Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Verita HR Polska Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru  zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na  wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:     Wsparcie działu logistyki (miesięczne zastępstwo)   Numer Referencyjny: LOG/01/2017 Miejsce pracy: Poznań Zakres zadań: odbieranie telefonów od  klientów w celu udzielenia informacji nt.  dostępności urządzeń; odpowiadanie na wiadomości mailowe od klientów dot. dostępności części zamiennych; wprowadzanie zamówień do systemu (SAP). Wymagamy: mile widziane doświadczenie z SAP; komunikatywność; umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy; orientacja na klienta. Oferujemy: pracę na zastępstwo "od zaraz" na okres miesiąca; godziny pracy: poniedziałek- czwartek 8-17, piątek 8-14; wynagrodzenie: 15PLN/brutto/h; pracę w profesjonalnym środowisku; możliwość zdobycia doświadczenia w logistyce w dużej międzynarodowej firmie.   Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości numeru referencyjnego oferty: LOG/01/2017   Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Verita HR Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". 
Poznań, Dąbrowskiego (wielkopolskie)
Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko: Supply Chain ManagerMiejsce pracy: Częstochowa Główne zadania: Organizacja, planowanie oraz nadzór nad wszelkimi działaniami w zakresie łańcucha dostaw (zakupy, logistyka, planowanie produkcji oraz transportu i magazynu), Nadzór nad planowaniem, prognozowaniem i wykonaniem długo- i krótkofalowych planów logistycznych, Ustalanie harmonogramu i zapewnienie terminowej realizacji dostaw, Zarządzanie i koordynacja kluczowych projektów logistycznych, Udział w tworzeniu oraz nadzór nad budżetem działu, Zarządzanie podległym personelem.   Wymagania: Wykształcenie wyższe – logistyczne, Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny!, Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale logistyki, Znajomość zagadnień z zakresu logistyki i planowania produkcji, Bardzo dobra znajomość MS Office, Doświadczenie w zarządzaniu personelem, Samodzielność i sumienność w realizacji zadań, Umiejętność pracy pod presją czasu, Doskonałe umiejętności analityczne   Oferujemy:- Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach struktur międzynarodowej firmy, - Stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na światowym rynku, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Możliwość rozwoju zawodowego   [Certyfikat MPiPS: 540]    
Częstochowa, Kłobuck (śląskie)
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.   HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami  -  są naszą pasją.   Dla naszego Klienta, dużej pralni przemysłowej w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko: Kierowca C1 lub C+E do pralni przemysłowej Miejsce pracy: Niemcy OPIS STANOWISKA: Obsługa transportowa Klientów pralni przemysłowej Samodzielne rozwożenie towarów Pomoc przy załadunku i rozładunku towarów Przewóz towarów głównie na terenie Badenii – Wirtembergii Prowadzenie samochodu do 7,5 tony z przyczepą WYMAGANIA: Min 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy Prawo jazdy kat C1 lub C+E z kodem 95 oraz karta kierowcy Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację Zorientowanie na rozwiązywanie problemów Umiejętność pracy pod presją czasu Odpowiedzialność i sumienność pracy Samodzielność w działaniu OFERUJEMY: Umowa o pracę tymczasową Możliwość docelowego zatrudnienia przez niemieckiego pracodawcę Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ) Stawka brutto 11 €/h Nadgodziny płatne dodatkowo + 25% stawki podstawowej Godziny nocne płatne dodatkowo + 25% stawki podstawowej Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec Dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR T:  48 571 322 118   Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.  HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.  Prosimy o dopisanie następujących klauzul:  " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami." „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” „Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”  
Okolice Bonn (Niemcy)
Dzisiaj
Dla naszego Klienta - renomowanej, rozwijającej się firmy logistycznej, w związku z powstaniem nowego oddziału w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spedytor Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. S/113/16 Najważniejsze obowiązki: organizacja i koordynowanie procesu transportu, pozyskiwanie nowych zleceń, prowadzenie dokumentacji transportowej, stały kontakt z klientami, z kierowcami i bezpośrednia współpraca z przewoźnikami, budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami. Wymagania: wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe (transport, spedycja, logistyka, lub pokrewne), doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora krajowego lub międzynarodowego, komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego, znajomość giełd transportowych, motywacja i chęć do pracy, samodzielność, komunikatywność. Oferujemy: stabilną pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego w nowo powstającym oddziale firmy, niezbędne narzędzia pracy.  
Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Świętochłowice (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 479.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top