Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Stanowisko: Pracownik przy papryce,  praca na cały sezon  Praca w Holandii w Ijsselmuiden lub w okolicach  Barger-Compascuum. Praca na szklarni przy papryce dla osób z doświadczeniem (sadzonki, okręcanie, zbiory, pielęgnacja). Wymiar godzinowy pracy wynosi średnio 38-50h w tygodniu. Oferujemy:- pracę na cały sezon- zakwaterowanie (€97.50 tygodniowo) - bezpłatny transport do pracy (samochód służbowy lub rower)- ubezpieczenie (€24.59 tygodniowo)- stawkę godzinową gwarantowaną (€10.05 brutto/h. Możliwość negocjacji stawki.)- wypłaty tygodniowe- legalne zatrudnienie (CAO) Wymagane doświadczenie w pracy przy papryce na szklarni. Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy. __________________________________________________ Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania?  Zadzwoń: ☎ +48327390079(poniedziałek piątek 9:00-15:00) lub wyślij zgłoszenie online Inne oferty sprawdź tutaj__________________________________________________________________________________ Agencja PRAMER44-370 Pszów,ul. Pszowska 555 Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii (Niderlandów); Pramer Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.
Barger-Compascuum (Holandia)
Stanowisko: Pracownik przy plewieniu START PRACY: Początek maja. Praca w Holandii w Dronten, Emmeloord, Kampen. Praca polega na plewieniu różnych pól i roślin. Plewienie ręczne jak i na tzw. samolotach. Praca na zewnątrz. Praca w grupach. Oferujemy:- zakwaterowanie (€97.50 tygodniowo) - bezpłatny transport do pracy (samochód służbowy lub rower)- ubezpieczenie (€24.59 tygodniowo)- stawkę godzinową gwarantowaną (€10.71 brutto/h)- wypłaty tygodniowe- legalne zatrudnienie (CAO) Brak wymagań. Mile widziane prawo jazdy. Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy. __________________________________________________ Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania?  Zadzwoń: ☎ +48327390079(poniedziałek piątek 9:00-15:00) lub wyślij zgłoszenie online Inne oferty sprawdź tutaj__________________________________________________________________________________ Agencja PRAMER44-370 Pszów,ul. Pszowska 555 Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii (Niderlandów); Pramer Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.
Dronten, Emmeloord, Kampen (Holandia)
Stanowisko: Pracownik sezonowy Praca w Niderlandach w okolicach Emmeloord. Praca na szklarni jak i na zewnątrz. Pracownik będzie zajmował się sadzeniem sadzonek ziemniaków w polu i na szklarni.   Oferujemy:- zakwaterowanie (€97.50 tygodniowo) - bezpłatny transport do pracy (samochód służbowy lub rower)- ubezpieczenie (€24.59 tygodniowo)- stawkę godzinową gwarantowaną (€11,03 brutto/h)- wypłaty tygodniowe- opiekę polskiego koordynatora- legalne zatrudnienie, CAO Mile widziane prawo jazdy. Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy. _______________________________________ Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania?  Zadzwoń: ☎ +48327390079(poniedziałek piątek 9:00-15:00) lub wyślij zgłoszenie online Inne oferty sprawdź tutaj_____________________________________________________________________ Agencja Pramer44-370 Pszów,ul. Pszowska 555 Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii (Niderlandów); PRAMER Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.
Emmeloord (Holandia)
Stanowisko: Pracownik przy tulipanach, praca na zewnątrz Praca w Niderlandach w okolicach Marknesse. Praca na polu przy tulipanach. Praca polega na opryskiwaniu chorych tulipanów, aby na polu rozwijały się same zdrowe. Oferujemy:- zakwaterowanie (€97.50 tygodniowo) - bezpłatny transport do pracy (samochód służbowy lub rower)- ubezpieczenie (€24.59 tygodniowo)- stawkę godzinową gwarantowaną (€10.05 brutto/h). Bez wiekówki. - wypłaty tygodniowe- opiekę polskiego koordynatora- legalne zatrudnienie, CAO Mile widziane prawo jazdy. Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy. _______________________________________ Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania?  Zadzwoń: ☎ +48327390079(poniedziałek piątek 9:00-15:00) lub wyślij zgłoszenie online Inne oferty sprawdź tutaj_____________________________________________________________________ Agencja Pramer44-370 Pszów,Pszowska 555 Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii (Niderlandów); PRAMER Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.
Holandia (Holandia)
3 kwietnia 2020
Poszukujemy pracowników do pracy całorocznej w Holandii przy: -zbiorach sadzonek -przygotowaniu szklarni -sadzeniu -pielęgnacji sadzonek na polu i w szklarni -zbiorach owoców i roślin -sortowaniu i pakowaniu -likwidacji roślin -oczyszczaniu pora
SINT OEDENRODE (Holandia)
3 kwietnia 2020
Witam. Poszukuję mężczyzn w wieku 18 - 30 lat. Praca polega na dotrzymywaniu towarzystwa. Oferuje prace w miłej atmosferze w młodym zespole, zakwaterowanie oraz wysokie zarobki. Jeśli jesteś zainteresowany dzwoń lub pisz. Tel. 790 698 733  
Warszawa (mazowieckie)
Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób! Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik centrum przesyłkowego Miejsce pracy: Kolonia - Nadrenia Północna-Westfalia Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.   Zakres obowiązków:- sortowanie przesyłek - rozładunek paczek kurierskich z kontenerów- inne drobne prace magazynowe Wymagania:- osoba przebywająca na terenie Niemiec- chęć do pracy- zaświadczenie o niekaralności lub chęć jego wyrobienia- mile widziane prawo jazdy kat. B - nie wymagamy znajomości języka niemieckiego! Oferujemy:- stawka 10,93 na zmianach dziennych, 13,66 € brutto/h na nockach- opiekę polskiego koordynatora- bezpłatny transport- niemiecką umowę o pracę- zakwaterowanie - pakiet ubezpieczeń   Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.” W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.” Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest spółka LPS GmbH, Güterfelder Damm 7114532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Raik Scheffler Amtsgericht Potsdam HRB 25010, Steuernummer 046/113/02679; UStIdNr. DE282579315 ogłaszająca rekrutację.
Kolonia, Köln (Niemcy)
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczechmożliwość podjęcia pracy od zarazStanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów bez znajomości języka niemieckiegoLokalizacja: 86570 InchenhofenWynagrodzenie: 9,88 - 10.15 Euro za godzinę pracyfizyczna praca na polu przy ręcznym zbiorze szparagów,bezpłatne zakwaterowanie,dodatki za ilość zebranych warzyw zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy podpisanej z niemieckim pracodawcąosoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy:    w temacie prosimy wpisać "Szparagi Niemcy"proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji
Monachium, Regensburg, Stuttgart, Ulm (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 40.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top