Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

FG Energy jest nową spółką fotowoltaiczną, wchodzącą na rynek w Polsce. Poszukujemy osoby, która jest zdecydowana stworzyć z nami prężnie funkcjonującą, nowoczesną organizację oraz uczestniczyć w rozwoju bardzo ciekawego start - upa, który ma realne szanse stać się jednym z liderów polskiego rynku PV.     Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Szkoleniowiec zespołu sprzedaży     Miejsce pracy: Lublin     Zadania:   Wdrożenie nowych pracowników Prowadzenie szkoleń Codzienna współpraca z pozostałymi działami firmy Bieżące raportowanie wyników Realizowanie celów   Wymagania:   Dobra organizacja pracy własnej i zespołu Umiejętność planowania i organizacji pracy Wysokie umiejętności interpersonalne Zdolności szkoleniowe i handlowe Dodatkowym atutem będzie znajomość branży handlowej oraz OZE     Oferujemy:   Atrakcyjne wynagrodzenie Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie Możliwość rozwoju Miłą atmosferę       Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".    
Lublin (lubelskie)
FG Energy jest nową spółką fotowoltaiczną, wchodzącą na rynek w Polsce. Poszukujemy osoby, która jest zdecydowana stworzyć z nami prężnie funkcjonującą, nowoczesną organizację oraz uczestniczyć w rozwoju bardzo ciekawego start - upa, który ma realne szanse stać się jednym z liderów polskiego rynku PV.     Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Przedstawiciel handlowy     Miejsce pracy: Lublin   Zadania:   Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie Obsługa klientów z bazy dostarczanej przez Call Center Podpisywanie oraz przygotowywanie umów Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki     Wymagania:   Zapał do pracy i nastawienie na sukces Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Motywacja do realizowania celu czynne prawo jazdy kat. B     Oferujemy:   Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa 3000 zł netto + premia Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon Elastyczny grafik pracy Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów       Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".  
Lublin (lubelskie)
16 września 2020
FG Energy jest nową spółką fotowoltaiczną, wchodzącą na rynek w Polsce. Poszukujemy osoby, która jest zdecydowana stworzyć z nami prężnie funkcjonującą, nowoczesną organizację oraz uczestniczyć w rozwoju bardzo ciekawego start - upa, który ma realne szanse stać się jednym z liderów polskiego rynku PV.   Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Przedstawiciel handlowy   Miejsce pracy: Kielce   Zadania: Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie Obsługa klientów z bazy dostarczanej przez Call Center Podpisywanie oraz przygotowywanie umów Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki   Wymagania: Zapał do pracy i nastawienie na sukces Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy Komunikatywność i łatwość w nazwiązywaniu kontaktów Motywacja do realizowania celu czynne prawo jazdy kat. B   Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa 3000 zł netto + premia Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon Elastyczny grafik pracy Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów     Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".  
Kielce (świętokrzyskie)
14 września 2020
Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Handlowiec z doświadczeniem lub bez   Miejsce pracy: Łódź   Zadania: ·      Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami, ·      Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie, ·      Obsługa klientów z bazy dostarczanej przez Call Center, ·      Podpisywanie oraz przygotowywanie umów, ·      Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki.   Wymagania: ·      Zapał do pracy i nastawienie na sukces, ·      Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, ·      Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, ·      Motywacja do realizowania celu, ·      czynne prawo jazdy kat. B   Oferujemy: ·      Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa 3000 zł - 7000 zł netto ( zależy od doświadczenia ) + premia, ·      Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon, ·      Elastyczny grafik pracy, ·      Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe, ·      Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów.     Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".
Łódź (łódzkie)
7 września 2020
Firma ALFA Paweł Porębski poszukuje osoby na stanowisko: HANDLOWIEC - SPRZEDAWCA Miejsce pracy: Warszawa, ul. Radzymińska   Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - sprzedaż, - kompleksową obsługę dostaw do klientów, - przyjęcia towarów, - gospodarkę magazynową.   Od kandydatów oczekujemy: - umiejętność obsługi komputera, - komunikatywność, - umiejętność nawiązywania kontaktów, - prawo jazdy kat. B, - doświadczenie w handlu mile widziane.   Oferujemy: - umowę o pracę (pełny etat – 3-miesięczny okres próbny), - stabilność zatrudnienia, - szkolenie produktowe, - wynagrodzenie: 2600 brutto + premia uznaniowa 750 brutto  
Warszawa (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 13.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top