Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:    Pracownik działu kas Miasto: Leszno      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - rozliczenie ze sprzedaży - obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego - obsługa klienta   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - rzetelność - pełnoletność   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne - stawka 13 zł brutto/h - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej - praca zmianowa w godz. 7-21 - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju.     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.   Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Leszno (wielkopolskie)
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:    Doradca klienta - market budowlany (dział technika/budowlany)Miasto: Bielany Wrocławskie      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - dbanie o ekspozycję towaru - układanie towaru - doradzanie klientom i pomoc w zakupach - przestrzeganie porządku na stanowisku pracy   WYMAGANIA: - rzetelność - pełnoletność - gotowość do pracy zmianowej - mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne) - stawka 14 zł brutto/h - praca zmianowa w godzinach 7-15/13-21 - praca na dziale technika (m. in. elektronarzędzia, artykuły hydrauliczne i sanitarne) lub na dziale budowlanym (m. in. chemia budowlana, płytki ceramiczne, panele i podłogi drewniane, drzwi) - dla osób z potencjałem - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Bielany Wrocławskie, Wrocław (dolnośląskie)
Firma z branży budowlano- przemysłowej zajmująca się sprzedażą maszyn i narzędzi poszukuje osoby na stanowisko:   Specjalista ds. Exportu - RYNEK RUMUŃSKI Nr. ref. RO/10/2017   Profil kandydata:   Biegła znajomość języka rumuńskiego (w mowie i piśmie) Umiejętności handlowe Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej Komunikatywność Bardzo dobra znajomość obsługi komputera Umiejętność szybkiego uczenia się Chęć rozwoju osobistego, motywacja do samodoskonalenia     Główne obowiązki:   Kontakt z nowymi i obecnymi klientami firmy (telefon, e- mail) Aktywna sprzedaż Opracowywanie ofert handlowych Bieżąca obsługa logistyczna dostaw Doradztwo techniczne związane z branżą Realizowanie planów sprzedaży       Gwarantujemy:   Stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym i prowizyjnym Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat Ciekawą pracę od poniedziałku do piątku Własne stanowisko pracy Przyjazną atmosferę       Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z numerem referencyjnym w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy.Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)    
Rzeszów (podkarpackie)
Firma z branży budowlano- przemysłowej zajmująca się sprzedażą maszyn i narzędzi poszukuje osoby na stanowisko:   Specjalista ds. Exportu - RYNEK PORTUGALSKI Nr. ref. PT/10/2017   Kluczowe obowiązki:   Kontakt z klientami (telefoniczny i mailowy) Rozwijanie sprzedaży na rynek portugalski Przygotowywanie ofert handlowych Nadzór nad realizacją zamówień Przygotowywanie raportów     Profil kandydata: Komunikatywna znajomość języka portugalskiego Znajomość i sprawne korzystanie z pakietu Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point) Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania Samodzielność, dążenie do realizacji wyznaczonych celów Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem     Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (podstawa + prowizja + premia) Pracę biurową od poniedziałku do piątku Możliwość rozwoju osobistego Szkolenie wdrażające w obowiązki Samodzielne stanowisko pracy Przyjazną atmosferę       Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z numerem referencyjnym w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy.Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"      
Rzeszów (podkarpackie)
Firma z branży budowlano- przemysłowej zajmująca się sprzedażą maszyn i narzędzi poszukuje osoby na stanowisko:   Specjalista ds. Exportu - RYNEK WŁOSKIMiejsce pracy: RzeszówNr. ref. IT/10/2017Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:   Aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży Przygotowywanie ofert dla klientów Bieżącą kontrolę realizowanych zamówień Prowadzenie negocjacji handlowych Przygotowywanie umów sprzedażowych Budowanie długoterminowych relacji z klientami Raportowanie Od kandydatów oczekujemy:   Bardzo dobrej znajomości języka włoskiego - umożliwiającej  swobodną komunikację (w mowie i piśmie) Aktywnego poszukiwania nowych możliwości sprzedaży Doświadczenia w kontaktach z klientami Realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych Dbałości o utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy Systematyczności i konsekwencji w realizacji celów Umiejętności efektywnego zarządzania czasem Znajomości MS Office   W zamian oferujemy:   Pracę na pełny etat Atrakcyjne zarobki składające się z części stałej oraz prowizji od zrealizowanej sprzedaży + premie świąteczne Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego Niezbędne narzędzia pracy       Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z numerem referencyjnym w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy.Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)
Rzeszów (podkarpackie)
Firma z branży budowlano- przemysłowej zajmująca się sprzedażą maszyn i narzędzi poszukuje osoby na stanowisko:   Specjalista ds. Exportu - RYNEK FRANCUSKI Nr. ref. FR/10/2017   Główne zadania:   Utrzymywanie stałego kontaktu telefonicznego i mailowego z klientami firmy Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów Sporządzanie ofert handlowych Nadzór nad realizowanymi zamówieniami Realizacja celów sprzedaży Analiza rynku maszyn i narzędzi branżowych Raportowanie wyników   Oczekiwania:   Biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie Umiejętność sporządzania ofert sprzedażowych Zorientowanie na osiąganie celu Zdolność do pozyskania i przetworzenia szczegółowej wiedzy na temat produktów Zaangażowanie Umiejętność prowadzenia negocjacji i sprzedaży Komunikatywność Biegła obsługa komputera i MS Office Mile widziane doświadczenie w sprzedaży     Firma gwarantuje: Umowę o pracę na pełny etat – praca stacjonarna Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia ( podstawa+prowizja+premia) Własne stanowisko pracy Możliwość rozwoju osobistego Otwartą na pomysły kadrę i bardzo dobrą atmosferę pracy     Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z numerem referencyjnym w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy.Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)
Rzeszów (podkarpackie)
Firma z branży budowlano- przemysłowej zajmująca się sprzedażą maszyn i narzędzi poszukuje osoby na stanowisko:   Specjalista ds. Exportu - RYNEK HISZPAŃSKINr. ref. ES/10/2017Opis stanowiska:   Pozyskiwanie oraz obsługa klientów firmy Rozwijanie sprzedaży na rynku hiszpańskim Opracowywanie i prezentowanie ofert handlowo-technicznych Koordynacja realizacji zamówień Budowanie długoterminowych relacji z klientami Tworzenie bazy klientów Raportowanie realizacji założonych celów Wymagania:   Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego – warunek konieczny Umiejętność prezentacji produktów oraz prowadzenia negocjacji handlowych Biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) Samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów Umiejętność szybkiego uczenia się Mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klientów zagranicznych Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + prowizja + premia) Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju osobistego Własne stanowisko pracy     Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z numerem referencyjnym w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy.Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"
Rzeszów (podkarpackie)
Firma z branży budowlano- przemysłowej zajmująca się sprzedażą maszyn i narzędzi poszukuje osoby na stanowisko:   Specjalista ds. Exportu - RYNEK NIEMIECKINr. ref. DE/10/2017 Opis stanowiska:Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za całość działań handlowych związanych z rozwojem sprzedaży na rynek zagraniczny.Kluczowe obowiązki:   Stały kontakt z klientami firmy poprzez e-mail oraz telefon Przygotowywanie ofert handlowych Koordynacja realizowanych zamówień Planowanie działań sprzedażowych Realizacja celów i planów sprzedaży Analiza rynku Raportowanie Wymagania:   Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie Dobra organizacja pracy własnej Kreatywność Zaangażowanie w powierzone zadania Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office Mile widziane doświadczenie w sprzedaży Oferujemy:   Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa+prowizja+premia) Pracę stacjonarną Własne stanowisko pracy oraz niezbędne narzędzia pracy Możliwość rozwoju Przyjazną atmosferę Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z numerem referencyjnym w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy.Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"
Rzeszów (podkarpackie)
15 października 2017
Chętnie dam propozycję zatrudnienia na kilku kluczowych działach handlowych w sklepie wielkopowierzchniowym. Jeżeli jesteś osoba otwartą , komunikatywną ,masz chęci do pracy lubisz kontakt z ludźmi i dysponujesz wysoką kultura osobistą to miejsce pracy jest własnie dla Ciebie.Zapraszam Cie do pracy w większym zespole ludzi gdzię najważniejsza jest atmosfera i uśmiech na twarzy i to niezależnie od wieku czy masz 18 czy 100 lat każdy będzie mile widziany. Jeżeli miała to być Twoja pierwsza praca ,lub z różnych przyczyn np. ekonomicznych starciłeś/aś pracę w dotychczasowej firmie nie powiazanej z handlem a masz energię ,chęci i motywację zapraszam Cie na rozmowę rekrutacyjną a przekonasz się i podejmiemy wspólnie decyzję czy chcielibyśmy razem pracować w jednym zespole.Do Twoich podstawowych obowiązków oprócz uśmiechu na twarzy i chęci do pracy będzie należało :- dbanie przede wszystkim o dobre relacje z klientami-wykładanie towaru według określonych zasad-dbanie o odpowiednia ekspozycję towaru i jego prezentację -codzienne czynności porządkoweJeśli nie miałeś/aś wczesniej kontaktu z handlem ,dużym sklepem nie przejmuj się dysponujemy wykfalikowaną kadrą kierowniczą i ludzmi na podobnych stanowiskach z wieloletnim stażem , którzy chętnie dzielą sie swoja wiedzą i doświadczeniami .Nie każdy z Nas wiedział że bedzie chciał być w życiu handlowcem, a włąsnie tutaj odnalazł swoje miejsce i tylko dzięki swoim chęcią ,motywacji awansuje po następnych szczeblach kariery i czerpie satysfakcję z osięgnietych celów.Oferowane stanowiska pracy łączą sie z asortymentem przemysłowym ,elektronicznym jak i tekstylnym ale jeśli masz większe doświadczenie z żywnościa codzienną jak i swieżą też znajdzie się dla CIebie miejsce. Nasz zespół pracuje w systemie dwuzmianowym ,gdzie wynagrodzenie za wykonywaną pracę jest rostrzygane indywidualnie w zalęzności od zkaresu obowiązków i rodzaju wykonywanej pracy. Oferta dotyczy pełnego etatu czyli 8h rozliczanego za pomocą systemu elektronicznego i osobistej karty magnetycznej.Pierwsza umowa jest umową na okres próbnym 3 miesieczny ,poźniej umowa przechodzi na okres jednego roku gdzie dalej finalnie podpisywana jest na czas nieokreślony.Dodatkowymi korzyściami płnącymi z oferownych etatów jest:-dostęp do prywatnej opieki medycznej -karta multisport upoważniajaca do korzystania ze wszelkich obiektów sportowych na terenie miasta -karta pracowniacza upoważniajca do 10 % rabatu na wszelkie zakupy w niedziele Osoby zainteresowane podjęciem pracy w trybie "od zaraz" prosze o przesłanie na podany adres e-mail CV i jeśli chcesz być zauważony napisz dwa zdania o sobie (nie będziesz postrzegany jak automat do wysyłania CV) lub w wypadku wątpliwości czy dodatkowych pytań prosze o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 666304263ZapraszamZ poważaniem Paweł
Legnica (dolnośląskie)
Integra Consulting Poland znajduje się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizując programy rozwojowe, pracujemy nad wzmacnianiem odpowiedzialności i zaangażowania jednostek oraz zespołów. Zajmujemy się też rekrutacją i selekcją personelu. Od początku 20-letniej działalności przestrzegamy najwyższych standardów obsługi naszych klientów.   Dla naszego Partnera, firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od 23 lat - Centrum Materiałów Meblowych Euro-Płyta poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (dział meblowy) Miejsce pracy: Nowy Tomyśl   Twoje zadania będą polegały na: stacjonarnej obsłudze klientów detalicznych oraz wykonawców, sprzedaży płyt meblowych (laminowane, sklejki, pilśniowe, mdf, hdf, osb, mfp), sprzedaży blatów kuchennych oraz okuć / akcesoriów meblowych, przyjmowanie zleceń na usługi stolarskie od klientów detalicznych i wykonawców, przygotowaniu i prezentowaniu ofert handlowych, zamawianiu towaru u dostawców / producentów i koordynowanie przebiegu realizacji zamówienia, wydawanie towaru znajdującego się na salonie sprzedaży i przylegającego do niego magazynu, składanie zleceń / zamówień w firmowym oprogramowaniu, prezentacji i promowaniu produktów, podtrzymywaniu długofalowych relacji ze stałymi klientami, wspieraniu klientów w zakresie udzielania informacji produktowych oraz na temat procesu realizacji zamówień, wykonywanie rozkrojów płyt na specjalnym oprogramowaniu (do uzgodnienia).   Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się: doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku pod kątem oferowanego asortymentu, znajomością branży meblowej, doświadczeniem w obsłudze klientów, komunikatywnością i zdolnościami interpersonalnymi, nastawieniem na długofalowe relacje i orientacją na Klienta i jego potrzeby, orientacją na wynik i cel, inicjatywą własną, zaangażowaniem w pracę i samodzielnością. W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje: umowę na czas nieokreślony, wynagrodzenie w formie podstawy + prowizji i premii, benefity m.in. dofinansowanie do karty Multisport, bony, bonusy, fundusz socjalny, pracę i rozwój w stabilnej i prężnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.   Jeżeli stawiasz na pracę z ludźmi, koncentrujesz się na wyniku, potrafisz samodzielnie organizować sobie pracę szukamy właśnie Ciebie!   Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie CV z nr ref. SDS/Nowy Tomyśl/10.2017 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Nowy Tomyśl (wielkopolskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 463.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top