Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Zakres obowiązków: Wieszanie uśpionych kurczaków na haki Praca przy taśmie Wymagania: Wytrzymałość fizyczna Umiejętność pracy w zespole Gotowość do pracy zmianowej, także w godzinach nocnych Mile widziany własny samochód   Oferujemy: Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ + dodatek nocny Przyjazny system zaliczek  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich Składki i podatki odprowadzane w Niemczech Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie Tanie obiady w stołówce zakładowej Bezpłatną odzież roboczą Wsparcie polskiego koordynatora
Lublin (lubelskie)
Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swoich Niemieckich partnerów stale poszukuje kandydatów na stanowisko: USTAWIACZ MASZYN Miejsce pracy: Niemcy – 40822 MettmannNr ref: METT/DE/2021 Zakres obowiązków: - samodzielne ustawianie i obsługa maszyn do wykrawania i gięcia firmy Bihler - typy: RM25, 28, 35, 40K GRM50, 80E, 100, Mach05, Lafranconi LM800 Plus CNC- przestrzeganie norm jakościowych oraz celów produkcyjnych - kontrola wyprodukowanych elementów - kontrola i dokumentacja bieżących procesów produkcyjnych - ciągła optymalizacja procesów produkcyjnych - konserwacja i naprawa maszyn - Stawka: 13,00 E brutto/H + 50 E diety dziennej Wymagania:-wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy-doświadczenie w obsłudze maszyn Bihler i Lafranconi -samodzielna i staranna praca -umiejętność pracy w zespole -gotowość do pracy w systemie zmianowym -wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2/B1)-mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i/lub suwnicę -samochód na wyjazd Oferujemy:-umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec-do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto -mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7-zakwaterowanie -dodatek urlopowy i świąteczny -możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%-odzież roboczą -płatny urlop od 24 dni w roku Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy, dodając w temacie numer referencyjny: METT/DE/2021
Wuppertal (Niemcy)
Agencja pośrednictwa pracy Euro Labora (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego wieloletniego niemieckiego partnera poszukuje pracowników do pracy w Niemczech. Gwarantujemy legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy z atrakcyjnym wynagrodzeniem Pomocnik ślusarza Miejsce pracy: Niemcy – DE 51503 RosrathNr ref: MONT/DE/2021 Opis stanowiska pracy:- wykonywanie prac pomocniczych przy montażu konstrukcji stalowych – namiotów przemysłowych – konstrukcje podobne do stalowych hal przemysłowych- mieszkanie opłacone przez pracodawcę- stawka: 10,50 E brutto/H + 30 E diety miesięcznej Wymagania:-mile widziane podstawy znajomość języka niemieckiego/ angielskiego /węgierskiego -podstawowa znajomość rysunku technicznego -wymagane doświadczenie na w/w stanowisku -posiadanie prawo jazdy kategorii B-własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt) Oferujemy:-umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec-do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto -mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7-zakwaterowanie -dodatek urlopowy i świąteczny -punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek -możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%-odzież roboczą -płatny urlop od 24 dni w roku Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy, dodając w temacie numer referencyjny: MONT/DE/2021
Rosrath (Niemcy)
Zakres obowiązków: Obsuga zwrotów zamówionych ubrań oraz dodatkowych akcesoriów (zegarki, buty) Skanowanie towarów i wprowadzanie do systemu Składanie ubrań i ich zapakowywanie  Ogólne prace magazynowe Oferujemy: Różnorodny zakres obowiązków Nowoczesne miejsce pracy Wynagrodzenie w wysokości 12,98 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ Komfortowe zakwaterowanie Wsparcie koordynatora Wymagania: Gotowość do pracy zmianowej Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Samodzielność, dokładność Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane Prawo jazdy mile widziane
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 46.

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj