Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy, działającej w branży nowych technologii, z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy osoby na stanowisko:   Handlowiec (ze znajomością jęz. angielskiego) Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. HJA/4303 Najważniejsze obowiązki: praca stacjonarna w siedzibie firmy w Gliwicach, pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych, budowanie długotrwałych relacji. Wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie w podejmowaniu działań sprzedażowych, znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji, otwartość, energiczność orientacja na osiągania założonych celów. Oferujemy: stabilne zatrudnienie, możliwość uczestnictwa w ciekawym, innowacyjnym projekcie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego, przyjazną atmosferę.
Gliwice, Zabrze, Knurów (śląskie)
Dla naszego klienta - dystrybutora surowców chemicznych dla branży kosmetycznej z siedzibą w Łodzi - poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Doradca Techniczno-Handlowy (Surowce Kosmetyczne) Miejsce pracy: Łódź / Cała Polska Nr ref. DTH/3703 Najważniejsze obowiązki: rozwój sprzedaży surowców oferowanych przez firmę na terenie Polski, aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów firmy, budowanie długotrwałych relacji biznesowych, doradztwo techniczne z zakresu surowców kosmetycznych na każdym etapie współpracy z klientem, utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami surowców. Wymagania: wykształcenie wyższe (preferowane techniczne), doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji, prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy mobilnej na terenie kraju, miejsce zamieszkania - woj. łódzkie lub gotowość do relokacji. Mile widziane: znajomość branży surowców kosmetycznych. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży chemicznej, możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach branżowych, atrakcyjne warunki współpracy, narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
Łódź, Pabianice, Zgierz, Kutno, Łowicz, Piotrków Trybunalsk (łódzkie)
Zadania: -sprzedaż biznesowych produktów i usług operatora Play na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego -nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami -przygotowywanie i negocjowanie ofert biznesowych   Oferujemy: -interesującą pracę dla wiodącego i autoryzowanego partnera Play -możliwość rozwoju zawodowego -profesjonalne szkolenia z zakresu nowoczesnych usług i technik sprzedaży -nienormowany czas pracy -rozliczenie na podstawie FV   Wymagamy: -wykształcenia minimum średniego -doświadczenia w aktywnej sprzedaży bezpośredniej -dobrej organizacji pracy i samodyscypliny -umiejętności negocjacyjnych -prowadzenia własnej działalności gospodarczej -własnego samochodu oraz prawa jazdy kat. B -zamieszkania na terenie Jarocina lub Poznania  Odpowiemy na dodatkowe pytania: biuro(małpa)playjarocin.pl 576062687   CV prosimy przesyłać na adres: biuro(małpa)playjarocin.pl   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Poznań, Jarocin (wielkopolskie)
POSZUKUJĘ OSOBY DO SKLEPU ŻABKA NA PRADZE PŁD.OD PRACOWNIKA OCZEKUJEMY UCZCIWOŚCI,ZAANGAŻOWANIA ORAZ DOBRYCH RELACJI Z KLIENTEM.PRACA 2-ZMIANOWA NA CAŁY ETAT.ZAROBKI ZRÓŻNICOWANE-WSZYSTKO ZALEŻY OD PRACOWNIKA 14-15 ZŁ/H BRUTTO + MOŻLIWA PREMIA ZA DOBRZE WYKONYWANĄ PRACĘ.ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O KONTAKT POD NR.TEL 603352335
Warszawa - Praga (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 576.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj