od sprzedaży zostanie omówiona po okresie próbnym   Kontrakt Po okresie próbnym – 3 miesiące – Woojin Plaimm, ustali nowe warunki kontaktowe w oparciu o ocenę zdobytych umiejętności.
Katowice (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 693.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top